Art center "Agov"

Львів
Вулиця Городоцька, 36
(Приміщення Львівського академічного театру імені Лесі Українки)
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд14:00 - 19:00Без перерви

Інформація

Організація та проведення культурно-мистецьких подій та заходів. Галерея сценографії.

Події

Лекція Романа Лаврентія "Українські театри Львова у 1930-х роках"
Роман Лаврентій - завідувач відділу культурно-просвітницької роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка, старший викладач кафедри театрознавства та акторської майстерності.Член Наукового товариства ім. Шевченка (секретар Театрознавчої комісії). Закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка (2006, театрознавче відділення), прослухав маґістерську програму з культурології (2003–2005). Автор поетичної збірки "Я поспішав, але спинився…" (2011) та численних публікацій, присвячених історії театру.
Презентація журналу "Локальна історія"
Мета журналу - популяризація української історії, розповідаючи про найвідважніші битви, перипетії та колізії. Героїв, про яких забули, або й більшість не знали. Українців, які здобули світову славу на іншому континенті, однак, не зреклися своїх коренів.У другому номері - інтерв'ю з Олею Гнатюк та Сергієм Плохієм, репортаж із Франкового села та архівні світлини з галицького весілля, а також детективна історія про адвоката Станіслава Крижановського й нарис про Володимира Титлу, українця, що працював у компанії The Walt Disney.Під час презентації будемо знайомитися і розмовляти про те, як можна зробити друковане видання в Україні, яке читали б тисячі, а також поділимося історією заснування ініціативи Локальна історія.Запрошуємо всіх, хто досліджує або ж просто любить історію! До слова, на презентації усі охочі зможуть придбати видання.Вхід вільний.
Театральний кінозал: показ вистави "Пекло" Ромео Кастелуччі"
"Пекло" - перша частина триптиха на теми "Божественної комедії" Данте в постановці італійського режисера Ромео Кастелуччі. Кастеллуччі працює з трупою "Societas Raffaello Sanzio" (Товариство Рафаеля). Найвідоміший сьогодні драматичний режисер Італії, лауреат премії "Нова театральна реальність", бунтар і порушник громадського спокою, фантазія якого не знає меж і заборон, створив яскравий, несподіваний і страшний спектакль, трагічну інсталяцію в трьох різних жанрах і на трьох різних майданчиках. 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук