Кухня Прикарпаття

Кухня Прикарпаття - фото
Відгуків 8
Івано-Франківськ
вулиця Бельведерська, 49
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 19:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

«Кухня Прикарпаття» — ресторан-кафе швидкого харчування. Ми пропонуємо вам скуштувати етнічну кухню Лемківщини, Бойківщини, Гуцульщини, а також мадярську кухню, горілочки «Бандерівська», «Западенка», «Галіція», закарпатський коньяк та вина Закарпаття.

Для нас велика цінність:

  • Смачно — бездоганний смак та якість приготовлених страв.
  • Швидко — найвищий рівень обслуговування, чистота та комфортна атмосфера відпочинку.
  • Доступно — цінова політика робить цей продукт доступним для всіх верств населення.

Ми надаємо можливість проведення бенкетів, корпоративів, днів народжень, хрестин, поминок.

Лемківська кухня.

Лемківська їжа була скромною, переважно складалася з рослинних продуктів, мучних виробів, картоплі, капусти, квасолі, різних каш та круп. Їли чотири рази на день. На сніданок їли переважно хліб, молоко, масло, сир, бринзу, картоплю, галушки. На обід подавали різні супи, вироби з борошна, картоплю, капусту. На підвечірок різні молочні каші, сир, масло. Вечеря була легкою, найчастіше картопля з кислим молоком. Найбільш уживаними стравами лемків були каші. Дуже популярні страви були з тіста, особливо галушки з сиром, бриндзою, помащені маслом, салом (шкварками). Пироги (вареники) робили тільки у святкові дні. Наповнювали їх сиром, капустою, повидлом, сливами, грушами. Картопля на Лемківщині була щоденною стравою. До основних харчових продуктів лемків належало коров’яче та овече молоко і молочні продукти  масло, сир, бринза, сметана. З яєць в найчастіше робили яєчню Спрагу запивали водою. Оскільки Лемківщина багата на мінеральні води, то люди вживали її для постійного пиття. Спрагу також втамовували кислим молоком.

Гуцульська кухня.

Дуже проста і водночас оригінальна. Найчастіше гуцули для приготування страв використовують кукурудзяну крупу, картоплю, гриби. Гуцульська кухня відома своїми домашніми копченостями, грибною юшкою, голубцями, а також бринзою — овечим сиром, котрий готують пастухи на літніх високогірних пасовищах. Історично житлом гуцулів на літніх пасовищах була колиба — самобутня дерев'яна споруда круглої форми, з високо піднятим дахом у формі конуса. Тепер кожен турист зможе відвідати колибу, не піднімаючись високо в гори, оскільки сучасна колиба — це невеликий гуцульський ресторанчик, побудований, як правило, біля дороги. Крім властивих їй архітектурних відмінностей, колиба стала втіленням кращих традицій народної гуцульської кухні.

Бойківська кухня.

Бойківська кухня майже нічим не відрізняється від гуцульської – ті ж пироги, книші, голубці, бринза, страви з грибів, кукурудзи тощо. Інші бойківські страви не є такими популяризованими, очевидно, через відсутність закладів громадського харчування, які пропонують місцеву кухню. Сучасна ж бойківська кухня багата на м’ясні страви (печені, ковбаси, сало, сальцесони тощо) та вироби з тіста.

Запрошуємо вас до щедрого частування. Для постійних гостей у нас діють картки на знижку.

Відгуки