Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу

Відгуків 73
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 140
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 19:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" в сфері обслуговування, підприємництва, торгівлі, туризму, оподаткування та інше на базі 9-ти і 11-ти класів.

Відгуки

Mariia Vorona (Користувач)
Сподобалось
Зараз навчаюсь в цьому коледжі. Поступила після 9го на державне (при чому не платила нічого). В школі вчилась норм, тому перші 2 курси, як на мене, було досить легко. Тепер пішли спеціальні предмети, тут уже досить важко, бо що не кажи, але всі студенти не горять бажанням сильно старатись щоб чогось навчитись))) Гроші й справді тут потрібні, але в якому навчальному закладі цього немає? До того ж я б не сказала, що це якісь захмарні суми, які бідним студентам не по кишені. Нікого тут не валять, ну хіба що ти на парах ведеш себе як останнє гімн.... або ще краще з*являєшся на них лише в кінці навчального року. Ну і плюс нікого не змушують платити, хочеш - вчи. І не всі викладачі погодяться прийняти від тебе "конверт", а тим більше не вимагатимуть його самі! Є дуже чудові викладачі, яким я щиро вдячна за те, що таки старались щось засунути в мою голову(я ВП), ну але рекламувати їх не буду))) За гуртожиток - не знаю, в ньому не жила, але вкурсі що там недавно ремонт зробили, він навіть дожився до м\п вікон))) Короче висновок такий - якби була можливість повернутись до днів, коли я лише поступала, я б свого вибору не змінила)))
Переглянути всі відповіді ()
Маша Яремків (Перехожий)
Не сподобалось
Ну загалом коледж так собі. Коли сюди поступала,думала мені дадуть хороші знання. Так,треба вчитись щоб витягнути мінімум на 7 балів)) я зараз закінчую 1 курс і найкращими викладачами,які справді стараються тобі допомогти виявились Булка О.В. та Худецька Р.М. Ці викладачі просто супер)) я навчаюсь на готельному і нещодавно нам заявили,що після 3,5 років навчання ми будем покоївками!! Група в шоці,до такого ми не готувались) а що нам обіцяли? Адміністратор,менеджер,це все брехня... ми тупо будем прибиральницями!!! Гуртожиток це взагалі окрема історія... кімнати дуже маленькі,місця дууууууже мало,5 людей на таку маленьку кімнатку це занадто,та ще й погрожують переселити в гуртожиток №2, але там розетка на цілий поверх і вікна звичайні,не пластикові.. крч це взаалі ппц просто... а вихователька в гуртожитку єдина людина,через яку він мені ну хоч чуть чуть подобається! Марія Василівна Широких - ви супер!!
Переглянути всі відповіді ()
Аня Ломова (Перехожий)
Не сподобалось
Вчуся в цьому коледжі другий рік...я запевняю вас,що корупція в цьому коледжі процвітає,тут постійно потрібно на щось здавати гроші і якщо двері хоча б поставили,то на бруківку,на яку також здавалися гроші,ні!!(хіба що у пані Томенчук)...
За хороші оцінки також потрібно платити і повірте якби ви не вчилися в школі,тут всеодно вас будуть намагатися валити поки не заплатиш...Звичайно є окремі досить хороші викладачі,які справді хочуть навчити і за що я їм дуже вдячна...Не рекомендую сюди поступати,тому що в місті є багато інших набагато кращих закладів....Друк О.Г це взагалі окрема історія,вона вже не викладає,але це була найжахливіша викладачка,яка досконало знала історію,але те як вона відносилася до студентів це просто ЖАХ!
Переглянути всі відповіді ()
Та взагалі смішно читати відгуки про корупцію, порівнюючи з іншими, а особливо приватними закладами,(знаю добре так як там вчиться рідна сестра) то в коледжі її немає,багато молодих викладачів, які допомагають студентам більше чим більшість з них заслуговують. А на тому випускному я і сама була і рада, що не було адміністрації, вони явно не сильно думають про студентів, а скоріш про власну поживу. Хотілось щоб А. І. брав приклад з іншого А.І. хай Я. Я. не боїться пускати його танцювати, не пасує чоловікові під юпкою сидіти)))
Привіт найкращим викладачам Дівнич О. С., Червінському А.І. і Лесику А. І., вони єдині є справді сучасними і обізнані у всіх сферах.
Переглянути всі відповіді ()
Пишу від імені всіх випускників.
Корупція в цьому коледжі цвіте і пахне (а найбільше у дуже поважних та високопоставлених викладачів)!
Поступити на державну форму дійсно можна, але протягом всього навчання НЕЙМОВІРНО БАГАТО грошей потрібно викинути на двері, вікна, ремонти, газети, стенди, бруківку, ітд.
Від студентів дійсно багато вимагають, щоб отримати достойну оцінку без грошей треба потрудитись. Та є викладачі які справді хочуть навчити, серед них ,звичайно, Лесик А.І.
Також дякую Старику М.І.,Першиній А.О.,Коритко О.В..
Ще хочу зазначити розмах випускного, на який багато хто так і не прийшов, попри вже попередньо замовлені місця.
Дякую за все!
Переглянути всі відповіді ()
коли в коледжі день відкритих дверей
Переглянути всі відповіді ()
Коли в коледжі день відкритих дверей?
Переглянути всі відповіді ()
Якщо підеш після 1 курсу - отримаэш ті доки, з якими прийшов, якщо еісля другого курсу - плю атестат про повну загальну середню освіту
Переглянути всі відповіді ()
скажіть які документи про освіту мені дадуть якщо я піду геть після 2 курсу і які якщо після першого курсу?
Переглянути всі відповіді ()
вчуся тут з цього року, клаааас, я на державному, поступила без грошей, так як змоги платити у батьків не було:)
подобається, гарне ставлення, вчитись просто треба;)
Переглянути всі відповіді ()
з студентів тупо вимагають гроші!!!
Переглянути всі відповіді ()
Я закінчила цей заклад ще коли він був технікумом. Спогади самі найтепліші, про викладачів тай друзів там знайшла.
Переглянути всі відповіді ()
тут потрібні гроші,гроші,і ше раз гроші.на ремонти,на подарки,і на оцінки теж!!!!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
коледж так собі все купляється за гроші і гроші тут люблять всі викладачі за гарні оцінки потрібно платити
Переглянути всі відповіді ()
яка стипендія в коледжі?
Переглянути всі відповіді ()
а справді Друк О.Г звільняється??? чи це тільки слухи такі пішли??
Переглянути всі відповіді ()
Я поступив на державну форму без хабара! ще незнаю як там вчитись але кажуть що коледж класний)))
Переглянути всі відповіді ()
Я подала сюди документи після 11 класу, і поступила без ніяких грошей на державне!
І це реально!
Про коледж нічо не можу поки що сказати, та як ще тільки починається практика!)
Переглянути всі відповіді ()
Норм коледж, платити вас не заставляють, а гроші всі люблять,
Переглянути всі відповіді ()
Не правда!!! коледж супер...я поступила без ніяких грошей,адже батьки не мали змоги заплатити за мене.в школі вчилася на відмінно , вступні - 7,7.я думала не поступлю,але ні вчуся на державному!вчителі супер! кураторка- взагалі класна ! Стиранка звільнилася,Друк тоже звільняється. Вчитися легко навіть якщо багато часу не приділяти конспектам!...люблю свій коледж...♥
Переглянути всі відповіді ()
Так дітки, хабарництво в цьому коледжі вітається бо це не навчальний заклад це свого роду канал через який тяжко зароблені гроші ваших батьків перетікають в кишені адміністрації коледжу та чиновників в Міністерстві освіти....... Отож, робіть висновки перед тим як вибирати навчальний заклад!!!
Переглянути всі відповіді ()
коледж - фуфло!!!!народ не поступайте!!я вас прошу!!!любе училище в разів 10000000000000 краще ніж тут!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Відгуки не дуже
Порадьте йти чи не йти
Переглянути всі відповіді ()
Я випускниця цього коледжу і дуже пишаюсь цим. Звичайно в цьому навчальному закладі є як свої плюси, так і мінуси. Перший основний мінус в тому, що поступити на державний без хабара майже не реально і це дуже засмучує. Але все інше - це одні плюси. Тут можна себе повністю реалізувати в різних сферах самодіяльності. Викладачі і адміністрація в цьому завжди студентів підтримують. Вчитися легко, якщо дійсно хочеш отримати знання. Викладачі завжди допомагають і їм приємно бачити старання студентів. Звичайно, що коли студент тупий і елементарного не розуміє, а хоче мати гарну оцінку, то за красиві очка цю оцінку ніхто не поставить.
Так що хто вагається сюди поступати, раджу постаратись і поступити і ви не пожалієте.
Дуже скучаю за цим закладом.
Переглянути всі відповіді ()
вчитись не легко, але це того вартує=)
Переглянути всі відповіді ()
не правда, що відмінні оцінки ставлять за гроші. є хороші викладачі, які вважають нижче своєї гідності брати гроші за здачу екзамену чи заліку. що стосується інших, то їм судді ще знайдуться. щодо цих образ анонімних...пишіть скарги, кого образили, а не розкидайтесь порожніми словами без авторства.
Переглянути всі відповіді ()
який має бути бал прохідний хочу поступати.
Переглянути всі відповіді ()
а можна поступити на державне,якщо математика 9? і які екзамини здавати?? а яка стипендія і якщо не поступити на державне,то скільки треба платити на платному?

Переглянути всі відповіді ()
Насправді коледж поввввне фуфло ((( я розчарована хоч плач!... не вірте замовним коментам...
Переглянути всі відповіді ()
відмінні оцінки ставлять тільки за гроші,нікому не раджу поступати
Переглянути всі відповіді ()
коледж - відстій, вчителі оцінки занижують, як не вчись, все одно треба носити їм бабло. Є вчителі і нормальні, але їх мізер. Гроші гребуть лопатою, постійно треба на щось здавати(вікна,двері, день народження і тому подібне): що є степендія, що нема. Більшість тут схвальних коментарів - проплачені оцінками, сам знаю.
Переглянути всі відповіді ()
Все було б нічого, якби менше показовості, а більше діла. Просто бюрократія - і все, на жаль... А ще, правда, здавати гроші на екзамен і давати їх в конверті - це вже занадто (принаймні, для коледжу)
Переглянути всі відповіді ()
коледж суперовий але субота вчитись то погано
Переглянути всі відповіді ()
Коледж супер))) викладачі класнезні, супер пупер бомбезні))))) багато розумних речей вчать)))))Сумую за групами ОТ-46,ОТ-41,ОГ-42((((( ВК "Комерсант",за друзями, котрі навчались і жили в гуртожитку у 2009-2012 роках.......я рада, що ви є)) але треба частіше бачитися...багато чого було пережито разом....) є що згадати.... Але особливе ДЯКУЮ директору коледжу С.П. Томенчук, В.І Кавчуку, Фіцак О.В, Никорак Х.Р.,Лежичко Б.М.,Бацур Ю.І, Лесику А.І, Кузь Я.Я,Базельчук О.Б, Дівнич О.С, Федорович М.В, вчителям англійської мови, Башуриній Т.І.,Доміній Т.С,Першиній А.О, Коритко С.М і Коритко О.В, Скорець С.В.,Протасу І.В, Прядко О.М, Кілібі Н.А, Літвінчуку В.Н., Булці О.В.,Кобітович Т.М,Красівській Н.М., Скібяк М.П., Швець Р.І., Шарпе Г.М.,Лукянів Б.В,Бабінець В.М,Крот М.В, Рабарській О.Г.,Бабінець О.І,Смоленській В.В., найкращим фізкультурникам Васільєву Р.В, Татарину Р.В, Старику М.І, Касько О.М, Прохніцькому Б.В, і ще Гарасимків Ю.Л,Головатій М.В.,Гирич Г.В.,Гуториній Л.А, викладачу інформатики Оксані Валеріївні,....якщо когось забула написати----вибачте...( ви залишили вагомий слід в нашому житті...по більше б таких людей і викладачів з такими знаннями як у вас...Дуже вдячні і дуже сумуємо, але пам"ятаємо і ті пари, де треба була вчити, і ті, на котрих показували те, що вже вивчили.))) Коледж класний, спеціальність туризм-суперова, можливостей море, друзів і знайомих багато..... а згадка в душі тільки найкраща) Сумую за вами!Особливо за гуртожитком, черговими гуртожитку і вихователями....Ви НАЙКРАЩІ!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
коледж бомбезний,викладачі класні, а друзі найкращі..))
Переглянути всі відповіді ()
Боже! Та такий супер, що просто пупер! Прямо бомба, а не коледж! :(( Кожна жаба хвалить своє болото. Відстой.
Переглянути всі відповіді ()
Коледж супер!!!!!!!Скиба.Л.А.супер!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
цей коледж супер)))тільки по суботам вчитися не дуже.......
Переглянути всі відповіді ()
да коледж прикольный викладачі класс!!!!! Кузьмінська класна тьотка , але замучать її тут спиногризи Лесик тоже прикольний такий веселун ,а мозги в нього ого-го! Треба його в президенти , він би там всіх построїв він ж авторитетний штріх Карочє всіх вас люблю(навіть Стиранку)
Переглянути всі відповіді ()
самий-самий кращий коледж!!люди ,які так не думають спочатку на себе подивіться!!а викладчі ваше суперрр))особливо відмічу щ ніколи не забуду Лесика А.І.(він самий-самий) , Фіцак О.В., Кузьмінську О.В. а так то всі викладчі круті)поступайте!!
Переглянути всі відповіді ()
який середній бал атестату має бути???
Переглянути всі відповіді ()
Коледж супер)я за ним буду скучати...
Переглянути всі відповіді ()
на мою думку,це хороший коледж,хоча я в нім не вчусь(
Переглянути всі відповіді ()
Дуже гарний коледж
Переглянути всі відповіді ()
Коледж нормальний просто треба хотіти вчитися а не без кінця на парах язиками чесати Як сказала одна розумна викладачка НА НАВЧАННЯ ЯК НА СВЯТО ПОВІРТЕ МЕНІ ВИКЛАДАЧІ В ЦЬОМУ КОЛЕДЖІ ХОРОШІ хотілось би відмітити Лесика АІ Фіцак ОВ Шеремету ОМ а щодо хабарів то де тепер їх нема А щоб не платити хабарів треба вчитися і ще раз вчитися
Переглянути всі відповіді ()
всім привіт. Що серйозно по суботах треба ходити???
і ще одне запитання, як екзамен з математики може бути усний????
Переглянути всі відповіді ()
і ще хочу сказати,що державники може й куплені але не всі.от я поступила сама.без хабаря.головне сісти перед екзаменом і повчити
Переглянути всі відповіді ()
скіки тре платити на платному?
Переглянути всі відповіді ()
Правду кажу... поступайте з швидкістю вітру)
Переглянути всі відповіді ()
Найкращий в "глобальній системі" коледж!!))
Переглянути всі відповіді ()
Нормальний коледж! Веселі пари(якщо прийти на одну за весь місяць) хороші викладачі, особливо у фінансистів! Досі скучаю з І. Стиранкою. Велике Вам спасибі!
Переглянути всі відповіді ()
Прикро, що деякі (підкреслюю деякі) молоді люди за роки навчання в коледжі не вчаться бути добрим спеціалістом, не дуже прагнуть опанувати своє майбутнє ремесло, але вже добре навчилися пліткувати,обговорювати та зводити наклепи.... Не з того вони починають своє життя. Вони це зрозуміють згодом, коли підуть вчитися в інші навчальні заклади.
Переглянути всі відповіді ()
Офіційний сайт коледжу можна взнати за телефонами:3-14-00, 75-09-96, 2-55-61. Заходь на офіційний сайт і будеш знати все про коледж.Через вимоги до відгуків тут адресу сайту розміщувати заборонено...
Переглянути всі відповіді ()
Коли дізналась,що сюди поступила(а поступила я без грошей,сама дивуюсь яким чином),то не тямила себе від щастя.Але ця радість тривала недовго і дуже швидко я розчарувалась.Вчитись важко,а особливо ,коли ти на державному,високі вимоги,ніякого розуміння з боку викладачів,велике навантаження,кураторка ще й така попалась,що ого,нікому б її не побажала,група теж не найкраща,кожен бачить лише своє я... Навчання не приносить ніякого задоволення. І звісно,найактуальніша тема - гроші..куди ж без них?А в даному закладі без них й справді нікуди !
Зовсім не таким я уявляля студентське життя..але що вже зробиш ..?!
А вам я раджу добре подумати перш ,ніж вирішете сюди поступати ...!!!
Переглянути всі відповіді ()
Коледж класний! Директорка правда з приветом трохи :))).Але можна звикнути. Найгірше те, що у дві зміни вчитися. Правда друга зміна - пип-ць, ніхто не ходить, бо відкупитися можна. Кабінетів мало, а нас як блох! По суботах і неділях напрягають ходити. А так все клас. Привет технологам 2 курс!
Переглянути всі відповіді ()
Хто має гроші можна йти вчитися без напрягу, проте знань не буде.
Переглянути всі відповіді ()
Коледж дуже гарний,раджу всім поступати.На рахунок хабарів-тепер нема такого щоб поступити без грошей і це всі знають.З державників і будуть тягнути,з платників менше.Дуже гарний вчитель Шеремета О.М (була моїм керівником групи).Скучно це правда,ще хотілося б трохи повчитися
Переглянути всі відповіді ()
А ніяк. Фуло. Навіть сайту свого нема.((
Переглянути всі відповіді ()
Як переглянути факультети коледжу???????????????????
Переглянути всі відповіді ()
Все б нічого, але хабарі гребуть! За все. На кожному кроці треба підплачувати, сосбливо державникам :(( Сумно. Бабла нема, а закінчити якось треба.
Переглянути всі відповіді ()
Найкращий коледж.Група КД-79
Переглянути всі відповіді ()
В коледжі найкращий Бобінчик
Переглянути всі відповіді ()
Коледж супер*я скучаю ***за одногрупниками
Переглянути всі відповіді ()
Я сумую за рідним коледжем, за викладачами, а найбільше за одногрупниками...
Я б непроти повчитись там ще зо три роки)))
Переглянути всі відповіді ()
Наприклад мені тут дуже подобається....
Хороші викладачі,класні одногрупники!Я не шкодую шо поступила сюда....поступайте,думаю ви тоже не пожалієте)
Переглянути всі відповіді ()
У коледжі справді супер класні друзі,а найголовніше хороші викладачі
Переглянути всі відповіді ()
Цей коледж дуже тупий!!!!!я в цьому встигла переконатися вже підчас курсів........не поступайте сюди!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Цей коледж найкращий.ПОСТУПАЙТЕ!НЕ ПОЖАЛІЄТЕ.
Переглянути всі відповіді ()
Не гоніть собі це модний заклад я раджу поступати не задумуючись:))))))))))))))))БС-21
Переглянути всі відповіді ()
А тут дійсно всі державникі куплені? чи це тільки мені так здається?????7
Переглянути всі відповіді ()
Там дійсно супер! Тільки гуртожитку потрібна допомога (під час курсів було вбито 158 тараканів).
Переглянути всі відповіді ()
Мій рідний коледж...)))))
Переглянути всі відповіді ()