Харчівня "Майдан"

Відгуків 4
Рівне
вулиця Соборна, 338
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд11:00 - 24:00Без перерви

Інформація

Смачна українська кухня. Індивідуальні кабінки для відпочинку.

Відгуки

Remzii Useinov (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Знаком с Майданом с незапамятных времён!положительное изменение с тех давних пор одно,это мангал!последнее время неоднократно заказывал блюда с мангала чаще всего с собой на вынос.Итак мангальщики мастера своего дела!телятина шикарна!люлякебаб не такой конечно как у восточных мастеров,но едабельный)свинину сам не ем но заказывал и всем моим гостям понравилось.колбаски норм,курица тоже хороша,вот ребра лента на мой взгляд и вкус ,а вкус и взгляд у меня профессиональный,слишком даже через чур солено сладкие тоесть карамель делает их твёрдыми и притерными а соль лишает вкуса!
Не сподобалось:нюансы таковы сложность коммуникации с персоналом а именно элементарно хочу заказать 4вида мангал меню по 150грамм ответ -у нас так не можна))
Переглянути всі відповіді ()
Тарас Пічник-Сажотрус (Друг LIST'а)
Сподобалось
Цікавий заклад...Постійно проходжу чи то випить чаю-кави чи щось поїсти...Але щодо обслуговування:Керівництву є над чим працювати...Немає сестиматизації...оперативності...інколи забирають багато часу та терпіння за очікування свого замовлення....Прошу добавити швидкості....Культура обслуговування одна з найбільших та най перш необхідних задач для всіх закладів...Це ваш імідж...Задумайтесь будь ласка..
Переглянути всі відповіді ()
Марине Самолюк (Друг LIST'а)
Не сподобалось
Керівники, зверніть вже свою увагу на клієнтів!!!! Якщо ви хочете щоб до вас завжди ходили люди, потурбуйтесь за обслуговування!!!
Переглянути всі відповіді ()
Саті Світанкова (Перехожий)
Не сподобалось
Якраз сиджу в Майдані вже 15 хвилин повного ігнору, зараз 18:17 кілька вільних столиків, офіціантки навіть не реагують... Ось вже 18:21 і ніяких змін. Дуже байдуже відношення до клієнтів, через попит на це місце, ...о вже сусідній столик пише скаргу у книгу:)))
Переглянути всі відповіді ()