Event agency "Nahodka"

Nahodka - фото

Інформація

Відпочити в компанії розумних та креативних людей, відчути смак інтелектуальних розваг та словесних двобоїв, перевірити уяву, фантазію, спритність думки та логічне мислення допоможе Event agency «Nahodka», спеціалізуючись на організації та проведенні інтелектуально-розважальних ігор.

Event agency «Nahodka» організовує різноманітні квести, ігри в мафію, активний відпочинок, екстрим розваги та будь-які події «під ключ»,  що стануть чудовим доповненням та корисною розвагою під час корпоративного заходу чи святкування. До ваших послуг — Team building, тренінги та інші заходи. 

Event agency «Nahodka» є організатором Mind Game та EsQuiz.

Спільний проект Panorama Plaza та Event agency «Nahodka» — інтелектуально-розважальна гра EsQuiz завоювала чималу популярність, адже дозволяє не просто приємно, а й корисно провести час. Учасники спілкуються та постійно дізнаються щось нове й цікаве, обмінюються досвідом, проявляють кмітливість, логіку, швидкість реакції.

EsQuiz — Паб Квіз, розважальна вікторина, командний інтелектуальний відпочинок. Охочі прийняти участь у грі створюють команди від 4 до 10 учасників в кожній. Кожна команда самостійно визначає свого капітана, який, при потребі, буде представляти інтереси даної команди та приймати участь у батлах. Вік учасників від 13 років. 

Що чекає на гравців: у грі є 9 турів по 10 запитань в кожному, після кожних 3 турів передбачена перерва на 10-15 хв, щоб організатори мали змогу порахувати бали, а команди поспілкуватись між собою та поділитись враженнями. Всі тури різноманітні, кожен має свою окрему тематику або специфіку. Питання як прості, так і середньої складності, на загальні знання, які будуть цікавими гравцям любого віку. Більшість питань беруться логікою, кмітливістю, здогадкою. Гравці мають змогу приємно відпочити, отримавши позитивні емоції, навчитись злагоджено працювати в команді та прислухатись один до одного, а також відчути дух суперництва і проявити себе.

Відкривайте для себе нові, цікаві та неординарні розваги! 

Відгуки