Smart простір "Бояр"

Бояр - фото
Відгуків 3
Львів
вулиця Сихівська, 22
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 21:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Львів
вулиця Джорджа Вашингтона, 6а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 21:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Львів
вулиця Івана Виговського, 5Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 21:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Багато великих розумів говорили про необхідність володіння іноземними мовами. Чим більше мов ми вивчаємо, тим багатшим стає наше уявлення про навколишній світ.

Сучасний процес вивчення іноземної мови передбачає взаємодію вчителя з учнями і учнів один з одним. Актуальне комунікативно-орієнтоване навчання готує учнів до використання іноземної мови в реальному житті, до культурного, професійного та особистого спілкування з представниками інших соціальних традицій, суспільних устроїв.

Наші викладачі не просто мають високу кваліфікацію, підтверджену сертифікатами, але і вміють знаходити підхід до кожного учня, завжди коректують навчальні програми відповідно до поставлених цілей, щоб ви максимально швидко отримали бажаний результат.

У нашому центрі завжди будуть вам раді, панує дружня атмосфера і викладачі всіляко допоможуть вам досягти бажаного: отримати необхідний рівень для поїздки за кордон, для спілкування з діловими партнерами, іноземними знайомими, потенційними дружинами / чоловіками, тощо.

Знання іноземної мови залежить від викладача, від атмосфери, яку він зміг створити на заняттях. Ми не ставимо перед собою мету затягнути ваше навчання. Коли ви зможете вільно спілкуватися на обраній мові, ви не захочете зупинятися і не заспокоїтеся, поки не доведете своє володіння нею до досконалості. Ми завжди будемо раді вам у цьому допомогти.

Нашим пріоритетом є якість, швидкість і надійність, а також повна клієнтоорієнтованість. Такі якості досягаються лише професійним підходом і підбором професійних викладачів, перекладачів, редакторів та менеджерів. Наші замовлення здійснюють професійні і відповідальні люди, для яких важлива думка і оцінка клієнтів.

Пропонуємо:

Для малюків

  • 2-6 рочків: англійська мова, ранній розвиток, підготовка до школи, організація дитячих свят, 2 дитячі садочки, англомовний табір.

Для школярів

  • Для учнів шкіл: англійська, польська, німецька, мовні табори.

Для дорослих

  • Англійська, польська, німецька, клуби.

Відгуки