Троя

Троя - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Незалежності, 53
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Компанія Троя пропонує:

  • металопластикові вікна різних профільних систем;
  • двері міжкімнатні МДФ та Шпоновані;
  • двері вхідні МДФ власного виробництва  та металічні вир. Китай;
  • ролети захистні;
  • ворота гаражні , автоматика до воріт відкатних та розпашних;
  • алюмінієві розсувні системи;
  • жалюзі горизонтальні та вертикальні;
  • метало черепиця , бітумна , керамічна;
  • мансардні вікна VELUX , FAKRO;
  • водостічні системи різних виробників.

Компанія Троя працює на ринку пластикових вікон з 2006 року. Весь цей час ми активно освоювали новітні західні технології скління і способи їх адаптації до українських умов. Відмінною якістю нашої компанії завжди було прагнення забезпечити комфорт і затишок нашим клієнтам.

Комплексний підхід

Ми не просто створюємо високоякісні металопластикові вікна, але і проводимо їх комплексне встановлення, здійснюємо герметизацію і весь спектр заходів по встановленню аксесуарів. Це дозволяє гармонійно включити віконні системи в загальне рішення інтер'єру і екстер'єру будинку, уникнути пошкоджень стін.

Наша відповідь вашій яскравій індивідуальності!

Ми поважаємо побажання наших клієнтів і завжди дотримуємося їх при виконанні замовлення. Нами  враховуються особливості архітектури будівлі, стилістика. Виходячи з цих чинників, ми можемо створити для вас металопластикові вікна найрізноманітніших конфігурацій – від традиційних до нестандартних варіантів. Вибір скління, тип механізму відкриття, колір, використання декоративних елементів – всі ці питання також вирішуються індивідуально.

Співпрацювати з нами приємно!

Наша цінова політика вас приємно здивує: оптимальні ціни, гнучка система знижок.  А той факт, що ми даємо незмінну гарантію на свою продукцію, підтверджує, що ми повністю упевнені і в якості пропонованих виробів, і в кваліфікації наших фахівців.

На відміну від більшості віконних компаній, особливу увагу компанія Троя приділяє монтажу віконних конструкцій. За оцінками експертів, 60-70% експлуатаційних властивостей і довговічність пластикових вікон залежить від якості встановлення конструкцій.

Наша компанія надає безкоштовну гарантію на пластикові конструкції на строк до 7 років, а також гарантію на встановлення нашими фахівцями пластикових вікон строком до 5 років (залежно від складності монтажних робіт).

Основний напрямок діяльності компанії Троя – реалізація і монтаж металопластикових вікон.

Відгуки

Юлія Боєчко (Перехожий)
Сподобалось
З фірмою "Троя" , що в самому центрі Івано-Франківська, співпрацюємо вже багато років.
Спочатку нам у квартирі встановили вікно у спальню. Потім ми замовили металопластикову конструкцію на балкон.
Тепер вже втретє замовляємо вікно та двері. у вітальню.
Задоволені якістю та оперативністю робіт.
Дякуємо п. Богдану за хорошу роботу. Рекомендуємо всім звертатись саме в цю фірму.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Шубер (Перехожий)
Не сподобалось

Не сподобалось: Завдаток взяли, робити не хочуть, гроші не повертають При зверненні в офіс відповідальність ніхто нести не хоче. Рекомендую краще не звертатися
Переглянути всі відповіді ()
  Вхідні двері   Металопластикові вікна   Металочерепиця   Водостічні системи   Гаражні ворота   Вікна   Ворота, шлагбауми   Двері   Покрівельні матеріали   Жалюзі, ролети   Вікно   Продаж вікон   Продаж вікна   Шлагбаум   Шлахбауми   Шлахбаум   Продаж дверей   Продаж двирей   Покрівля   Матеріали для облаштування покрівель   Матеріали для покрівлі   Кровельные материалы   Кровля   Тканинні ролети   Захисні ролети   Горизонтальні жалюзі   Вертикальні жалюзі   Автоматика до воріт відкатних   Автоматика до розпашних воріт   Алюмінієві розсувні системи   Бітумна черепиця   Водостічні системи різних виробників   Ворота гаражні   Вхідні двері мдф власного виробництва   Двері вхідні мдф   Двері китайського виробництва   Двері міжкімнатні мдф   Двері металеві   Жалюзі   Жалюзі горизонтальні та вертикальні   Керамічна черепиця   Магазин троя   Мансардні вікна fakro   Мансардні вікна velux   Металопластикові вікна різних профілів   Металопластикові вікна різних профільних систем   Продаж металопластикових конструкцій   Ролети захистні   Шпоновані міжкімнатні двері  
Показати більше