Royal Taxi

Відгуків 47
Івано-Франківськ
вулиця Крайківського, 1Б, офіс 301
959 (Для дзвінків з мобільних номерів)
1551 (Для дзвінків зі стаціонарних номерів)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Перевезення пасажирів та багажів по місту.

Відгуки

Zarivna Tanechka (Друг LIST'а)
Нейтрально
Таксі нормальне.
Не завжди приїжають вчасно водії. Ціни такі як у всіх. Серед всіх фірм які надають такі послуги ця фірма не являється одними з найкращих
Переглянути всі відповіді ()
Misha Shkrum (Визнаний експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Здерли купу грошей, водій не привітний, шансон в салоні, одним словом , допобачення роял
Переглянути всі відповіді ()
Марта Дуб (Експерт)
Не сподобалось
Сьогодні викликала машину, маючи багаж та ще верхній одяг, водій не привітний, зробив зауваження на рахунок верхнього одягу(куртки пальто) в салоні, не хотів заїжджати під під'їзд, обурювався. Після такого, не назвеш таксі комфортним!!!
Жаль та не вперше спостерігаю конфлікт(
Переглянути всі відповіді ()
Дашка Кормош (Експерт)
Не сподобалось
Жахливе таксі,водій прийняв замовлення і сказав,що не буде їхати до Грушевського,бо йому впадло стояти в пробках,якщо нам треба то хай ми підійдемо до Легенди,ще й нахамив.
Переглянути всі відповіді ()
Artem Rusko (Експерт)
Не сподобалось
ПОЗОР! Перевоз ТУАЛЕТНОЙ БУМАГИ оказывается платный у роял такси, это уже полный маразм, возвращались семьей из METRO, оператор назвал цену 64 грн, но уже в самой машине водитель решил посчитать по 5 гривен за каждый пакет в багажнике плюс за пачку туалетной бумаги, машина Dacia Lodgy BC8113HI Sirij. Позвонил оператору ей грубо говоря оказалось пофиг, она просто кинула трубку и не стала особо разбираться. Зашел оставить отзыв и просто офигел от количества негативных отзывов на эту убогую службу такси. Администрация ВЕРНИТЕ ДЕНЬГИ содранные на ровном месте! Никакая нормальная служба не берет дополнительно оплату за перевоз багажа, тем более не габаритного. И толку с ваших извинений под отзывами, испорченное настроение от такой наглости и хамства никуда уже не исчезнет!:
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Пельц (Експерт)
Не сподобалось
Загальне враження:
18 серпня замовили попередньо таксі на 19 серпня 7.00 ранку с Підпечери. Нам скинули номер телефону водія, марку та номер машини. Наступного дня з 6.30 ранку телефонували водію, який не брав трубку. Потім кілька разів в службу таксі, яка сказала, щоб очікувати машину. Але ніхто не приїхав і в 7.25 ми в стресовому стані добирались на поїзд, що відправлявся в 8.02.
Переглянути всі відповіді ()
Tetiana Zakladna (Користувач)
Не сподобалось
Жахливе обслуговування. Довго очікували машину, рівень автомобілю не відповідає навіть рівню економ не те, що стандарт, як було вказано. Некомпетентний водій, в якого закінчилося пальне посеред дороги. Диспетчери після скарг, не відповідають і кидають слухавку.
Переглянути всі відповіді ()
Irina Yevtushenko (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Постійно користуюсь послугами даної служби таксі, дуже зручно, що ти одразу знаєш вартість, який автомобіль тебе перевозитиме, коли очікувати водія. Одного разу був нюанс з тим, що телефон був поза зоною, а водій не дочекався і поїхав, тоді в службі сказали, то занесли нас до "чорного списку" і потрібно оплатити штраф, проте, посливши ситуацію адміністрації, цей штраф був скасований, томі і далі продовжую користуватись послугами цієї служби
Переглянути всі відповіді ()
Nataliya Myroniuk (Ревізор)
Сподобалось
Щиро вдячна, що зберегли та повернули речі забуті в таксі. До слова, від будь-якої винагороди за повернуті реч....
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Устинська (Критик)
Сподобалось
Одне з дешевих таксі в місті на даний момент. Можна замовити доставку товарів з магазину на дім. Якщо ви перебрали у гостях є послуга замовити водія, який на вашій машині відвезе вас додому. Також є послуга завести машину і буксировка. Інколи справді доводиться досить довго чекати, тому що немає машин. Якщо у мене важлива зустрічі чи я сильно спішу, то надаю перевагу більш перевіреним по надійності службам.
Переглянути всі відповіді ()
Віталій Гамаш (Гурман)
Сподобалось
Часто користуюсь послугами Royal Taxi. Майже завжди машина приїжає швидко, без затримок. Було один раз, що водій не зміг знайти, але переуточнили місце знаходження та проблем більше не виникало.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Паснак (Визнаний експерт)
Сподобалось
Всім привіт! Таксі нормальне, але є всякі у*ки, такий і вчора нам попався. Віз нас із ставків спочатку почав розказувати пів дороги чому це ми семеро залізли у мінівен. Ми казали деспетчеру що нас 7 чоловік. Потім казав що якщо б не діти то він би нас висадив по дорозі. В кінці я вирішив сфоткати номера машини на память собі) він почав грубо хамити і лаятись, сказав що зараз визве підмогу і нам кришка) прям 90ті) звичайно я йому підказував що у рацію потрібно кричати Юпітєр, але він мовчав і тльки щось бурмотів.... Побажали йому щасливої дороги і він поїхав. Загалом є в них на службі купа крутих водіїв які і розвеселять і допоможуть. І для керівництва номер машини 4344 BCR машина опель, доречі він навіть не переєстрував машини щей(
Переглянути всі відповіді ()
Мирослава Камінська (Користувач)
Сподобалось
хороша служба таксі, досить швидке обслуговування, завжди вчасно приїжджають на виклик
Переглянути всі відповіді ()
Ivanka Shutiak (Перехожий)
Не сподобалось
Користувалася послугами Роял вже не 1 раз, але сьогодні це був просто жах. Подзвонила на 959, оператор прийняла замовлення і тут починаються веселощі. Пройшло 30 хв з моменту дзвінка а ні смс не прийшла, ні оператор так і не подзвонив. Дзвоню ще раз в службу, а мені починають розказувати що такого замовленя не було, з цього номеру тел дзвіків не поступало, можливо я дзвонила з іншого номеру або напевно взагалі в іншу службу! Тобто варіанту, що помилка була зроблена з боку служби таксі просто навіть не існує в оператора! Все що в мене запитали, то це чи потрібна мені ще машина. Ой, дякую але від вашої служби точно Ні.
P.S. І звісно ж, номер для скарг і пропозицій не на зв"язку.Чудовий сервіс!
Переглянути всі відповіді ()
Irina Bilous (Перехожий)
Не сподобалось
Нікому не рекомендую цю службу таксі! Подзвонила за 50 хвилин до планованої поїздки і сказала, що мені потрібно машину через 40 хв. Оператор запитала кінцевий пункт призначення. Я відповіла: "ЖД воказал". Уточнили чи потрібен мінівен чи буде габаритний вантаж. Мені потрібна була звичайна машина і габаратних вантажів у мене не було. Через 30 хвилин мені передзвонили і сказали що машин вільних немає і чи я можу ще почекати 10 хв. АЛЕ МЕНІ ПОТРІБНО НА ПОЇЗД (пункт призначення я ж говорила). Ок, я почекала ще 10 хв, передзвонили і сказали, що машини не буде!!! Як дальше можна користуватися послугами такої служби!!! Коли в потрібний момент підводять!!! Коли я заздалегіть замовляю машину на певну годину і в той момент вільних машин немає!!! ЖАХ!!! Безвідповідальні, несерйозні та неввічливі!!!
Переглянути всі відповіді ()
Олег Богович (Перехожий)
Не сподобалось
Дуже не задоволений роботою служби, а також водієм.
Замовив машину 16.05.2018 року близько 22 годинив20 хв. з Цилевича до Панорами уточнив про те що будемо їхати по вул. Береговій із зупинкою.
Водій не у курсі, хамить, вулиць не знає, будинок знайти не може, розмовляє по телефону, змінюють вартість поїздки!!!
Чому я маю доплачувати за їхні про.......би?
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Антимис (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось: Найгірше таксі в Івано-Франківську. Завжди обманюють. В мене на 10 викликів приїхало таксі 1 раз, хоч я живу в центрі міста. Якщо не приїжджають то навіть не повідомляють, а людина розраховує. Навіть якщо викликати завчасно (мені треба було дуже зранку на поїзд) і то підвели, хоча виклик був звечора. Крім того ще й нахамили. До речі на замін приїхала наша звичайна давня франківська служба. Служба відстой.
Переглянути всі відповіді ()
Horditsa Viktoria (Перехожий)
Не сподобалось
0 з 10...Викликала таксі, як завжди кажуть що зараз буде, а потім почалось:... почекайте 5 ха ми ще не знайшли машину, почекайте 5 хв. так я прочекала десь 30-40 хв. Тут мені вже час виїжджати, дзвоню їм виклик скинули і не передзвонили...окей, дзвоню в інше таксі, не проходить і 3 хв як мене вже чекає таксі, сіла і поїхала. Дзвонить диспетчер, наша машина вже під'їхала, кажу що телефонувала але не передзвонили. Пройшов десь тиждень, дзвоню , передзвонює диспетчер і каже ви маєте заплатити 25 тому що попереднього разу відмовились їхати, а якщо ні то ми вас не везтимо. Відповідаю, що того разу я не ігнорувала, я телефону їм, відповідь диспетчера : Ну труубочку ми не можемо не підняти. Та ясно що не можете, бо вони передзвонюєте, а тоді не передзвонили в тепер втратилм клієнта.

Просто супер відповідь, більше ніколи не користувамусь і не буду радити. Сервіс просто жахливий!
Переглянути всі відповіді ()
Ira Kuzmyn (Перехожий)
Не сподобалось
Жахливо працюють оператори! Мало того що не повідомляють що немає і не приіде машина, вони нагло відповідають ‚всі машини зайняті‘ і це при тому що ти сам ім дзвониш через пів год чи приіде то таксі!!!!! Через таких операторів відпадає бажання користуватись іхньою службою!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Silvariya Neko (Перехожий)
Не сподобалось
Самі безвідповідальні служби таксі в Івано-Франківську оптимальне і роял таксі. Останніх пів року коли дзвоню на ці дві служби рано, ввечері, серед ночі, вдень, в жару, холод, дощ, сніг, в будь який час в них немає вільних машин, при тому що на службі що в одної що в іншої понад 200 машин.
Ставлення до клієнтів хамське. Якщо ти телефонуєш вони принімають замовлення, через 10 хв передзвоніть і говорять «Вибачте але вільних машин біля Вас не має, бажаєте чекати ще декілька хвилин?» І ти чекаєш, через 10 хв знову телефонують і просять почекати, і в тебе два варіанта або як «Хатіко» чекати біля години часу (поки їм не надоїсть до тебе телефонувати і не дадуть тобі машину) або «за додаткову плату» получити своє таксі, з грязним салоном і запахом носків, і ні ні це НЕ ВЗЯТКА це всього лиш додаткова плата, без якої не візмиться їхній таксист за замовлення, а то він проїде 200м і получи всього 40 грн це ж як так краще людина хай дасть йому взятку в 140 грн і тоді він приїде.
Сьогодні на вул.Січових стрільців я не змогла замовити таксі, ні в одній ні в другій службі, коли я телефонувала все як завжди «Вибачте але вільних машин біля Вас не має, бажаєте чекати ще декілька хвилин?» так я про чекала пів години, і коли я дала запитанння а чому в центрі Івано-Франківська машин не має, почула у відповід що в центрі взагалі не має машин, і знову чи я буду чекати, я дала запитання скільки мені ще чекати і чому з всіх їхніх машин ні одна не може приїхати як оператор вибила навіть не давши мені договорити. Це Ви вважаєте нармально?
Я не розумію, це ж сфера послуг, а ставлення до клієнтів ніяке. Я ніколи більше не буду користуватися цими двома службами.
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Олийнык (Перехожий)
Не сподобалось
Жахливо працюють!Раджу на них не розраховувати.Задурюють до останнюї хвилини,що таксі їде,а потім кидають.В відповідальні хвилини можуть так підвести...
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Синкевич (Перехожий)
Не сподобалось
Привіт! Я в Франківську проїздом, не знаю що і як, і сталася ось така ситуація: викликала таксі, прийшло смс з тарифом 78 грн. По дорозі водій мені повідомив що тариф не правильний бо кілометраж більший, і взяв з мене 90 грн. Я не стала спорити бо поспішала. А ще чула що часто буває таке що оператори не правильно вказують адреси... Так от шановні: розберіться будь ласка між собою, узгодьте тарифи а тоді беріть замовлення... Бо сюрприз справді не приємний!
Переглянути всі відповіді ()
Liya Suharyeva (Перехожий)
Не сподобалось
Викликала таксі о 2 ночі з Грушевського на Бельведерську. Сказали чекати смс. Друзі ще дві машини викликали значно пізніше, чим я, але їхали на Хоткевича та Вовчинецьку. Їхні машини приїхали скоро, а я 20 хв стояла і чекала смс. В мене враження, що водій, що їхав на мій виклик, просто передумав і поїхав на Хоткевича, тому що по тому виклику машина приїхала за хвилину і без смс від оператора. Я розумію, що їхати з Грушевського на Бельведерську нема куди і грошей багато не заробиш, але 1) у вартість посадки включені пару перших км; 2) хай оператор скаже, що ніхто на такий виклик не поїде і я буду викликати іншу службу; 3) напишіть тут і на оф. сайті, що на відстані менше, ніж 3 км ви не їздите. В результаті, я замовлення відмінила (підкинули друзі яким взагалі не по дорозі було). Я вашою службою розчарована. Думала, що нарешті в місті з'явилась служба з нормальним сервісом, а нє.
Переглянути всі відповіді ()
Elena Bondarenko (Перехожий)
Не сподобалось
Машину подали швидко, але у несправному стані.
Переглянути всі відповіді ()
Ilona Lazarenko (Перехожий)
Не сподобалось
це просто жах. 1. пяний водій, 2.жахливий запах сигарет та алкоголю в машині. 3.не приїжджають згідно з часом,який зазначений в смс.
Переглянути всі відповіді ()
Олег Українець (Перехожий)
Не сподобалось
Хороша служба колись була.. Багато кому рекомендував, але з часом спускаються вниз. Оператори хамовить, дозвонитись все важче, не повідомляють чи приїде машина.. одного разу прочекав пів години, після чого перезвонив спитати в чому справа.. на що мені відповіли, що немає авто, про це потрібно повідомляти одразу!
Переглянути всі відповіді ()
Василь Фучко (Перехожий)
Не сподобалось
хороше таксі, але дороге. Поїздка з Чернієва до Чукалівки обійшлася у 78грн. Це напевно Різдвяна акція.
Переглянути всі відповіді ()
Olya Tsarevych (Перехожий)
Не сподобалось
Бачу нового не напишемо!!!
Теж незадоволенні, але роботою диспетчерів:(!!! Ми вказали одну адресу, а автомобіль приіхав на іншу. А коли ми зателефонували з приводу того , що водій приіхав не на той адрес, диспетчер навіть не вибачилась(це вона надала водієві неправильний адрес)!!!, А просто поклала слухавку.
Походу диспетчера навіть не з біржі праці, виховання нуль,
через таких деспетчерів страждають пасажири та водії!!! Оце так називається євросервіс!!! Фу-фу-фу!!!
Переглянути всі відповіді ()
Plast Ok (Перехожий)
Не сподобалось
До таксистів не маю зауважень. Але загалом служба обдирає своїх клієнтів. Не рикомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Любов Ротерман (Перехожий)
Сподобалось
Дуже задоволена вашою роботою.Одного разу не вийшла до машини ( вибачте,не чула,як дзвонив телефон), так мені повідомили,що я маю оплатити штраф.Таким рішенням я задоволена,бо всяке буває.Проштрафився-плати.Дякую за ваш сервіс.
Переглянути всі відповіді ()
Maria NA (Перехожий)
Не сподобалось
Суцільне жахіття!!!!! Машин вільних ніколи немає. При попередньому замовленні півтора год наперед за 10 хв в надії, що таксі буде, телефонують і кажуть, що вільних машин немає і чи зручно чекати. Як ви думаєте, Royal taxi, якщо я попередньо замовляю, значить на якусь конкретну годину мені потрібно десь бути!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я все розумію, різні бувають ситуації, але це вже не вперше !!!!!!!!!!!
Додатково хочу зазначити, що дуже часто накурено у машинах таксистів, я почула, що потрібно ЗАЗДЕЛЕГІДЬ ПОПЕРЕДЖАТИ, щоб не було накурено. От це сервіс! Одним словом, заріклася не користуватися цим таксі, аби нерви не псувати і всім не раджу!
Переглянути всі відповіді ()
Гупал Сергій (Перехожий)
Не сподобалось
Жахлива служба!!! Ще рік назад сервіс у них був більш-менш, порівняно з іншими таксі нашого міста. На сьогоднішній день я просто видалив їх номер з свого телефону!!! Такої безвідповідальності диспетчерів я ще не бачив. Якщо у вас багато замовлень, то просто не приймайте нові.!!! Вже третій раз кажуть очікувати смс і за 10-15 хв. ні слуху, ні духу!!! А потім ще й диспетчер доказує, що вона нікому не зобов'язана передзвонювати. Їм байдуже, що людина сидить і чекає авто, навіть не підозрюючи, що його не буде!!! А якщо і буде, то за півгодини!!! Такими темпами до вас жоден клієнт через рік часу не захоче звертатись!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Юрій Бойко (Перехожий)
Нейтрально
Середня служба, як і всі в Франківську. Якщо поїздка 20 грн. можеш не чекати, шуруй на вулицю скоріше злапаєш і поїдеш за 25 чи 30. Диспечери нормальні, іноді забувають, але це таке. Є нормальні водії, а є і не дуже. Сподобався дядько на зеленому сеаті, розумний і охайний.
Переглянути всі відповіді ()
Lilia Maravillosa (Перехожий)
Не сподобалось
Я понад 1 рік завжди користувалась послугами вашого таксі!!!
Але після того як ви підставили сказала що машина буде а вона не приїхала а потім просили почекати і знову почекати мене вигнали з роботи!!! Неймовірно вдячна!!! Не раджу це таксі не надійне коли справді його так потрібно!!!!
В такому випадку диспечерів мав би попереджати що є багато замовлень!!!! Жах!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ігор Романов (Перехожий)
Сподобалось
РОЯЛ-ТАКСІ 959
_____________________

Natalia Morozova просим в Вас вибачення за ситуацію яка склалася. Працівник який Вас перевозив більше в службі РОЯЛ-ТАКСІ не працює ! В майбутньому Ви завжди можете зателефонувати на номер адміністраціЇ 098-859-1000 і ми вирішим любу конфліктну ситуацію. Дякуєм за розуміння і сподіваємся що Ви залишитися нашим клієнтом і на далі.
Переглянути всі відповіді ()
Natalia Morozova (Перехожий)
Не сподобалось
Застерігаю всіх користувачів послугами таксі сідати в машину до жінки в білий Peugeot Expert 7M АТ4815АХ від служби 959 "Royal Taxi", бо ризикуєте бути облаяними, приниженими, та ще й висадженими з авта на півдороги, бо в неї на мою біду в той день був поганий настрій. Такого хамства від таксистів я не бачила за всі 60 років мого життя, а я частий користувач службою таксі, зокрема БУЛА!!! постійним клієнтом служби 959 "Royal Taxi". ГАНЬБА! Попередила усіх моїх знайомих, серед яких дуже багато клієнтів служби таксі, про припинення користуватися послугами служби 959.
Переглянути всі відповіді ()
Lyudmyla Grygoryeva (Перехожий)
Не сподобалось
Цілком згідна з більшістю відгуків...сервіс паршивий, шофер хам і взагалі відношення до клієнта ніяке...сьогодні подзвонити перший і останній раз...
Переглянути всі відповіді ()
Роксолана Харук (Перехожий)
Не сподобалось
Доброго вечора!!!Зверніть будьласка на те як водії вашого таксі розмовляють з клієнтами!!!!Ще таких хамовитих не можу сказати людей(Бо це не люди) я не зустрічала !!!!Мінівен білий 8846номера здається!!!!!По-перше обізвав мою маму ,по -друге вигнав з машини з маленькою дитиною на руках(!!!!!!!Це настояще бидло,м'ягко кажучи!!!!!!!!!!!!Більше ніколи не буду користуватись цією службою!!! І нікому не раджу!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Igor Igor (Перехожий)
Сподобалось
Пару днів назад їздив службою Роял таксі.
Більш ввічливих водіїв не бачив, хотя користувався послугами багатьох служб таксі...

Сподобалося те що в мене був тільки 1% заряду батареї на телефоні, і водій мені запропонував зарядку) служба супер, тепер тільки цією буду їздити)
Переглянути всі відповіді ()
Valeriya Logunova (Перехожий)
Сподобалось
Їздила сьогодні з угорників до мазепи до лікарні,приємний вічливий таксист,шкода що не зберегла смс з даними про машину,коли привіз мене до лікарні,в нього не було здачі і взяв на п'ять гривень менше,що мене здивувало,так як стикаюсь з таким вперше ,тому що на інших службах за гривню могли вдавитись. Рекомендую і буду користуватись завжди !
Переглянути всі відповіді ()
Інна Осташук (Перехожий)
Не сподобалось
Дуже незадоволена!!! На своє день народження визвала, так зване, таксі Роял. Мав з Набережної відвезти на Вовчинецьку, в результаті відвіз до Бельведерської і сказавв що дальше не їде ! Настрій на день народження зіпсований!!! Яяякккк???? Та ще й взяв ті самі гроші, що на Вовчинецьку...Водій машини AUDI A6 зелений AT7867BA. Не рекомендую нікому ...!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ігор Мельник (Перехожий)
Сподобалось
хороше і дешеве таксі, яке бере визов навіть на вул. Кармелюка))) задоволений
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Біла (Перехожий)
Не сподобалось
Минулої неділі їхала Роял таксі з дитиною з травмпункту.Коли виходили, залишили один туфель з травмованої ноги.Піднявшись на поверх, зауважила це, проте машини вже не було.Перетелефонувала в службу, через адміністрацію домовились з водієм, що він залишить річ в певному місці.З рештою, я йому пропонувала залишити там, де йому зручно.Були ще дзвінки і обіцянки...Минув тиждень...Вчора перетелефонувала і нагадала про себе...Знову футболять до адміністрації.Особисто я видалила номер і Роят таксі користуватись не буду.Розумію, що все залежить від конкретно взятого водія, але тм не менше...
Переглянути всі відповіді ()
Олександр Шевчишин (Перехожий)
Не сподобалось
У вечірній час постійні проблеми з машинами.І це з центральної частини міста.Для чого така служба,якщо вони їздять тільки у день.
Переглянути всі відповіді ()
Юрій Луцик (Перехожий)
Не сподобалось
Погане таксі через них змінився на автобус передзвонили через 10 хвилин що начальник немає машини
Переглянути всі відповіді ()
Роман Шухевич (Перехожий)
Сподобалось
Дуже хороше таксі! Хороший сервіс , дешеві ціни ,приємні і вічливі диспечири!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Лукащук (Перехожий)
Не сподобалось
Дуже незадоволений!!!!!!!!! 25 хвилин прочекали, потім нам диспетчер сказала, що машини не буде, тому, що ніхто не прийняв замовлення і кинула трубку. Не дбають про постійних клієнтів!!!!!!!! Зажрались!!!!!!!!! Всі знайомі будуть знати!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()