Рівненський академічний обласний театр ляльок

Рівне
вулиця Симона Петлюри, 15

Інформація

Показ лялькових вистав для дітей.

Події

"Стережися Лева!"
Як же могло так статись, що африканський Лев з рідних джунглів потрапив до українського лісу та ще й лихий і голодний ? І що тепер чекає на лісових звірят, коли він подружився із Вовком? Звісно ж неймовірні пригоди! Завітайте на виставу, але стережіться Лева. Лев — Василь Євтушенко; Мандрівник Буртіус — Олександр Шило; Песик Бурмосик — Леся Микитюк, Алла Черуха (заслужена артистка України); Вовк — Станіслав Лозовський; Зайченя Люся — Франческа Барабаш (заслужена артистка України), Алла Черуха (заслужена артистка України). Телефони для довідок: (03622) 6-84-07; (050) 688-96-43
Вистава "Теремок"
"Просто неба Теремок польовий Не великий - не малий. Хто-хто в Теремочку живе, Хто-хто в невисокім живе?"
Пливе човен казок повен
Це мікс із кількох казок, які розповідають про єдність всесвіту та людини. У постановці використано автентичні пісні та танці Полісся. Режисером постановки стала артистка театру Олена Ткачук, адже директор театру Володимир Данилюк дає можливість акторам проявити себе у режисурі. Художник-постановник - Iнесса Кульчицька (Львів).Вистава створена до дня заснування театру, яке ми святкуємо у листопаді. Саме тому у постановці беруть участь ветерани сцени: заслужена артистка України Алла Черуха, Тетяна Єршова та заслужена артистка України Франческа Барабаш.
«Бука»
Не виходить у нас веселої казки… Видно, не переробиш Буку. І хто ж цей Бука? Мабуть, з кігтями, з іклами, страшний-престрашний… А от і ні, це звичайний Зайчик: гарненький, пухнастенький, з ниточок зв’язаний, от тільки характер у нього важкенький. Ні з ким не бажає дружити, ні зким не хоче гратися, тільки сидить і бундючиться, дується на всіх. Без Вашої допомоги, малята, нам ніяк не обійтись. Поспішайте до нас, разом ми зіграємо таку казку, де гратимуть усі: і ми, і Бука, і, звичайно, ви, наші юні друзі. Початок о 13:00 год. Тривалість вистави 50 хв. без антракту.
Вистава "Бармалей"
"Милі мої діти! Годі гомоніти! Вам забороняю До Африки ходити! В Африці акули, В Африці горили, В Африці великі, Злющі крокодили...."
"Дюймовочка"
«Дюймовочка» Автор: Н.Шувалов режисер: Дмитро Нуянзін (м.Брест, Білорусь) Найулюбленішими бувають лише відомі казки!., а невідомі не бувають.Саме такою і є вистава «Дюймовочка», у постановці режисера Брестського театру ляльок Д.Нуянзіна та художника з міста Харків – М.Кужелєвої. А музичне оформлення до вистави створив наш, рівненський композитор І. Рокіщук. Не лише діти, але й дорослі – мами і тати, дідусі і бабусі, зможуть поринути у світ романтичної історії величного датського казкаря Г.-Х.Андерсена. Режисер, актори і вся постановочна група театру, намагалися зберегти і відтворити на сцені, казкову атмосферу. Глядач матиме змогу вкотре пережити цікаві та небезпечні пригоди Дюймовочки, і зустрітися з огидною Жабою та її синочком, бездушними Жуками, підступною Польовою Мишею, жаднюгою та скнарою Кротом і .., врятувати життя Ластівки та полетіти до Чарівної Країни Ельфів! Телефони для довідок: (03622) 6-84-07(050) 688-96-43

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук