Бонуси для постійних користувачів, що це таке?

Чим же list.in.ua відрізняється від інших, аналогічних ресурсів? А тим, що зараз на сайті, для його активних користувачів, діє унікальна бонусна програма. Що це таке? Все доволі просто. Пишете відгуки до будь - яких підприємств міста, формуєте свій рейтинг та статус на сайті та користуєтесь щотижневими безкоштовними бонусами. Що це може бути? Все що завгодно, квитки в кіно, аквапарк, на вечірку чи концерт, для любителів прекрасного — похід в театр. Беріть друга, кохану людину чи когось з родини разом з собою, адже такі безкоштовні бонуси розраховані для двох або для цілої компанії!

Чесні відгуки до підприємств корисні в першу чергу для інших користувачів сайту, а також для власників бізнесу. Для користувачів - це можливість, опираючись на думку інших, зробити правильний вибір, а для підприємців - звернути увагу на свої помилки, або переконатись, що вони рухаються в правильному напрямку.

Тому list.in.ua стимулює своїх відвідувачів писати інформативно й по суті, ділитися цікавими маловідомими фактами, розповідати про власний досвід і пояснювати, чому це місце сподобалося (або не сподобалося), зазначати як позитивні, так і негативні моменти, бути точними й об’єктивними. Не рідко на ресурсі можна зустріти цілі “мемуари” , які повністю розкривають думку та ставлення користувача до якості роботи підприємства, де ще можна таке зустріти?

Також ресурс активно підтримує політику живих відгуків, тому всі користувачі сайту авторизовані та мають особистий кабінет на list.in.ua. Ставши відвідувачем довідника, Ви отримуєте можливість підписки на події, які організовують підприємства. Відповідно всі вони будуть відображатись в стрічці Вашого профілю та на головній сторінці сайту. Також у всіх Ваших підписників з'явиться пост про те, що Ви цікавитесь даною подією, а це чудова можливість знайти приємну компанію не здійснюючи зайвих розсилок чи дзвінків.

Окрім подій, в стрічці особистого кабінету користувача відображаються відгуки Ваших друзів з Facebook та людей на яких Ви підписались на сайті, а також їх активність. Тобто Ви перші будете дізнаватись думку ваших друзів про різні заклади, а хто як не вони зможуть порадити найкраще?

Отже, list.in.ua - це не просто бізнес - довідник, це сайт на якому існує єдина в своєму роді система безкоштовних бонусів, що надає його користувачам унікальні можливості відвідувати різноманітні заклади та події разом зі своїми друзями, це сайт який наповнений унікальним контентом і на якому Ви дійсно зможете зробити свій вибір, це сайт, де Ви не пропустите жодної події Вашого міста і на яку можливо підете абсолютно безкоштовно!

Коментарі (5)

Kateryna Kopkina: (Гурман)
Недавно дізналась що є така штука так мені сподобалось писати коменти та отримувати бонуси що рекомендую своїм друзям також під‘єднуватись

Відповісти:

Kateryna Kopkina,
Kateryna Kopkina, 
Переглянути всі відповіді ()
Як це не прикро, системи рейтингу з бонусами і "чесні корисні відгуки", до яких так прямує List трохи суперечать одне одному.
Щоб отримати бонус - треба набрати певний рівень рейтингу, це стимулює написання багатьох відгуків. Що, в свою чергу, стимулює написання відгуків буквально до всього під ряд, при чому не зовсім якісних з мінімальною кількістю символів. Зараз на сайті досить багато однотипних відгуків на зразок "Їжа смачна, офіціанти хороші" для закладів харчування та "В магазині дешево продавці ввічливі" для магазинів, що можна побачити в списку всіх відгуків. Тобто, навіть виникає питання про реальність відвідування цих закладів - головне написати два речення (часто спостерігав відгуки з НАМІРАМИ відвідати заклад/подію). При цьому велика кількість відгуків паралельно, як не дивно, збирає велику кількість лайків, що знову спонукає написати сотню однотипних (буквально через Ctrl+C - Ctrl-V) замість декількох детальних та хороших описів.

Відповісти:

Андрій Бориско,
Андрій Бориско, 

Volodymyr Rolskyi: (Друг LIST'а)
Андрій Бориско, абсолютно підтримую Андрія! Для деяких користувачів кількість важливіша за якість. Конструктиву з таких відгуків ноль, тільки бонус і рейтинг " ревізорам, критикам і т.д."
1 місяць тому

Відповісти:

Volodymyr Rolskyi,
Volodymyr Rolskyi, 

Ірина Пасько: (Друг LIST'а)
Андрій Бориско, цілком згідна з цією думкою.
1 місяць тому

Відповісти:

Ірина Пасько,
Ірина Пасько, 
Переглянути всі відповіді ()
Досить на надихаючому рівні . Дозволяє триматись в постійному русі.

Відповісти:

Анжела Нечипоренко,
Анжела Нечипоренко, 
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко: (Друг LIST'а)
Дуже класна і стимулююча річ! Дозволяє рейтинг тримати завжди в тонусі 😏

Відповісти:

Ваня Таценко,
Ваня Таценко, 
Переглянути всі відповіді ()
Sasharecord Sasha: (Перехожий)
Зробіть Бейблейд турнір з призами

Відповісти:

Sasharecord Sasha,
Sasharecord Sasha, 
Переглянути всі відповіді ()
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі