Зал камерної та органної музики

Рівне
вулиця Соборна, 137
(Органний зал)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 19:0014:00 - 15:00
Рівне
вулиця Драгоманова, 20
(Філармонія)
+38 (0362) 26-09-76 (Черговий)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 19:0014:00 - 15:00

Інформація

Проведення концертів класичної камерної та органної музики.

Події

” ВІД КОРОНАЦІЙНОЇ МЕСИ до БА-РОК-ДЖАЗУ у 4-ри РУКИ ” в рамках міжнародного органного фестивалю
В концерті беруть участь: Максим СИДОРЕНКО (орган) та Олена ЮДІНА (орган)Соліст Національного будинку органної та камерноїмузики України, лауреат міжнародних конкурсівМАКСИМ СИДОРЕНКО /орган, Київ/Закінчив Київську консерваторію за двома спеціальностями (фортепіано, 1995; орган, 2001) та аспірантуру Національної музичної академії України (2005). Удосконалював свою виконавську майстерність в Австрії (Universität für musik und darstellende kunst), брав участь у безлічі мастеркласів відомих музикантів з Європи й США, вивчаючи особливості органних шкіл.Коло його інтересів досить широке: від барочної музики – до прем’єрних виконань творів сучасних українських композиторів; від запису органної музики до фільмів, телепрограм – до участі в неакадемічних етнопроектах чи театральних виставах.Максим Сидоренко гастролює по Україні та за її межами (Польща, Німеччина, Австрія, Іран); виступає з провідними виконавцями й колективами, диригентами, бере участь у числених міжнародних фестивалях (“Кyїv-Music-Fest”, “Organum”, “Червона рута”, “Livadia-Fest”, “Співочі тераси”, “Срібний Дзвін”, “Діапазон”, “Буковинський листопад”,  “ГогольFest”, “Koktebel-Jazz”, та багато інших).Гру музиканта вирізняє глибоке знання й відчуття стилю музики, що виконується; масштабність, майстерне використання багатих тембрових ресурсів органа й фортепіано, як під час сольного виконання, так і в ансамблях різного складу, з хором або оркестром.З 2007 року є членом Національної всеукраїнської музичної спілки. У 2017 році М.Сидоренку присвоєне почесне державне звання Заслужений артист України.Олена Юдіна /орган, Одеса/ отримала вищу музичну освіту як піаністка в Одесі, у 2003 році одержала ступінь магістра в Національному Університеті ім. Ушинського. Брала участь у майстеркласах відомих органістів Берта Візгергофа (Нідерланди), Р.Перуцького (Гданськ, Польща) та інших.Олена Юдіна – дипломант та лауреат всеукраїнських конкурсів та фестивалів: «Кримська весна 2002» м. Ялта; театрального фестивалю «Блукаючі зірки» м.Київ (2005р., 2010р.); регіонального фестивалю класичної музики «Буковинський листопад» м.Чернівці (2016р.), міжнародному фестивалю органної музики «Діапазон» м.Львів (2017р.), «VII Різдвяного фестивалю 2018» (м.Одеса). Є регулярною ведучою музичних проектів, концертів, допомагаючи слухачеві ще глибше  занурюватись у художній світ музики.Поєднює  педагогічну  діяльність з концертною,  виступає як піаністка в ансамблях з українськими, польськими музикантами. В репертуарі Олени – різноманітні твори від епохи бароко до сучасності.У дуеті музиканти виступають з 2015 року, створили декілька цікавих концертних програм, представлених в України та Польщі.А зараз програму з творів величних композиторів епохи бароко та відомих оркестрових шедеврів світової музики (в рідкісних транскрипціях для «короля інструментів» – органа та в дуеті з фортепіано)  –  пропонують увазі слухачам Рівного.
Дитяча опера «Лисичка, котик та півник»
В концерті участь артисти Рівненської обласної філармонії.Світ здавався би набагато похмурішим, якби в ньому не було… казок! Адже чарівні історії люблять усі — і малеча, і дорослі. Казки вдвічі цікавіші, коли не просто читаєш або слухаєш їхній текст, а чуєш музику — неодмінну складову музичних казок. Музичні казки — це опери! Забавна і повчальна казка. Запрошуємо малят і їх батьків  познайомитися з дитячою оперою!
“Чоти століття доброї музики” в рамках міжнародного органного фестивалю
В концерті беруть участь:Олена МАЦЕЛЮХ – органІгор МАЦЕЛЮХ – флейта ПанаНаталя ДИТЮК – сопраноІван ШЕВЦОВ – скрипкакамерний оркестр Рівненської обласної філармоніїЮрій СКРИПНИК – диригент Програма:18 ст. – А.Вівальді Концерт для органа, скрипки та струнних18 ст. – А.Вівальді «Agitata…» для сопрано та струнних19 ст. – Ф.Ліст «Угорська рапсодія» №2 (аранжація для фл.Пана і струнних)20 ст. – Ф.Пулєнк «Концерт» для органа, литавр і струнних21 ст. – Б.Котюк симфонічна поема «Сирінкс» для фл.Пана, органа і струнних

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук