Crazy Network

Відгуків 10
Кам'янець-Подільський
проспект Грушевського, 25/1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Підключення до мережі Інтернет та кабельного телебачення.

Відгуки

Маша Благодарьова (Ревізор)
Не сподобалось
Не розумію чому я повина платити за інтернет якого немає. Окрім того окремо платити 70грн майстру, щоб полагодив те, що у них не працює і при цьому чим я маю платити якщо я не можу робити роботу за яку отримую гроші без інтернету.
Переглянути всі відповіді ()
Світлана Казьмір (Критик)
Не сподобалось
Ще в кінці липня місяця подали заявку на підключення, а інтернету досі не має. Чемеровецький район. село Степанівка., тільки відмовки чекайте своєї черги. Просто не зовсім зрозуміло, як та черга формується
Не сподобалось
Переглянути всі відповіді ()
Сергій Зубаль (Критик)
Не сподобалось
Не сподобалось:Черговий раз чекаю майстрів вже тиждень, тільки й того , що в телефонній розмові гарно спілкуються та гріють обіцянками, що завтра будуть. Якщо є вибір, нівякому разі не вибирайте цього провайдера.
Переглянути всі відповіді ()
Дем'ян Коханко (Критик)
Не сподобалось
Не сподобалось:це просто аут , вийшло так що я живу в районі куди доходить тільки crazy , і я зрозумів що я для них дуже добрий варіант щоб заробити , дуже часта проблема коли інтернету не стає і коли я до них дзвоню то вони мені говорять що проблема у моєму роутері , і оформляють заявку на ремонт . Я їм говорю що недавно були майстри які поміняли все , і роутер новий купив і кабель новий , ну все абсолютно , на що вони говорять що це в мене проблеми , і кожен раз коли я дзвоню до них , то кожен раз вони оформляють заявку на ремонт , який на секундочку коштує 50 грн , я не жаліюсь що це велечезні гроші ,але це ж не раз на рік , це стабільно раз в місяць , і менк вже просто розпирає , тому що за їхні проблеми я віддаю гроші , я не рекомендую цей інтернет нікому , якщо є можливість підключити другий , нехай він буде дорожчий на пару гривень , але повірте це краще ніж платити гроші за те що в них проблеми а не в мене . І була ще одна історія , коли інету не стало і я подзвонив їм щоб дізнатись у чому справа, коли мені сказали що в мене не підключений кабель до роутеру , я їх мало не послав куди подалі , я звісно не розумію усіх тонкостей цього інтернету , але я ж не зовсім тупий , я знаю що на роутері має світитися декілька лампочок , одна з яких свідчить про те що кабель під'єднано і інтернет повинен бути , і ця лампочка світилась , і кабель був під'єднаний , і мені вже стало не те що образливо , я був вже просто злий ! Тому це просто найгірший інтернет який я колись бачив .
Переглянути всі відповіді ()
Альона Погинайко (Критик)
Не сподобалось
Що це? Новий спосіб CrazyNetwork заробляти на своїх клієнтах? Сьогодні у мене ще зранку зник інтернет, весь день намагалась дозвонитись-марно. Під вечір всеж таки вдалось. Оператор півгодини чемно давав вказівки що робити, і коли нічого не вдалося, сказав оформляти заявку, яка буде коштувати 50 грн. Я запитала з якого це дива я маю платити, у мене немає зайвих грошей, нащо він мені відповів, що це справа в моєму роутері. У них змінилася адреса мого роутері, а я тут до чого? Я навіть не знаю де та адреса взагалі прописана. Ось і виходить, що можна заробити на заявках, які вони самі ж і створюють через наше незнання. Хтось уже стикався з таким у цього провайдера, чи я перша жертва?

Елена Макарова: (Користувач)
Альона Погинайко, нажаль ця компашка Crazy Network створює проблеми сама за які потім змушують платити своїх споживачів.
майже 11 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Елена Макарова (Користувач)
Не сподобалось

Не сподобалось:Не сподобалось тому що шахраї !!!
Загальне враження: Створюють проблему зі своєї сторони ( відключають клієнта від інтернету), змушують клієнта оформляти заявку на майстра а поті вимагають гроші ніби то вони все полагодили, заплатіть, при цьому не надають клієнту ніяких розрахунковіх документів про виконання ремонтних робіт та вимагають гроші, з цим потрібно боротись і як найшвидше тому що у компанії починає орудувати шайка шахраїв і нажаль безвідповідально. Будь ласка допоможіть з цим покінчити, куди можливо звернутись з цією проблемою у м.Камянець-Подільський.
Переглянути всі відповіді ()
Игорь Иванчук (Користувач)
Не сподобалось
Чому я повинин платити за інтернет,якого немає.Вони намахують,як самі хочуть.У мене була переплата за інтернет більше 50 гр.,я сплатив решту суми,яку потрібно.Через деякий час інтернету не стало,коли я подзвонив то мені сказали,що в мене не заплочено.Як так може бути?Так ,що оцінка цему провайдеру- ноль.Нікому некатигорично не раджу.
Переглянути всі відповіді ()
Ярослав Мендрик (Користувач)
Не сподобалось
Сподобалось:Такого нет
Не сподобалось: все
Загальне враження: Стоит их сеть в 3-х местах по каменцу, в разных частях города, к сожалению нет альтернативы.... если бы не ;г модем я бы пропал. Ужас просто если у вас есть выбор, то что угодно но не крейзи!
Переглянути всі відповіді ()
Olexandr Bevzjuk (Перехожий)
Не сподобалось

Не сподобалось:
Півтори місяця неможуть доїхати полагодити кабель
Інший оператор за день приїхав підключив і немає проблемЗагальне враження:
Шарашкіна контора крейзінет
Переглянути всі відповіді ()
Alexandr Cn (Перехожий)
Сподобалось
Користуюся 8 років.Все влаштовує.В цілому,рекомендую.Швидкістю задоволений.
Переглянути всі відповіді ()