Морячок-таксі

Морячок-таксі - фото
Відгуків 5
Луцьк
вулиця Рівненська, 76а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Швидкі, безпечні та комфортні послуги пасажирських перевезень пропонує сервіс «Морячок таксі».

До послуг наших пасажирів — великий автомобільний парк сучасних, технічно надійних та зручних автомобілів, досвідчені та відповідальні водії.

Ми гарантуємо оперативне виконання кожного замовлення. З нами ви можете не турбуватися з  приводу вчасного перевезення до потрібного вам місця.

Існує дуже вигідна система бонусних накопичень, адже ми цінуємо своїх постійних клієнтів.

Рекомендуємо завантажити мобільний додаток «Морячок таксі», що дозволяє:

  • зробити швидке замовлення таксі;
  • спостерігати історію своїх замовлень;
  • користуватися бонусною системою;
  • платити банківською карткою.

Відгуки

Максим Ярема (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Без сумнівів краще таксі в місті.

Загальне враження:Постійно користуюсь службою Морячок таксі і жодного разу не пошкодував. Швидко, надійно, комфортно і за помірну ціну.
Переглянути всі відповіді ()
Юрій Тищенко (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Найкомфортніше таксі у Луцьку.

Загальне враження:Морячок таксі - чудове поєднання ціни та якості . Ніколи не виникало проблем із затримкою машини чи комфортністю та якістю перевезень. Так тримати! Успіхів Вам!
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Козак (Критик)
Сподобалось
Загальне враження:Вже багато років користуюсь послугами Морячка. Після кожної поїздки враження лише позитивні. Швидка подача, привітні диспетчера та водії, охайні авто та помірні ціни. Рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Юра Коновалець (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Найкраще таксі у м. Луцьк на сьогоднішній день!
Не сподобалось: дівчина, яка приймає замовлення не завжди коректно відповідає! Буває, що хамить!
Загальне враження: чудове, тому, що таксі подається завжди вчасно, комфортно доставляють, але трішки передивіться ціни, загалом оцінка 5-, так, як ця служба ніколи не підподила!
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Власюк Ковальчук (Перехожий)
Не сподобалось
Сподобалось:
Жахливе обслуговування.Декілька раз зверталась,схема та сама:приймають замовлення,а тоді через певний час повідомляють ,що машини не буде.Відразу можна про це сказати!Поспішаєш,розраховуєш на послуги таксі.Головне,ніякого вибачення,а на моє обурення , відповідь,то не звертайтеся до нас.З таким горе -обслуговуванням у вас не буде клієнтів,а не машин.
Не рекомендую!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Морячоктаксі   Морячок   Таксі   Вантажне таксі   Таксі   Такси   Вантажні авто   Вантажний бус   Вигідне таксі   Виклик та оплата таксі   Виклик таксі   Викликати автівку   Викликати машину   Викликати таксі   Водити   Возити пасажирів   Грозові перевезення   Дешеве таксі   Долучитись в морячок   Долучитись до морячок   Замовити морячок   Замовити таксі   Замовлення на поїздки   Записатись в морячок   Записатись на морячок   Зареєструватися в морячок   Зареєструватися в системі морячок   Зареєструватися в систему морячок   Мінівен   Мінівен таксі   Машини vip класу   Мобільний додаток для пошуку водія   Онлайн замовлення таксі   Підключення водіїв до морячок   Підключення водіїв до сервісу морячок   Підключення до морячок   Підключення приватних водіїв до мобільного додатку морячок   Підключитись в систему морячок   Підключитися до морячок   Підключитьсь до системи морячок   Пасажирські перевезення перевезення під замовлення   Пасажирські перевезення по місту   Пасажирські перевезення по місту та околицях   Перевізник   Перевезення в межах міста   Перевезення вантажів по місту   Перевезення грузів   Перевезення до 5 т   Перевезення за місто   Перевезення пасажирів по місту   Перевезення по області   Пошук приватних водіїв   Працевлаштуватись водієм   Працювати в морячку   Працювати на таксі   Превозити людей   Таксі безліміт   Таксі в аеропорт   Таксі з курєрською доставкою   Таксі мінівен   Таксі на вокзал   Трансфер  
Показати більше