КС-Домофон Луцьк

Відгуків 4
Луцьк
проспект Президента Грушевського, 30, офіс 301
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Встановлення та сервісне обслуговування домофонних систем.

Відгуки

Andrey Ivanovich: (Ревізор)
Не сподобалось
Майстер просто жах. Складається враження, що робота йому взагалі не потрібна. Розмовляє з людьми різко та зверхньо. І праило клієнт правий, очевидно він ніколи про це нечув, і не здогадувався навіть.
Переглянути всі відповіді ()
Олександр Бабляк: (Користувач)
Не сподобалось

Не сподобалось: Як вам подобається відповідь диспетчера: "Майстер взяв панель(?) і найближчим часом буде відремонтовано". На моє запитання, як розуміти "Найближчим часом" почув відповідь: " Ви що глухий, я ж Вам сказала - найближчим часом". Це дуже нагадує: " Пішла на базу, скоро буду". Шановне керівництво СК Домофон, навчить диспетчера ввічливого спілкування з клієнтами, а хто з них не вважає це за потрібне, то є купа професій, де немає спілкування з клієнтами.
Переглянути всі відповіді ()
Alina Murga: (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Жахливий диспетчер, який весь час хамить і окрім "вашу заявку прийнято" більше нічого не вміє говорити. Ніколи до кінця не вислуховує суті проблеми, каже завчену фразу і кидає слухавку. Де ви тільки знайшли таку "перлинку"? ) Вже двічі зверталася із проханням замінити пошкоджену панель і моє прохання тупо ігнориться.
Переглянути всі відповіді ()
Надя Каращук: (Користувач)
Не сподобалось

Не сподобалось: Категорично ніколи і нікому не пораджу цю фірму. Роблять халатно, двері ламаються дуже часто. Панель замінювали 4 місяці, а оплата йде! Після заміни панелі двері працюють один-два дні, і знову ламаються. Заявки часто потрібно подавати повторно, бо вони зникають з бази (при цьому диспетчер хамить).
Загальне враження: Просто жах!
Переглянути всі відповіді ()