Бонуси для постійних користувачів, що це таке?

Чим же list.in.ua відрізняється від інших, аналогічних ресурсів? А тим, що зараз на сайті, для його активних користувачів, діє унікальна бонусна програма. Що це таке? Все доволі просто. Пишете відгуки до будь - яких підприємств міста, формуєте свій рейтинг та статус на сайті та користуєтесь щотижневими безкоштовними бонусами. Що це може бути? Все що завгодно, квитки в кіно, аквапарк, на вечірку чи концерт, для любителів прекрасного — похід в театр. Беріть друга, кохану людину чи когось з родини разом з собою, адже такі безкоштовні бонуси розраховані для двох або для цілої компанії!

Чесні відгуки до підприємств корисні в першу чергу для інших користувачів сайту, а також для власників бізнесу. Для користувачів - це можливість, опираючись на думку інших, зробити правильний вибір, а для підприємців - звернути увагу на свої помилки, або переконатись, що вони рухаються в правильному напрямку.

Тому list.in.ua стимулює своїх відвідувачів писати інформативно й по суті, ділитися цікавими маловідомими фактами, розповідати про власний досвід і пояснювати, чому це місце сподобалося (або не сподобалося), зазначати як позитивні, так і негативні моменти, бути точними й об’єктивними. Не рідко на ресурсі можна зустріти цілі “мемуари” , які повністю розкривають думку та ставлення користувача до якості роботи підприємства, де ще можна таке зустріти?

Також ресурс активно підтримує політику живих відгуків, тому всі користувачі сайту авторизовані та мають особистий кабінет на list.in.ua. Ставши відвідувачем довідника, Ви отримуєте можливість підписки на події, які організовують підприємства. Відповідно всі вони будуть відображатись в стрічці Вашого профілю та на головній сторінці сайту. Також у всіх Ваших підписників з'явиться пост про те, що Ви цікавитесь даною подією, а це чудова можливість знайти приємну компанію не здійснюючи зайвих розсилок чи дзвінків.

Окрім подій, в стрічці особистого кабінету користувача відображаються відгуки Ваших друзів з Facebook та людей на яких Ви підписались на сайті, а також їх активність. Тобто Ви перші будете дізнаватись думку ваших друзів про різні заклади, а хто як не вони зможуть порадити найкраще?

Отже, list.in.ua - це не просто бізнес - довідник, це сайт на якому існує єдина в своєму роді система безкоштовних бонусів, що надає його користувачам унікальні можливості відвідувати різноманітні заклади та події разом зі своїми друзями, це сайт який наповнений унікальним контентом і на якому Ви дійсно зможете зробити свій вибір, це сайт, де Ви не пропустите жодної події Вашого міста і на яку можливо підете абсолютно безкоштовно!

Коментарі (1)

Sasharecord Sasha: (Перехожий)
Зробіть Бейблейд турнір з призами

Відповісти:

Sasharecord Sasha,
Sasharecord Sasha, 
Переглянути всі відповіді ()
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі