НасосЕнергоПром

НасосЕнергоПром - фото
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 227а, корп. 2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:15 - 17:15Без перерви
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Дудаєва, 30в/2
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:15 - 17:15Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація


Наша компанія з 1994 р. успішно та професійно займається реалізацією насосного обладнання. В умовах жорсткої конкуренції 20-річний досвід роботи на ринку, професіоналізм і висока кваліфікація наших фахівців, дозволили нам співпрацювати з більш ніж 4500 надійними і добросовісними партнерами.

Всі зусилля співробітників спрямовані на підтримку заслуженого авторитету своєї компанії серед постійних та потенційних клієнтів та отримання високої оцінки своєї діяльності. В умовах постійного зростання цін на енергоносії, актуальна проблема вибору сучасного, зручного в експлуатації, з достатньою потужністю, і в той же час економічного насосного обладнання, незалежно від того, йде мова про насоси чи автономні насосні станції.

Досвідчені фахівці компанії завжди допоможуть підібрати насосне обладнання, враховуючи всі побажання замовника, а також індивідуальні особливості кожного об'єкта.

Наш персонал складається з кваліфікованих фахівців, які постійно вдосконалюють свої знання та вивчають новітні технології розробки насосного обладнання.

Співробітники«Насосенергопром» допоможуть Вам заощадити  час і гроші, нададуть  всю інформацію про обладнання. Ми піклуємося про високу якість нашого обладнання і приділяємо максимум уваги кожному покупцеві.

Щиро сподіваємося, що співпраця з нами залишить у Вас тільки найприємніші враження. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Оплату товару можна здійснити готівковим або безготівковим розрахунком. Фахівці компанії постійно проводять консультації нашим клієнтам з технічних та організаційних питань.

Обладнання, що поставляється компанією «Насосенергопром», забезпечено паспортом якості та необхідною технічною документацією. На обладнання діє гарантія від виробника!

Відгуки