Останні відгуки
- Салон краси "Бігуді"02Чудова атмосфера та приємний персонал! Майстер з манікюру Марина та бровіст Анастасія - ви the best♥️ Завжди задоволена результатом вашої роботи☺️більше 6 років тому
- Салон краси "Бігуді"02Дякую за теплу атмосферу і чудове обслуговування P.S. Майстер манікюру Марина і Анастасія бровіст мої фаворити ♥️більше 6 років тому
- Танцювальна студія "TOP Style"05Сподобалось:Тренерів, які всю душу вкладають у роботу, зовсім небагато. Діана Якимишин Top Style цілком належить ...більше 6 років тому
- Танцювальна студія "TOP Style"04Чудовий тренер. Мала займається більше 5 років, ходить з задоволенням. Завжди цікаві постановки, беруть участь у багатьох змаганнях. Вміє знаходити спільну мову з дітьми, особливо з маленьким.більше 6 років тому
- Салон краси "Бігуді"04Мені дуже сподобалось! Гарна атмосфера і доброзичливий персонал! Найкращий мейк у Ірини Гук?!більше 6 років тому
- Танцювальна студія "TOP Style"04Сподобалось:Талановитий тренер Діана-вислухає, порадить, допоможе і саме головне навчить. Довелось достатнь...більше 6 років тому
- Танцювальна студія "TOP Style"04Сейчас малой 10, начала она заниматься танцами в 3. За 7 лет не возникло у нее даже мысли изменить что-то. Подход, атмосфера на тренировках. Это большая заслуга тренерабільше 6 років тому
- Танцювальна студія "TOP Style"05Дякую Діані Олегівні за труд,за хороший настрій,за результат!Все супер,дитина ходить із за доволенням.Конкурси,змагання,щоразу нова ціль.Супер позитивний колектив дітей і батьків!більше 6 років тому
- Танцювальна студія "TOP Style"06Танцювальна студія супер! Дитина зробила великий крок у своїх вміннях! Багато конкурсів, багато нагород! А головне ходить із задоволенням!більше 6 років тому
- Салон краси "Бігуді"03Крутий салон краси! Користуюсь майже всіма послугами, які є у салоні і завжди задоволена результатом! Атмосфера завжди дружня, майстри- супер і смачна кава))) Дуже раджу!більше 6 років тому
- Салон краси "Бігуді"03чудовий салон,приємний персонал,завжди все на висоті велике дякую найкращому візажисту Ірині Гук за красу я...більше 6 років тому
- ТОВ "Тріада-М"03Сподобалось: Качество и сроки изготовления. Огромный акцент на идеальное соблюдение и передачу цветов. Больш...більше 6 років тому
- Магазин "Бушерон"012Магазин чудовий, вибір великий, ціни помірні. А персонал жахливий, одна краща іншої!!!! Я купувала у них не одну...більше 6 років тому
- СТО по ремонту паливних насосів003.02.2020 здійснив заміну паливного насоса.Обслуговування сподобалося.Швидко,якісно,раджу всім)Сподобалось:більше 6 років тому
- СТО "Піонер"00Сотрудничаю с этим СТО более 15лет. "Лечили" ребята разные авто: начиная с Таврии, ВАЗы и заканчивая Ауди, Мерсе...більше 6 років тому
- Фітнес-центр "B FIT"01Занимаюсь в этом клубе около полугода. Доволен отношением к клиенту, кругом все чисто, как в зале, так и в розд...більше 6 років тому
- Комп'ютерна Академія "ITSTEP"01Усім доброго дня. Мене звати Андрій і я дуже радий навчатися в компьютерній академії "ШАГ" на дизайнера. Мен...більше 6 років тому
- Автомийка "Аквастрада"01Часто пользуюсь услугами этой мойки. Ребята нормально выполняют свою работу, всегда уезжаю на чистой машине. ...більше 6 років тому
- ТОВ "ОЦІНКА.ЮА"00Віталій Сергійович професіонал своєї справи. Оцінка майна зроблена класно! Буду звертатись ще.більше 6 років тому