Автомийка "Супер"

Супер - фото
Відгуків 5
Чернівці
вулиця Південно-Кільцева, 10а
(Заїзд з Bosh-сервіс)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Автомийка «Супер»

Давайте начистоту. У більшості з нас є власний автомобіль, і ми насолоджуємося водінням, особливо коли він чистий і блискучий. З цієї причини автомийки залишаються популярними незважаючи ні на що. Зручність мийки машин і її якість і ефективність багато в чому залежить від хімічних засобів, які на ній використовуються.

У нашій роботі ми цінуємо якість і результат, тому ми використовуємо тільки найкращу автохімію та автокосметику.

Ми впевнені, що в нашій роботі результат багато в чому залежить від досвіду і професіоналізму персоналу. Наші працівники володіють всіма необхідними якостями для ефективної роботи.

Що ми можемо зробити з вашою машиною?

Помити і почистити. Фахівці акуратні і точно знають, як працювати з якою машиною. Постів для миття автомобілів багато. Вся хімія якісна і дуже хороша — ми перевіряли її десятиліття на своїх же машинах. Коли через мийку машин проходить мільйон з чвертю автомобілів — волею-неволею стаєш експертом.

Зробити хімчистку салону. Можна заїхати після бурхливої вечірки з наслідками, просто вичистити салон до блиску і відмити все і вся. Влітку ми можемо легко і просто змити всіх комах, які, в іншому випадку, стануть для вас звичною деталлю ландшафту на лобовому склі.

Полірування — окрема пісня. Був навіть випадок, коли клієнт не відразу визнав свою машину на стоянці після цієї процедури (правда, салон ми теж почистили і відновили). Разом з попередніми пунктами полірування перетворює вашу машину в майже таку ж, на якій ви виїжджали з салону.

Нанести захисне покриття кузова. Відразу після полірування, звичайно, хочеться зберігати машину в такому вигляді як можна довше. Але в Україні, як ви знаєте, з цим не дуже - пісок, реагенти, всякі абразиви на трасах, вітер з пилом, щебінка з самоскида попереду. Від усього цього крім щебеню захищає спеціальне полімерне покриття.

Ну і, звичайно, у нас можна зробити повну передпродажну підготовку. Ми «вичавимо» з вашої машини все, на що вона здатна — і зробимо її набагато привабливіше, ніж зараз. Може, ви навіть передумаєте її продавати — хоча, малоймовірно, звичайно.

Поки ми робимо все це, ви можете почекати в нашій кімнаті відпочинку з мінібаром, поїсти гарячу їжу в кафе або ж скористатися швидким Wi-Fi прямо на місці.

Другий варіант — просто залишити машину на ніч. До ранку все буде готово.

Автомийка СУПЕР — революція догляду за Вашим автомобілем!!!

Автомийка «Супер» заїзд одразу за СТО Sebn (Південно-Кільцева, 10)

Відгуки