ПрАТ "Рівне-Авто"

Рівне-Авто - фото
Відгуків 1
Рівне
вулиця Київська, 110а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 18:0012:00 - 13:00
Сб09:00 - 16:0012:00 - 13:00
НдВихідний

Інформація

ПРАТ „Рівне-Авто” – це організація, яка займається автомобілями і запасними частинами та надає послуги з сервісного обслуговування легкових та вантажних автомобілів різних марок.
Основні переваги ПАТ «Рівне-Авто»:

  • Представляє автомобілі таких брендів, як: Chevrolet, Niva Chevrolet, ЗАЗ, КІА, Chery. Авто представлені широким модельним рядом.
  • Сервісні послуги надаються на сучасному обладнанні з використанням найновітніших комп’ютерних технологій. На підприємстві проводиться гарантійне, післягарантійне та сервісне технічне обслуговування, гарантійні та комерційні ремонти автомобілів. В сучасних цехах пропонуються роботи по рихтуванню, фарбуванню транспортних засобів, встановленню додаткового обладнання, автосигналізації, мультилоків, центральних замків. Проводиться антикорозійна обробка.
  • В складі-магазині в наявності та під замовлення Ви можете отримати оригінальні сертифіковані запасні частини. Представлені торгівельні марки вітчизняних та закордонних виробників.

Діють програми лояльності для клієнтів, надаються дисконтні картки.
 

Відгуки

Голіян Людмила: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалась рихтовка та фарбування автомобіля. Помірні ціни та висока якість. Гарне ставлення до клієнта. Рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Рівнеавто   Ремонт двигуна   Запчастини для легкових автомобілів   Автозапчастини   Сто   Автомобільні запчастини   Запчастини до авто   Запчастини для авто   Запчастини до автотранспорту   Запчастини до транспорту   Запчастини для автотранспорту   Запчастини до автомобілів   Запчастини для автомобілів   Запчастини для транспорту   Запчастини   Запчасті   Запчасти   Станція технічного обслуговування   Станції технічного обслуговування   Сервісно-технічне обслуговування автомобілів   Сервіс автомобілів   Ремонт автомобілів   Автосервіс   Ремонт авто   Автозапчастини до іноземних автомобілів   Автозапчастини до іномарок   Автозапчастини до вітчизняних автомобілів   Запчастини до легкових автомобілів   Продаж автозапчастин   Ремонт chery   Ремонт kia   Ремонт niva chevrolet   Ремонт заз   Ремонт кіа   Ремонт машини   Ремонт ніва шевроле   Ремонт нива шевроле   Ремонт чері  
Показати більше