Мотор-ІФ

Мотор-ІФ - фото
Відгуків 7
Івано-Франківськ
вулиця Шухевичів, 14
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Автозапчастини + експрес доставка

  • Моторна група
  • Деталі підвіски

Німецька якість — доступні ціни

Відгуки

Іван Мольфар (Перехожий)
Не сподобалось
В магазині космічні ціни, це просто жесть. Запізно прочитав коменти. Оминайте десятою дорогою.
Переглянути всі відповіді ()
та дійсно ціни тут шалені можна купити деталі в інших автомагазинах на 65% дешевше
Переглянути всі відповіді ()
Ціна це точно. Придбав тут натяжний ролік за 700 грн, при його ціні 350.
Переглянути всі відповіді ()
Ціну по телефону вони не називають для того щоб Ви не знайшли дешевше!!!!Розраховано на лоха!!!
Переглянути всі відповіді ()
Що за негатив.? Я постійний клієнт. Завжди все в НАЯВНОСТІ!!! Якщо ціна не підходить- готові говорити про аналоги! Черга-правда! Але це свідчення високого професійного рівня персоналу і власників. Молодці ТАК тримати!
Переглянути всі відповіді ()
Це точно і мені ціну не сказали, ще й не показують запчастину поки не принесеш стару, бо є три варіанти. Хоч візуально я міг визначити який варіант мій. Тай й добре, купив в іншому магазині майже за пів ціни (того ж виробника).
Переглянути всі відповіді ()
Я просто в шоці.Ціну по телефону Ми недаємо. Відгук позитивний точно тут не напишу.
Переглянути всі відповіді ()
Моторіф   Запчастини для легкових автомобілів   Автозапчастини   Автомобільні запчастини   Запчастини до авто   Запчастини для авто   Запчастини до автотранспорту   Запчастини до транспорту   Запчастини для автотранспорту   Запчастини до автомобілів   Запчастини для автомобілів   Запчастини для транспорту   Запчастини   Запчасті   Запчасти   Де купити запчастини до авто   Де купити запчастини до автомобілів   Де купити запчастини до легковиків   Де купити запчастини до легкових авто   Де купити запчастини до легкових автомобілів   Де можна купити запчастини до авто   Де можна купити запчастини до автомобілів   Де можна купити запчастини до легковиків   Де можна купити запчастини до легкових авто   Де можна купити запчастини до легкових автомобілів   Де можна придбати запчастини до авто   Де можна придбати запчастини до автомобілів   Де можна придбати запчастини до легковиків   Де можна придбати запчастини до легкових авто   Де можна придбати запчастини до легкових автомобілів   Де придбати запчастини до авто   Де придбати запчастини до автомобілів   Де придбати запчастини до легковиків   Де придбати запчастини до легкових авто   Де придбати запчастини до легкових автомобілів   Запчастини до авто де купити   Запчастини до авто де можна купити   Запчастини до авто де можна придбати   Запчастини до авто де придбати   Запчастини до авто купити   Запчастини до авто придбати   Запчастини до автомобілів де купити   Запчастини до автомобілів де можна купити   Запчастини до автомобілів де можна придбати   Запчастини до автомобілів де придбати   Запчастини до автомобілів купити   Запчастини до автомобілів придбати   Запчастини до легковиків де купити   Запчастини до легковиків де можна купити   Запчастини до легковиків де можна придбати   Запчастини до легковиків де придбати   Запчастини до легковиків купити   Запчастини до легковиків придбати   Запчастини до легкових авто де купити   Запчастини до легкових авто де можна купити   Запчастини до легкових авто де можна придбати   Запчастини до легкових авто де придбати   Запчастини до легкових авто купити   Запчастини до легкових авто придбати   Запчастини до легкових автомобілів де купити   Запчастини до легкових автомобілів де можна купити   Запчастини до легкових автомобілів де можна придбати   Запчастини до легкових автомобілів де придбати   Запчастини до легкових автомобілів купити   Запчастини до легкових автомобілів придбати   Купити запчастини до авто   Купити запчастини до автомобілів   Купити запчастини до легковиків   Купити запчастини до легкових авто   Купити запчастини до легкових автомобілів   Придбати запчастини до авто   Придбати запчастини до автомобілів   Придбати запчастини до легковиків   Придбати запчастини до легкових авто   Придбати запчастини до легкових автомобілів  
Показати більше