Crazy Network

Відгуків 7
Кам'янець-Подільський
проспект Грушевського, 25/1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Підключення до мережі Інтернет та кабельного телебачення.

Відгуки

Маша Благодарьова: (Ревізор)
Не сподобалось
Не розумію чому я повина платити за інтернет якого немає. Окрім того окремо платити 70грн майстру, щоб полагодив те, що у них не працює і при цьому чим я маю платити якщо я не можу робити роботу за яку отримую гроші без інтернету.
Переглянути всі відповіді ()
Альона Погинайко: (Критик)
Не сподобалось
Що це? Новий спосіб CrazyNetwork заробляти на своїх клієнтах? Сьогодні у мене ще зранку зник інтернет, весь день намагалась дозвонитись-марно. Під вечір всеж таки вдалось. Оператор півгодини чемно давав вказівки що робити, і коли нічого не вдалося, сказав оформляти заявку, яка буде коштувати 50 грн. Я запитала з якого це дива я маю платити, у мене немає зайвих грошей, нащо він мені відповів, що це справа в моєму роутері. У них змінилася адреса мого роутері, а я тут до чого? Я навіть не знаю де та адреса взагалі прописана. Ось і виходить, що можна заробити на заявках, які вони самі ж і створюють через наше незнання. Хтось уже стикався з таким у цього провайдера, чи я перша жертва?

Елена Макарова: (Користувач)
Альона Погинайко, нажаль ця компашка Crazy Network створює проблеми сама за які потім змушують платити своїх споживачів.
майже 8 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Елена Макарова: (Користувач)
Не сподобалось

Не сподобалось:Не сподобалось тому що шахраї !!!
Загальне враження: Створюють проблему зі своєї сторони ( відключають клієнта від інтернету), змушують клієнта оформляти заявку на майстра а поті вимагають гроші ніби то вони все полагодили, заплатіть, при цьому не надають клієнту ніяких розрахунковіх документів про виконання ремонтних робіт та вимагають гроші, з цим потрібно боротись і як найшвидше тому що у компанії починає орудувати шайка шахраїв і нажаль безвідповідально. Будь ласка допоможіть з цим покінчити, куди можливо звернутись з цією проблемою у м.Камянець-Подільський.
Переглянути всі відповіді ()
Olexandr Bevzjuk: (Перехожий)
Не сподобалось

Не сподобалось:
Півтори місяця неможуть доїхати полагодити кабель
Інший оператор за день приїхав підключив і немає проблемЗагальне враження:
Шарашкіна контора крейзінет
Переглянути всі відповіді ()
Игорь Иванчук: (Користувач)
Не сподобалось
Чому я повинин платити за інтернет,якого немає.Вони намахують,як самі хочуть.У мене була переплата за інтернет більше 50 гр.,я сплатив решту суми,яку потрібно.Через деякий час інтернету не стало,коли я подзвонив то мені сказали,що в мене не заплочено.Як так може бути?Так ,що оцінка цему провайдеру- ноль.Нікому некатигорично не раджу.
Переглянути всі відповіді ()
Дем'ян Коханко: (Критик)
Не сподобалось
Не сподобалось:це просто аут , вийшло так що я живу в районі куди доходить тільки crazy , і я зрозумів що я для них дуже добрий варіант щоб заробити , дуже часта проблема коли інтернету не стає і коли я до них дзвоню то вони мені говорять що проблема у моєму роутері , і оформляють заявку на ремонт . Я їм говорю що недавно були майстри які поміняли все , і роутер новий купив і кабель новий , ну все абсолютно , на що вони говорять що це в мене проблеми , і кожен раз коли я дзвоню до них , то кожен раз вони оформляють заявку на ремонт , який на секундочку коштує 50 грн , я не жаліюсь що це велечезні гроші ,але це ж не раз на рік , це стабільно раз в місяць , і менк вже просто розпирає , тому що за їхні проблеми я віддаю гроші , я не рекомендую цей інтернет нікому , якщо є можливість підключити другий , нехай він буде дорожчий на пару гривень , але повірте це краще ніж платити гроші за те що в них проблеми а не в мене . І була ще одна історія , коли інету не стало і я подзвонив їм щоб дізнатись у чому справа, коли мені сказали що в мене не підключений кабель до роутеру , я їх мало не послав куди подалі , я звісно не розумію усіх тонкостей цього інтернету , але я ж не зовсім тупий , я знаю що на роутері має світитися декілька лампочок , одна з яких свідчить про те що кабель під'єднано і інтернет повинен бути , і ця лампочка світилась , і кабель був під'єднаний , і мені вже стало не те що образливо , я був вже просто злий ! Тому це просто найгірший інтернет який я колись бачив .
Переглянути всі відповіді ()
Alexandr Cn: (Користувач)
Сподобалось
Користуюся 8 років.Все влаштовує.В цілому,рекомендую.Швидкістю задоволений.
Переглянути всі відповіді ()