Анна Бажан

Анна Бажан - фото

Інформація

 

  моделей в сцені багато не буває, особливо якщо ці моделі ''місцевого'' походження. Йде мова про типові об'єкти архітектури, побуту та індивідуальне планування вулиць, яке не завантажити з відомих  сайтів, вказавши назву " Будинок №3, по вул. Набережна, м. де я живу", тому потрібно створити такий будинок в програмі самому -  навіть, якщо це буде звичайний куб. Це ж стосується  власних ескізів та концепцій.

Я пропоную свої послуги зі створення 3Д моделей об'єктів та оточення, які є необхідні для конкретної сцени; моделювання об'єктів по ескізним зарисовкам. Якщо ж Ви почали свою роботу, її також можна завершити або скоректувати, згідно ситуації. Рівень деталізації буде залежати від задачі, яку Вам потрібно вирішити та часових обмежень.

Переваги:
- економія Вашого часу;
- індивідуальний підхід (різноманітна подача  впізнаваних елементів чи сцен);
- вирішення Вами першочергових завдань, а деталі і оточення - на потім;
- підвищення якості презентації ідеї та задуму;
Оточення і цікаві 3Д моделі, як  аксесуари, які доповнюють основну ідею.

Програми: Archicad, 3Ds Max
Оплата: передоплата; ціна договірна.
Умови співпраці: надсилати заявку (на e-mail: nowaste@ukr.net ) за 7 днів (найменший термін), до кінцевого терміну видачі готової моделі (наприклад: 1.09.20ХХ-заявка; 8.09. 20ХХ-готова модель). Свої запитання та завдання надсилайте на електронну скриньку, відповідно вказавши тему листа: ''Запитання'', ''Завдання'', ''Замовлення''.

''Запитання'' - все, що Вас цікавить по даній тематиці;  рекомендації і поради для Вас.
''Завдання''- Ваше завдання, яке потрібно виконати; чим детальніший опис і більше прикладів, тим кращий результат.
''Замовлення''- завдання та масштабні об'єкти, які заплановані заздалегідь під певну сцену чи ситуацію; потребують індивідуального підходу.
Я буду повідомляти Вас наскільки є можливим виконати таке завдання, зі своєї сторони, зважаючи на певний період часу і умови;

Відгуки