Даховий помічник

Відгуків 4
Рівне
вулиця Павлюченка, 20а
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Продаж, доставка та монтаж металочерепиці, водостічних систем, сходів на горище, дахових вікон, метизної продукції.

Відгуки

Ксеня Ніколюк (Критик)
Сподобалось
Роботою фірми повністю задоволена. Швидко,якісно була зроблена робота злагодженим колективом, який знає все від А до Я. За доставку окреме дякую ДУЖЕ швидко довозились матеріали. Дякую п. Юрію за професійну консультацію, співпрацю. Рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Петро Кузьмін (Користувач)
Сподобалось
Моя діяльність знаходиться в одній галузі з даховим помічником.Знайомство відбулося на будівельному майданчику із замовлення складного даху.Ну що можу сказати,що європа може бути в Україні,завдяки такій компанії як Даховий Помічник,все чітко по графіку,як у німців.На даний час ми тісно співпрацюємо у сфері будівництва.Тому я рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Бейгер (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
Співпраця з Даховим помічником довела, що їхні матеріали справді високої якості і за досить прийнятну ціну. Швидка доставка, хороший, злагоджений колектив, який досконало знає свою справу. Дякуємо за роботу та якісні матеріали!
Переглянути всі відповіді ()
Маша Темнюк (Користувач)
Сподобалось
Звертались до послуг фірми Даховий помічник. Залишились повністю задоволені роботою фірми. Швидко та якісно було зроблено заміри покрівлі, розрахунок комплектації та швидка доставка. Дякую п. Юрію за чудову співпрацю та професійну консультацію.

Юра Даховий: (Перехожий)
Маша Темнюк, Дякую за відгук,
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()