Останні відгуки
- Стоматологічна клініка "Діамант"00Сподобалось. Дякуємо чудовим лікарям за добре ставлення, чудову професійну роботумайже 2 роки тому
- Стоматологія "Bioma clinic"00Сподобалось: Рекомендую Bioma Clinic всім, хто шукає якісне та професійне стоматологічне обслуговування.майже 2 роки тому
- Кав'ярня-пекарня "Піч-о-Пліч"00Сподобалось: дуже смачна випічка, купляю тільки тут, привітний персонал Загальне враження: Найкраща випічка в Тернополімайже 2 роки тому
- Кав'ярня-пекарня "Піч-о-Пліч"00Сподобалось: смачна солодка вічка, хліб взагалі поза конкуренцією.найкращий Загальне враження: дякую за хліб спечений з любов'юмайже 2 роки тому
- Кав'ярня-пекарня "Піч-о-Пліч"00Сподобалось: Ціни, асортимент, завжди все свіже, хліб не зацвітає, на відміну від магазинного у целофані Не с...майже 2 роки тому
- Стоматологія "Bioma clinic"02Сподобалось: Дякую за детальну консультацію, безболісне лікування та якісне обслуговування!Дуже задоволений роботою лікарів. Щиро рекомендую!майже 2 роки тому
- Стоматологічний кабінет02Ігор Павлович відігнав всі страхи до стоматологів, думаю багато хто це зрозуміє! Чудовий спеціаліст, максима...майже 2 роки тому
- ТОВ "Сітка Захід Україна"01Сподобалось: великий вибір сітки по параметрам і кількості на складі Не сподобалось: недоліків не помічено ...майже 2 роки тому
- Алмазне свердління00Хлопці приїхали вчасно. Зробили якісно роботу. Адекватні ціни. Рекомендую до співпраці.майже 2 роки тому
- Магазин "Додому"04ПРОДАЮТЬ енергетики 10-річним дітям!!!! На вул. Громницького. Ніякої совісті та соромумайже 2 роки тому
- Аптека "Бажаємо здоров'я"01Придбала ліки, а одні із них закінчувався термін придатності і мені не сказали. Повернути неможна. Дуже незадоволена їхньою якістю обслуговування.майже 2 роки тому
- Дитячий Християнський Клуб02Моя дитина завжди щаслива коли приходить пʼятниця, бо ввечері її чекає дитячий клуб. Організатори завжди при...майже 2 роки тому
- Стоматологічна клініка "Діамант"00Висловлюємо велику подяку всьому колективу! Уважні, доброзичливі, професіонали своєї справи. Як добре, що зна...майже 2 роки тому
- Медичний центр "Віасан"02Сподобалось: досвідчені лікарі, доступна ціна і комфор Не сподобалось: - Загальне враження: найкращий медичний центр містамайже 2 роки тому
- Аварійне відкривання дверей сейфів і автомобілів без пошкодження02Закрили двері а ключі в салоні, дуже швидко приїхав та якісно виконав роботу, все дуже обережно без пошкодженнямайже 2 роки тому
- Магазин "Світ зваби"01Магазин крутий. Особливо подобається білизна Жасмін. Це особлива білизна, від якої я уже точно не відмовлюсь.майже 2 роки тому
- Школа-студія масажу Оксани Петришин "Body Line"01Пройшла курс масажу на вулиці Тарнавського 23. Дуже задоволена наданими послугами. Все охайно і чисто, персон...майже 2 роки тому
- Нотаріус "Головко Оксана Ігорівна"01Скористались з дружиною послугами Оксани Ігорівни. Дуже задоволені. Сподобалось те, що нас якісно проконсуль...майже 2 роки тому
- FORD HOUSE00Рекомендую. Усе сподобалось. Приємно замовляти у вас запчастини. Швидко доставили.майже 2 роки тому
- Адвокат "Каневська Майя Олександрівна"01Дуже дякую за професійну , кваліфіковану, допомогу, у вирішенні нашої справи Маї Олександрівні. Прозоро ,оперативно і справедливо працює даний адвокат.Дай Боже вам сили і здоров'я. Рекомендую.майже 2 роки тому