Vape shop "My Vape"

My Vape - фото
Івано-Франківськ
площа Ринок, 10
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб12:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Намагаєтеся кинути палити і не можете зробити рішучий крок? Не потрібно стресів та різких змін у своїх вподобаннях. Пропонуємо плавний, безпечний та особливо ароматний спосіб поступово відмовитися від цієї звички.

Електронні сигарети впевнено завойовують ринок і цьому є ряд переваг:

  • зручні у користуванні та естетично привабливі;
  • не містять тих шкідливих речовин та домішок, які є традиційних цигарках (наприклад, ви не вдихатимете окис вуглецю, формальдегід, ціанід, канцерогенні речовини, сажу і смолу;
  • дарують приємне та безпечне задоволення;
  • ви маєте змогу обрати улюблений смак із великого розмаїття.

У магазині «My Vape» запропонують та правильно підберуть електронну сигарету та рідину для неї, орієнтуючись на ваші побажання й смаки.

Пропонуємо великий вибір якісної продукції від кращих виробників. Але гордість та особливість саме нашого магазину — широкий асортимент заправок до електронних сигарет.

Вас вразить розмаїття вибору та можливість спробувати різні смаки — пропонуємо обрати улюблений смак на своїй чи нашій тестовій дріпці з одноразовим мундштуком.

Ми слідкуємо за новинками ринку, дбаємо про підвищення кваліфікації персоналу, про високий рівень сервісу та увагу до потреб й побажань кожного відвідувача. 

Відгуки