Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки

Відгуків 12
Івано-Франківськ
Вулиця Незалежності, 10а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Показ вистав театру ляльок.

Події

Вистава "Колобок"
Початок 20.04 о 12:00, 21.04 о 11:00 та 13:00. Вистава для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку.   Що тут скажеш? Колобок – він і є Колобок – звідусіль круглий. Так споконвіку й котиться по життю від дитинства до дитинства, даруючи усім оптимізм і втіху. Бо він – Сонце.   Квитки можна придбати у касі театру.
Вистава «Ігри на задньому дворі»
Драма виховного характеру (14+)За п’єсою Едни Мазії, реж. Тарас Бенюк.П’єса ізраїльського драматурга Едни Мазії написана за реальними фактами про зґвалтування 14-літньої дівчинки її ж однолітками. Вистава досить провокаційна і динамічна, побудована на сьогоднішньому ритмі сучасної молоді. Вона засуджує і різко б’є по таких рисах молодого покоління як цинізм, відсутність співчуття, байдужість до ближнього, черствість серця. Мета цієї постановки в тому, щоб підлітки побачили себе зі сторони, прожили складну ситуацію разом з персонажами, і попавши в аналогічну, приймали правильні рішення... рішення, за які не прийдеться відповідати перед законом.Вистава обов’язкова для перегляду молоді. 50 грн (1 квиток)Квитки за телефонами нижче.
Півтори жмені
Житомирський театр ляльок. Карпатські гори… Ген-ген пішла отара на пасовисько. Та не помітив вівчар, що одна овечка відбилася від інших, заслабла, бо давно не куштувала солі , яка вкрай необхідна їй для того, щоб набратися сил і наздогнати своїх. На щастя, поруч з нею опинилося маленьке Ягнятко, яке вирішило, не зважаючи ні на хижих звірів, ні на довгий шлях додому, дістати півтори жмені солі для порятунку мами.Та чи вдасться зовсім ще маленькому й слабенькому Ягнятку впоратися із  задуманим, адже не завжди оточуючі хочуть допомогти в біді? Квитки можна придбати в касі театру 
Вистава "Котигорошко".Фестиваль "Лялькові обереги"
…Вище високих гір знялася велетенська зміїна тінь – на мить здалося, що відтепер ніколи вже на окрадену землю не прийде весна…Гіркі сльози Землі-матері породили незвичайного богатиря, схожого на маленьку горошинку – невеличкого і непоказного, та з відчайдушним серцем і щирою душею…Подолавши довгий шлях руїни, маленький герой здобув у ковалів-чарівників могутню зброю, а побратимами у бою з ворогом стали для Котигорошка самі духи рідної землі…Та ні чарівна зброя, ні могутні побратими не впорались би з хитрющим і підступним ворогом, якби не був Котигорошко плоттю від плоті власного народу і якби йому на допомогу не постав увесь народ…Автор, режисер-постановник вистави – Ярослав ГрушецькийХудожник-постановник – Каріна ЧепурнаМузичне оформлення – Любов Литвинчук, Ярослав ГрушецькийХореографія – Василь ШереметаДля дітей від 6-ти роківПрем'єра: 05 квітня 2014 р. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 
Вистава "Ніч на Івана Купала" Полтавський театр ляльок
Ця фантастична історія, навіяна М. Гоголю українськими легендами і переказами про чарівну квітку папороті, яка розквітає в ніч на Івана Купала, і та людина, яка її знайде і зірве, та ще й вступить у зговір з нечистою силою, отримає величезне багатство. Ось і зірвав квітку папороті Петрусь, але не принесла вона йому жаданого щастя, бо нечесним шляхом щастя не здобудеш.Вистава для глядачів від 13 років Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 
Холстомер (Історія коня)-Брестський театр ляльок, Білорусь
Людина - це розумне створіння. А чи це завжди так? Це основна тема відомої повісті Льва Толстого «Холстомер», з підзаголовком «Історія коня». Автор прийшов до невтішного висновку, що це не завжди правда. Це оповідання, яке раніше ніколи не ставилося на сцені театру ляльок, лягло в основу сюжету п'єси. Вистава для глядачів від 16 років. Мова виконання - російська. Holstomer(The story of the Horse)Man is a reasonable person. But is it always true? That was the subject of Leo Tolstoy's thinking while writing his famous story “HOLSTOMER”, which has the subtitle “The story of the Horse”. And the author came to an unconsoling conclusion unfortunately it is not always so … This story which has never before been staged at the puppet theatre, has become the plot of the performance.
"Легенда про добре серце" Кишинівський театр ляльок «Лікурічі»
Це зворушлива історія про самопожертву, самотність та відданість. Дві самотні душі знаходять головний сенс життя в турботі один про одного. Це і допомагає їм подолати всі негаразди та небезпеки. "Легенда про добре серце" - лірична казка з філософським змістом, в якій простою мовою говорять про непрості речі. Про те, що життя буває різне: і жорстоке, і прекрасне...Вистава «Легенда про добре серце» за мотивами казки Ярослава Водражека.Інсценізація та постановка Заслуженого діяча мистецтв - Светлани Раду, художник-постановщик - Заслужена Артистка Молдови Angela Josan.....Legend of good heartThis is a touching story of self-sacrifice, loneliness and devotion. Two lonely souls find the meaning of life in caring for each other, which helps them to overcome all adversities and dangers.“The Legend of the Good Heart” is a lyrical tale with a philosophical meaning, where simple language is used to talk about difficult things. The fact that life can be different: cruel and kind ... But there is always a place for true friendship.
Вистава "Казковий візок" - Театр "Зуйкіс Пуйкіс", Утена, Литва
Чоловік зі своєю сім’єю приїжджає до лісу на візку. Там він розпрягає коня і відпускає його пастися, а сам прямує на пошуки великого дерева, яке можна буде використати для виготовлення нового столу. В цей час його доньки і сини збирали ягоди і гриби, тільки Стара Хейр залишилася у візку. Візок виявився магічним і повним казок, які Хейр з нетерпінням розповідає усім лісовим жителям і своїм дітям. Вистава для дітей від 3 років Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 
Вистава "Підкова на щастя" Чернівецький театр ляльок
Образився ледачий Віслючок на Діда з Бабою за те, що змушували його працювати, і пішов з дому. Бурхливі пригоди познайомлять його із різними звірами і навчать новому. Зрештою, Віслючок зрозуміє, що щастя так просто не дається, а для цього треба добряче попрацювати.Вистава для діток від 3 років.Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Вистава "Витівки Лиса Микити" Львівський театр ляльок
Що робити, коли в тебе немає влади ведмедя, сили вовка, коли ти не маєш достатньо харчів і грошей, а життя в лісі вимагає сили, мужності та витривалості? Лис Микита знає формулу успіху: по-перше, потрібно бути постійно в русі, по-друге, використовувати не тільки свій розум, а й винахідливість. Тоді всі негаразди відступлять від тебе і ти будеш переможцем у будь-якій складній ситуації. «Там, де є впевненість і наполегливість, – немає місця для відчаю», – говорить мудрий і хитрий лис Микита. Витівки Лиса МикитиП’єса - Ярослав Ярош, за мотивами казки Івана Франка.Режисер - Володимир Підцерковний. Художники - Оксана Россол, Олександр Сергієнко. Композитор - Микола Сало. Балетмейстр - Катерина Погорєлова. Тривалість вистави: 45 хв. Вистава для дітей від 8 років. Квитки можна придбати в касі театру за нижчевказаним посиланням.
Карпатський Простір: Theater SPACE
Theater SPACE – особливий для цьогорічного фестивалю театральний напрям, де ми в Франківський драмтеатр покажемо одні з кращих українських робіт. Тобто: 4 вистави, 1 міжнародний концерт, 1 балет та 11 дитячих вистав.✦ 3 травня, 16:00, нова мистецька група “На лінії вогню” з авангардною виставою “Що робити в Попасній після 6 вечора”. А точніше, з невиставою, спробою театру там, де за всіма законами природи, логіки та інших умовностей театру не має бути взагалі. На де-факто останніх метрах вільної України, вікнами на Сіру Зону та “ЛНР”, під постійними бомбардуваннями, під вибухи снарядів ми чомусь робимо це. ✦ 3 травня, 18:00, нова п’єса Наталії Ворожбит “Погані дороги. Шість історій про життя і війну”. Ця п’єса – одне з перших висловлювань про війну на сході України на великий театральній сцені. Наталія Ворожбит написала її, збираючи історії та свідоцтва реальних людей для сценарію «кіборгів» (реж. Ахтем Сеїтаблаєв). ✦ 4 травня, 15:00, “Москалиця”, вистава за п’єсою Маріїї Матіос “Москалиця”. На перехресті між двома світовими війнами і сучасним світом стоїть стара занедбана хатинка. В ній живе Москалиця. Хтось називає її відьмою, хтось – знахаркою, а хтось – самотньою сиротою. Що відбувається в серці Жінки, яку позбавили любові з самого дитинства? Що насправді коїться в тому серці, коли навколо злі язики, осуд і війна? Де грані людської праведності? ✦ 4 травня, 19:30, проект-концерт “10 тенорів”: вишукані, романтичні, сповнені добра та світла вокальні номери України та Польщі даруватимуть відчуття справжнього піднесення!✦ 5 травня, 15:00, “Отелло”, вистава театру @Золоті ворота. Наприкінці 2018 року британські вчені достеменно встановили, що під псевдонімом «Вільям Шекспір» працювали драматурги Павло Ар’є та Марина Смілянець, актори театру «Золоті ворота» та режисер Стас Жирков. Ця версія вам здається малоймовірною? Гаразд, сподіваємось, у вас є докази, аби її спростувати. Тому що у нас є вистава «Отелло/Україна/Facebook», яка безапеляційно доводить саме це.Зрештою, є щось правдою чи вигадкою – це питання нашої віри, а не фактів, документів чи речових доказів. ✦ 5 травня, 18:00, балет “Спляча красуня”, Київського академічного театру “Київ Модерн-балет”. В основі постановки органічне поєднання світів – реальності, казки та чарівної фантасмагорії, де ключовим елементом є історія про справжнє кохання, покликане нагадати не лише про часові й просторові алюзії людського буття, а й про вічність моральних засад. У новій історії молодий король знайде свою кохану не через 100 років, а через 800, а королівський палац ряснітиме дивовижними невідомими казковими героями. ✦ протягом 3-5 травня на площі Міцкевича діятиме виставка “Театр відкритий світу” від Національна спілка театральних діячів України.✦ окрема дитяча театральна сцена, де з 1-4 травня в рамках фестивалю відбудуться покази 11-ти дитячих вистав в Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки.
Стійкий Солдатик
Стійкий Солдатик - Запорізький обласний театр ляльок. Сучасне прочитання класики в дусі патріотизму з залученням різноманітних засобів виразності та можливостей театрального мистецтва…Вистава для глядачів від 16 років....................The Steadfast Soldier. Contemporary reading of the classics in the spirit of patriotism with the use of various means of expressiveness and opportunities for theatrical art ..
Вистава "Парадісо" - Наш театр, Тбілісі, Грузія
Головні герої якої – три старих чоловіки, що живуть у притулку, – Піппо, Ішай і сер Роберт, а також їх чарівна медсестра Боніта. Чоловіки вигадують собі різні розваги та ігри. У них також стаються негаразди, але в кінцевому результаті всі проблеми вирішуються. У виставі глядач має змогу спостерігати веселі і сумні моменти з останніх днів їх життя. Але смерть — це ще не кінець. Це просто логічне продовження нашого життя і трансформація з однієї позиції в іншу. Коли політики, чини і звання поступово втрачають вагу, ми, старі люди, стаємо схожими на дітей. Ми думаємо про речі, які обрали і від яких відмовилися, про те, що зробили, і про те, що краще б не робили ніколи. «Парадісо» це наша вічність, яка починається тут і продовжується на небесах.Вистава для дітей від 8 років. Мова виконання - грузинська. Квитки можна придбати в касі театру. 
Вистава "АндерСон" Київський національний академічний театр оперети
Вистава АндерСон – це компіляція з трьох казок Г.К. Андерсена, до якої увійшли: історія про Старого вуличного ліхтаря, Огниво та казка про Стійкого олов`яного солдатика. У виставі несподівані сюжетні повороти, та кінець обов'язково буде добрим, як це і буває в справжніх казкових снах!Вистава з аудіодискрипцією для незрячих дітей від 4 років. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі