Як відображаються відгуки.

Структура відображення відгуків:
List – це перш за все чесні та актуальні відгуки до усіх підприємств. На основі цього базується порядок їх відображення.

Після написання відгуку до підприємства він попадає в топ на один тиждень, щоб отримати можливість привернути увагу та користувачі вирішити на скільки він корисний і подобається їм. Після цього відгук попадає в загальний список та ранжується зі всіма.

Відгуки ранжуються в залежності від двох факторів:
1) Ключовим фактором є кількість лайків, які отримав відгук. Відгуки з більшою кількість лайків відображаються вище в рейтингу, оскільки вони вважаються більш цікавими та інформативними для користувачів.
2) Другим фактором, який впливає на відображення відгуків, є статус самого користувача, адже це довіра до нього, як до того, хто постійно залишає відгуки та отримує лайки від інших користувачів. Детальніше про те, як формуються статуси можна прочитати ТУТ.

Важливо, щоб відгуки були завжди актуальними. З метою уникнення ситуації, коли неактуальні відгуки відображаються в топі рейтингу (* саме лайки впливають на рейтинг кожного відгуку), з часом лайки будуть зникати. Термін актуальності лайку 1 рік.

Коментарі (1)

Назарій Зуляк: (Перехожий)
Супер портал !!!

Відповісти:

Назарій Зуляк,
Назарій Зуляк, 
Переглянути всі відповіді ()
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі