Кафе "Шалена шкварка"

Відгуків 9
Луцьк
проспект Перемоги, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд11:00 - 24:00Без перерви

Інформація

Страви класичної української кухні. Проведення корпоративів та святкування урочистих подій. Жива музика щоп'ятниці та щосуботи.

Відгуки

Ольга Папинко: (Ревізор)
Нейтрально
Сподобалось:в принципі, у Шкварці готують смачно, проте
Не сподобалось:спілкування з офіціантами бажає кращого, досить часто людина не знає меню, завжди радять не те, чого потребує клієнт, а найдорожчі страви. Ще й за останні півроку, коли не зайду - немає в наявності піци. То заберіть відсутню позицію з меню, бо інколи виникає враження, що це або кухар не вміє її готувати, чи просто немає бажання, бо відповіді з "нема" поступають на різних стадіях - то відразу при замовленні, то вже коли замовлення зробив і чекаєш.
Загальне враження:для такого вигідного місцерозташування послуги надаються не на рівні. Перш за все - персонал, обличчя закладу, потім вже - подача. Хоча заклад уютненький.
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Павлюк: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:Сподобалось!Гарний заклад!ССмачна кухня!Рекомендую!Чи кожну пт грає музика?

Загальне враження:
Кожну пт є музика у закладі?
Переглянути всі відповіді ()
Марія Смаль: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалося...Святкувала ювілей 8.09.18... Дуже смачна кухня...Музиканти-неперевершені... Офіціант Наталія-особлива подяка...РЕКОМЕНДУЮ...
Переглянути всі відповіді ()
Игорь Славницкий: (Перехожий)
Не сподобалось

Не сподобалось:Хотів би поділитися своїм особистим враженням на рахунок цього закладу. Були ситиуації, в різних кафе, коли забували речі і зранку їх повертали. В цьому закладі двічи забували речі, які ніразу не верталися. Наскільки я розумію коли столік розрахований, і там сидить не одна людина, і вони збираються уходити, офіціанти це замічають і починають прибирати столік. Так вот, хочу звернутися до власників закладу, слідкуйте будьласта за нобором вашого персоналу, так як саме такі працівники портять престиж вашого закладу!!!
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Гадай: (Перехожий)
Сподобалось
Неодноразово відвідували "Шалену шкварку", чудова атмосфера, смачна кухня. Та є одне велике Але: чомусь нас зобов"язували брати горілку з розрахунку 1пляшка - на 4 особи. І те, що з нами є люди, які взагалі не вживають для адміністрації не аргумент. Чому?
Переглянути всі відповіді ()
Сергей Чернецкий: (Перехожий)
Сподобалось
Музичний дует -коли слухаєш кайфуєш а саксофоніст Жека прекрасний виконавець -побажання-біл ше саксофона він у ВАС того вартий !
Переглянути всі відповіді ()
Сергей Чернецкий: (Перехожий)
Сподобалось
Відвідали-нормально! Найкращі враження залишили музиканти відразу в очі кидається професійний рівень -саксофоніст міг-би спокійно грати в групі Роббі Вільямса- шикарний звук та манера виконання- видно що ЛУЦЬК європейське місто ДЯКУЄМО ! Сергій і КО-Я !
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Киселик: (Перехожий)
Не сподобалось
Шкода немає мінусових оцінок. на будь яку із зірочок цей заклад не відповідає. колись був прекрасний заклад, тепер це зброд хамовитих працівників, які взагалі ні в що не ставлять відвідувачів. Якщо хочеться посваритись і вислухати гору лайна у свою адресу тоді сюди. Я, особисто, десятому закажу в цю "шкварку" заходити, не те, що замовляти будь-що.
Переглянути всі відповіді ()
Петро Шевченко: (Перехожий)
Не сподобалось
Просто супер сів за столик біля вікна та охерів коли побачив велику муху покликав офіціантку а вона сказала а що я зроблю пересядьте за інший столик. Я так зрозумів ця муха постійний клієнт. Більш того потім перелетіли ще одна муха напевне із кухні.
Переглянути всі відповіді ()