ТОВ "Лігос"

Лігос - фото
Відгуків 8
Івано-Франківськ
вулиця Левинського, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Товариство з обмеженою відповідальністю «Лігос» засноване у 1997році. Розпочинало свою діяльність з дрібного виробництва хлібобулочних виробів (батон,ріжок,булочка) У 2000 році було придбано лінію по виробництву продукції з листкового тіста (круасани), у 2007 році розпочато виробництво кондитерських виробів (печива), а у 2010році підприємство запустило цех по виготовленню кондитерських мас та глазурей.

Представлені на ринку кондитерські вироби виготовлені за найсучаснішими технологіями. Експлуатація сучасного високовиробничого обладнання італійських фірм “Lazer” , «GIOVANNINI» , «Schib Packaging», голандської компанії «Caotech», чітке дотримання технологій виробництва, використання виключно високоякісної сировини та матеріалів, що застосовуються при виробництві кондитерських виробів, є запорукою головних переваг продукції ТОВ «Лігос».

Асортимент продукції під торговою маркою “Вишиванка” нараховує близько 50 найменувань печива, яке задовольнить найвибагливішого покупця. За останні роки роботи підприємство вже завоювало любов і довіру споживачів до неперевершеного смаку і незмінно високої якості продукції.

На сьогоднішній день ТОВ «Лігос» зуміло стати одним із визнаних лідерів по виробництву круасанів в Україні.

Відгуки