Візово-інформаційний центр

Візово-інформаційний центр
Івано-Франківськ
Вулиця Гаркуші, 36
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 16:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Центр візової підтримки «Візово-інформаційний центр» пропонує послуги з оформлення віз до різних куточків світу, надає страхові послуги, а також пропонує якісні транспортні перевезення. Персонал центру, що спеціалізується на візовій підтримці, допоможе вам обрати оптимальний варіант візи, а наші водії доставлять вас з Івано-Франківська до Парижа чи навпаки, з Парижа до Івано-Франківська. Фахівці центру подбають про те, щоб отримання бажаної візи для вас відбулося максимально легко та з мінімальними фінансовими втратами. Вони запропонують вам оформлення різних видів віз до різних країн «під ключ», допоможуть зібрати, підготувати й оформити документи для самостійної подачі до посольства чи до відповідного візового центру. Вони зареєструють вас у черзі на подачу документів в дуже короткі терміни (всього лише кілька днів).

Наші послуги:

 • Безкоштовні консультації у сфері візової підтримки;
 • Допомога у відкритті віз:
  • шенгенських;
  • робочих канадських, з можливістю подальшого працевлаштування;
  • інших видів віз до різних європейських країн;
 • Заповнення анкети;
 • Страхові послуги;
 • Електронна реєстрація у черзі для отримання візи ;
 • Оформлення і юридичний супровід документів, потрібних для відкриття відповідної візи;
 • Транспортні послуги: пасажирські перевезення за напрямком Івано-Франківськ — Париж.

Кваліфікована візова підтримка клієнтів та надання їм якісних транспортних послуг є нашим основним завданням. Все, що від вас потрібно — це рішення. Решту зробимо ми!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Автомобільне страхування   Страхування життя   Медичне страхування   Страхування майна   Особисте страхування   Туристичне страхування   Пасажирські перевезення в межах країни   Пасажирські перевезення за кордон   Пасажирські перевезення   Страхування   Візи, візова підтримка   Перевезення пасажирів   Перевезення людей   Страховка   Страхові послуги   Страхова компанія   Страхівка   Страхові компанії   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Інтернет-реєстрація в консульство   Інформаційно-консультаційні послуги   Автобус в францію   Бізнес віза   Бронювання авіаквітків   Бронювання готеля   Бус франківськ-париж   Відкриття віз в країни європи   Віза в іспанію   Віза в грецію   Віза в польщу   Віза в словатчину   Віза в угорщину   Віза в чехію   Допомога при зборі документів   Допомога у отриманні візи   Заповнення онлайн анкети   Заповнення онлайн-анкети   Запрошення   Зелена карта   Консалтинговий візовий центр   Консультації щодо віз   Консультація   Консультація по проходженню співбесід у посольстві   Національні візи   Національна віза   Онлайн реєстрація   Отримання шенген візи   Підготовка документів для отримання візи   Підготовка пакету документів для подачі в консульство   Пакет документів   Пасажирські перевезення   Перевезення в францію   Перевезення україна франція   Повний пакет документів   Польська віза   Рейс в францію   Робоча віза   Страхування   Туристична віза   Франківськ - франція   Шенген візи   Шенгенська віза   Шопінг віза  
Показати більше