Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка

Чернівці
площа Філармонії, 10
+38 (0372) 52-21-48 (Дирекція)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний
Чернівці
вулиця Українська, 30
+38 (0372) 52-66-66 (Зал органної та камерної музики)

Інформація

Організація та проведення концертних виступів.

Події

Концерт Мідорі Гото
Мідорі Гото виступить з академічним симфонічним оркестром Чернівецької обласної філармонії. Також у концерті візьме участь скрипаль Орест Смовж (Україна – США). У рамках свого всеукраїнського туру артистка виступить у чотирьох українських містах. Окрім Чернівців, вона дасть концерт у Львові, Одесі та Києві.
Bremen choir in Chernivtsi - Бременський хор в Чернівцях
„Ілія“ Ф. Мендельсон-Бартольді. Субота, 7 вересня 2019 р., початок о 18:30 год. Концерт у великій залі Чернівецької філармонії. З Бремена до Чернівців приїхав „RathsChor“ , щоб спільно із музикантами симфонічного оркестру Чернівецької філармонії та музикантами Одеської музичної академії виконати ораторію „Ілія“ відомого німецького композитора єврейського походження Фелікса Мендельсона-Бартольді. Ораторія „Ілія“ Ф. Мендельсона-Бартольді розповідає стародавню історію з єврейської частини Біблії: Пророк ставить під сумнів популярних богів Ваала та Ашера, а знак неба підтверджує перевагу монотеїзму. У період націонал-соціалізму виконання «Ілії» було заборонене з антисемітських причин. Сьогодні ораторія „Ілія“ є одним з великих творів європейської музичної культури і користується великою популярністю, завдяки захоплюючій сценічній драмі та хоровому співу. Бременський RathsChor має давню традицію культурного співробітництва з музикантами України. Минулого року він був гостем у м. Одесі.
Всеукраїнський Тур "Віденська Кава"
Вистава "Віденська Кава" вирушає у великий всеукраїнський тур! 19 вересня, вистава драматурга Дмитра Корчинського та режисера Ігоря Марусяка, завітає у Чернівці. Це буде першим містом у "ВВТ" - Великому Всеукраїнському Турі. Квитки скоро у продажу! Чернівецька Обласна Філармонія Початок о 18:00. Організатор туру Ivanova.FM Тел. +38 093 909 67 20

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук