Тернопільський національний економічний університет

Відгуків 10
Тернопіль
Вулиця Львівська, 11
(Корпус №1)
+38 (0352) 47-50-60 (Приймальна комісія)
+38 (0352) 47-50-51 (Приймальня ректора)
+38 (0352) 47-50-63 (Відділ інформації та зв’язків з громадськістю)
Тернопіль
майдан Перемоги, 3
(Корпус №2, №3)
+38 (0352) 47-50-66 (Корпус №2)
+38 (0352) 47-50-74 (Корпус №3)
Тернопіль
Вулиця Микулинецька, 46а
(Корпус №5)
Тернопіль
Вулиця Чехова, 8
(Корпус №6)
Тернопіль
Вулиця Гетьмана Дорошенка, 7
(Корпус №7)
Тернопіль
Вулиця Юності, 9
(Корпус №8)
Тернопіль
Бульвар Тараса Шевченка, 9
(Корпус №10)
Тернопіль
Вулиця Львівська, 5а
(Науково-дослідний інститут інноваційного розвитку та державотворення)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:45 - 17:1513:00 - 13:30
Сб,НдВихідний

Інформація

Підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра і магістра в галузях економіки, управління, банківського бізнесу, комп'ютерних технологій, правознавства. Заочна та денна форми навчання. Виконання науково-дослідних робіт.

Події

Практичний фінансовий інструментарій примноження власного капіта
Практичний фінансовий інструментарій примноження власного капіталу (Лазута Ірина, Мельничук Інна, Яцишин Світлана, Жуковська Аліна)
Гра "Життєвий капітал для учнів шкіл
Бюро студентської кар’єри ФОА, ауд. 2403 - Гра "Життєвий капітал" для учнів шкіл.
Фінансові ринки та цифрова економіка
П’ятниця - 22.03 - 14.30 (Тренінг студія) Фінансові ринки та цифрова економіка (Бречко Олександр)
39 українська/ 6 Тернопільська Школа ведучих гри#ЖиттєвийКапітал
39-та українська одноденна Школа ведучих гри #ЖиттєвийКапітал за авторською методикою."Життєвий Капітал" це:- Сучасна та ефективна українська версія всесвітньо відомої гри Cash Flow- Захищена авторська методика та правила гри- Використані лише ті фінансові інструменти, які присутні у вітчизняній економіці- Адаптована під особливості українського менталітету- Вперше в світі випущена українською мовоюЗа один день тренінгу учасники отримають:- авторську методику проведення гри ДК "Партнер";- сценарій та головні акценти гри;- розуміння різних етапів гри та її секрети;- безліч кейсів та корисних ідей для провідних гри;- свій особистий план дій по освоєнню нової професії "тренер гри "Життєвий Капітал".Всі учасники школи отримують онлайн-підтримку на протязі 3-місячного стажування після проходження школи ведучих.По закінченню стажування учасники отримують сертифікат ведучих гри від "Інституту банківської справи" та "Центру створення родинного капіталу".Проводять майстер-тренер ДК "Партнер" Сергій Вожжов.тренера Олександр Сохацький, Ірина ЛазутаУчасть в школі ведучих коштує до 07.03.19 - 2000 грн.до 26.03.19 - 2500 грн.в день проведення 3000 грн.Повторне проходження Школи - 500 грн.Участь в Школі можлива лише для учасників, які проходили тренінг "Життєвий Капітал" за методикою ДК "Партнер".Кількість місць обмежена 10 чол. попередній запис за тел.
Курси із Інтернет-маркетингу
Запрошуємо на курси з Інтернет-маркетингу!Ви опануєте основи та отримаєте інструменти-сервіси:1. Основи Інтернет-маркетингу2. SEO (пошуковий маркетинг)3. SMM (маркетинг у соцмережах)4. Як запустити рекламу у Faсebook та Instagram5. Е-mail-маркетинг6. Контестна реклама (Google Adwords)7. Обробка фотографії.8. Гроузхакінг та нейромаркетингКурси проводять практикуючі викладачі кафедри маркетингу та запрошені спеціалісти-Інтернет-маркетологи.Заняття відбуваються у комп'ютерних лабораторіях ТНЕУ, одразу практикуємо.Початок курсів - з 1 квітня, тривалість 24 год (16 занять), двічі в тиждень, по 3 год в день. Група до 20 учасників. Вартість навчання - 650 грн. Після проходження навчання видається сертифікат від Тернопільського національного економічного університету. Попередньо початок занять із 15.20 до 18.30 (вівторок і четвер),
День кар'єри ЄС
День кар’єри ЄС - це можливість поспілкуватися з потенційним роботодавцем та ознайомитися із світовими трендами у сфері праці. Фахівці, які щоденно займаються набором кадрів, розповідатимуть про те, як відповісти на складні питання під час співбесіди, на що рекрутери звертають увагу, які компетенції в даний час найактуальніші на ринку праці. Також можна дізнатися про обов’язки на обраній посаді та організаційну культуру компанії.Під час Дня кар’єри ЄС ти матимеш нагоду:- Взяти участь у панельній дискусії «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?»- Прослухати тренінги зі складання резюме, публічної презентації та інших soft skills- Поспілкуватися з працівниками та HR фахівцями провідних українських та європейських компаній- Записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях- Дізнатися про можливості навчання за кордономПрийди на День кар'єри ЄС - зроби свій перший крок до успіху!Слідкуй за оновленнями, щоб дізнатися детальну програму заходу.
Науково практична студентська конференція
Науково-практична конференція "Інтелектуальні комп'ютерні системи та мережі" призначена для обговорення та аналізу базових напрямів розвитку комп'ютерної інженерії.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі