Як відображаються відгуки.

Структура відображення відгуків:
List – це перш за все чесні та актуальні відгуки до усіх підприємств. На основі цього базується порядок їх відображення.

Після написання відгуку до підприємства він попадає в топ на один тиждень, щоб отримати можливість привернути увагу та користувачі вирішити на скільки він корисний і подобається їм. Після цього відгук попадає в загальний список та ранжується зі всіма.

Відгуки ранжуються в залежності від двох факторів:
1) Ключовим фактором є кількість лайків, які отримав відгук. Відгуки з більшою кількість лайків відображаються вище в рейтингу, оскільки вони вважаються більш цікавими та інформативними для користувачів.
2) Другим фактором, який впливає на відображення відгуків, є статус самого користувача, адже це довіра до нього, як до того, хто постійно залишає відгуки та отримує лайки від інших користувачів. Детальніше про те, як формуються статуси можна прочитати ТУТ.

Важливо, щоб відгуки були завжди актуальними. З метою уникнення ситуації, коли неактуальні відгуки відображаються в топі рейтингу (* саме лайки впливають на рейтинг кожного відгуку), з часом лайки будуть зникати. Термін актуальності лайку 1 рік.
Перегляди 485

Коментарі (4)

Natalia Horbatiuk (Перехожий)
привіт погані коментарі тут ненапишите то про яку чеснісь можна говорити не напишеш аж ніяк шо в рибі глисти і як хамлять у магазині нічого такого не напишеш , непропускає на сайті а ви годуйте своїх дітей дальше. то які відгуки, що тіки хороші аж смішно людям цікаво не потратити гроші на г....

Natalia Horbatiuk, Доброго дня, на сайті є як і позитивні так і негативні відгуки, ви можете в цьому переконатись, зайшовши на сторінки підприємств з нижчими рейтингами, які є у вільному доступі. Адміністрація пропускає всі відгуки, в тому числі і негативні, якщо вони відповідають правилам написання відгуків на сайті, тобто не містять нецензурної лексики, образ, погроз, написані справжніми користувачами, не містять інформацію рекламного характеру і т.д. Детальніше про них ви можете прочитати в статті блогу "Чому адміністрація не видаляє відгуки користувачів" або у вікні, яке з’являється при написанні кожного відгуку.
1 рік тому

Natalia Horbatiuk, не погоджуюсь, бо сама писала про "начинку" в булочках
майже 11 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Емоції від сайту суперові❤❤❤
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Все чітко і структуровано розписано! І стимулює з часом ходити в заклади, в яких ви вже були і оновлювати про них інформацію, аби вона була актуальною😎
Переглянути всі відповіді ()
Назарій Зуляк (Перехожий)
Супер портал !!!
Переглянути всі відповіді ()