Управління соціального захисту населення Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області

Відгуків 2
Кам'янець-Подільський
вулиця Троїцька, 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт08:00 - 17:1512:00 - 13:00
Пт08:00 - 16:0012:00 - 13:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Призначення та надання пільг, субсидій, допомог, компенсацій та інших соціальних виплат.

Відгуки

Олеся Ришкевич (Ревізор)
Не сподобалось
Доброго дня!
- Ніколи не думала, що доведеться писати щось подібне, та все ж....
Шановні працівники "Управління соціального захисту населення Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області" , особливо директор даної установи Середа П.П., звертаю вашу увагу на те, що нажаль дана державна установа немає нічого спільного з соціальним захистом населення, прикро це визнавати, але захищати населення необхідно від працівників, які працюють в вашому управлінні...
Роз'яснення:
Нещодавно зі мною трапилась "цікава" ситуація, мені довелось зіткнутись із "Управлінням соціального захисту населення Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області", а саме так як в лютому 2019р. я в третє стала мамою і так співпало що наші урядовці вирішили призначити допомогу сім'ям, які мають троє дітей і більше, у розмірі близько 1700 грн/міс. (сума звичайно не велика, та все ж, я тепер мама в декреті, отже...), це стало причиною мого знайомства з даною установою!
Так, як на даний момент мій чоловік перебуває закордоном, перед своїм від'їздом він зібрав всі довідки - свідоцтва дітей, копії різних документів, довідки про склад сім'ї , довідку про те що не отримуємо кошти із іншої установи.... Це все потрібно щоб отримати посвідчення багатодітної сім’ї . Тобто, мені потрібно було лише прийти і отримати посвідчення!
По отриманні посвідчення багатодітної сім’ї, згідно із рішенням уряду від 1 квітня 2019р., для отримання вище вказаної допомоги, потрібно подати такі документи - оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї та написати заяву (нижче приведено скрін із сайту урядового порталу).
Отже, настав час "Ч", так як я знаючи, що це не забере багато часу, в дане управління я прибула із найменшою донькою (їй три місяці), та по великому рахунку мені не було на кого її залишити... В кабінеті, де мені віддавали посвідчення, перебувало 3 працівниці, які за 7-8 хв. знайшли посвідчення, я підписалась в журналі про отримання і ніби все.... Запитала в цьому ж кабінеті , куди далі із посвідченням, мене направили в двері навпроти. Заходжу в двері навпроти, до 1-го столику, а мені говорять, що для того, щоб отримати дану допомогу потрібно зібрати певну кількість довідок, я кажу що не потрібно, а мені розписують на аркуші необхідні довідки (6 пунктів, в тому числі склад сім'ї і тд. і тп.)
Сперечатись в мене не було часу, тим паче з дитиною на руках.. Вирішала, що розберусь і прийду знову!
Розібралась- прийшла, через декілька днів, знову із малечею...Подала всі документи, а саме ті що вимагає закон, без лишніх, які мені вказали попереднього разу...Довго зі мною не сперечались, лише сказали, що довідку із департаменту соціального захисту населення Кам’янеця-Подільського потрібно обов'язково!
Переїхала з донькою, взяла довідку (будівлі не в одній частині міста, брали таксі).
Коли я передала довідку, мені сказали все запускають в роботу... Я запитала, чому мене не запитали на який рахунок направляти кошти, і тут почалось... Якщо ви не отримуєте в районному управлінні одноразову допомогу на дитину, то ці документи потрібно переносити в міське управління і там оформляти...
Добре... Переїхали ми в міський депертамент, де в нас близько 10хв. ПЕРЕВІРЯЛИ документи, після чого сказали, що записують нас на завтра на 15:00, щоб після перевірки, передати їх до іншого столику, де їх знову перевірять та направлять на ще одну перевірку - АБСУРД!
Отже, ми приїхали знову на таксі, наступного дня о 15:00 (з донькою) і вже при наступній перевірці нам вказують на помилку у посвідченні, тобто в районному управлінні нам виписали не вірно посвідчення...
Знову в таксі і в районне управління. Прибувши, в кабцнет з якого все почалось запитую, чому не вірно виписали посвідчення, а мені говорять що це тут працівниця одна є, яка завжди робить одну і ту ж помилку, замість повного імені вписує в документ ініціали, а мені пощастило в мене вона ще й невірно дату написала...Мені намалювали виправленому вірити, поставили печать, хоча згідно із Н А К А З О М
від
29.06.2010 N 1947
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 липня 2010 р.
за N 531/17826


Про затвердження Інструкції про порядок
видачі посвідчень батьків та дитини
з багатодітної сім'ї п 2.2 "виправлення та неохайне оформлення не допускаються".
П И Т А Н Н Я: "Як до цього часу у Вас працють такі люди, якщо навіть працівники визнають, що їх колега постійно помиляється?"
Р.S.
Нажаль епопея із виправленням свідоцтв, не закінчена досі, складається враження що в таких установах людей ганяють поки їм не набридне, поки не "опустяться руки"...
Ви соціальна підтримка населення, і думаю маєте, як мінімум дотримуватись чинного законодавства та надавати населенню професійні послуги!!!
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Бочанцева (Ревізор)
Не сподобалось
Некомпетентні працівники хамовиті та незнають законів . І такого більше нігде нероблять віднімаючи гроші у беззахисних дітей яких по закону мають захишчати!!!!
Переглянути всі відповіді ()