Шалена черепаха

Відгуків 3
Рівне
вулиця Михайла Старицького, 21а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Регулярні та нерегулярні рейсові пасажирські перевезення за маршрутами Київ-Рівне, Рівне-Київ.

Відгуки

Леонід Опанасюк (Гурман)
Не сподобалось
Сподобалось: Проїхали половину дороги, поки без пригод.
Не сподобалось: Зараз їду з Рівного в ЖИтомир, водій систематично говорить по телефону, на початку поїздки щось намагався записати в якись блокнот НА ХОДУ! З самого початку як тільки сів в маршрутку звернув увагу що смердить сигаретним димом. Все прояснилось хвилин 10 тому, водій просто напросто закурив в маршрутці підчас руху. Шановні, це жах. Такого, на щастя не доводилось зустрічати більш ніде. Дякую за зіпсований настрій та поїздку вцілому.
Загальне враження: Дорого, довго, не безпечно та ще й зі смородом. Краще вже їхати рейсовим автобусом або скористатись бла бла кар.
Переглянути всі відповіді ()
Саша Качан (Гурман)
Не сподобалось
Не сподобалось:
31.07.19 о 18:00 Рівне-Київ пропали речі.
Про водія сказати нічого поганого не можу -- хоть щось робив, чи принаймі подавав вигляд. Про диспетчерів окрема історія: мене відчитали, а що це ви так необачно з речима поводитесь(?!),треба тримати при собі. Здивувало це мало сказати, тому що при посадці працівники "фірми" заставляють здавати речі в багаж.
З розмови з дівчиною-диспетчером скалалося враження, що ніхто цим питанням займатися не буде, навіть думки не мав. Не разу не перетелефонували і не повідомили про стан ситуації, а при моїх дзвінках, інші диспетчери навіть не в курсі того що сталося...
Принцип: ви "втрали" рюкзак - ви й шукайте, а ми тут при чому? А може не "втратили", а вкрали. А може це сталося не "випадково"?
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Горецкая (Користувач)
Не сподобалось
Сподобалось:
ужас! Начиная с того, что нельзя дозвониться, в итоге маршрут на 20:00,, а выезжает в 20:30, потому что у них нет людей((, ха ха. Но смс с предупреждением что если Вас не будет за 10 минут до 20:00, ваше место отдадут, приходит!. В итоге такси, срочность, истерика чтобы не опоздать и наткну Вам... спешить не нужно было!! Фирма решила отправить маршрутку в 20:30....хочется спросить хозяев фирмы, а как же графики выездов? Почему Вы решаете во сколько мне выезжать????
Переглянути всі відповіді ()