Кафе "Азалія"

Відгуків 5
Рівне
вулиця Академіка Грушевського, 2а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 24:00Без перерви

Інформація

Українська та європейська кухні. Святкування урочистих подій до 150 осіб.

Відгуки

Сергій Прищепа (Гурман)
Не сподобалось
Зручне розташування, красивий інтер'єр, середні ціни, смачні. Але адміністратор Людмила це все дуже псує, тому що спочатку вона ніби випадково помилилась при складанні меню на 2500 грн. і добре що ми це побачили, ми замовляли тяжкий дим на танець і вона сказала що треба щоб хтось помив підлогу після цього, тому що з її персоналу ніхто не буде це робити, встановлення фотозони повністю не вийшло тому що Людмила недозволила щось робити з її ніби красивою підлогою, вона просто зіпсувала фотозону яка коштує не малі гроші, недозволила діткам посипати пелюстками перед молодятами, цим вона зіпсувала настрій з самого початку , і налякала двох дівчаток. І ще сама головна причина це таракани, я розумію що кафе не нове та і тараканів там не так багато, але вони є , і з цим щось треба робити, бо це не нормально, ще можу багато чого писати але це нічого не змінить, до поки не змінять адміністора! (P.S. Перед тим як робити своє свято в Азалії добре подумайте бо ваше свято зіпсують.)
Переглянути всі відповіді ()
Януська Володимирівна (Гурман)
Не сподобалось
Персонал кричіть на дітей та забороняє ходити по залу, в ресторані лазають таракани, туалет в жахливому стані та багато мусора !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Olya Mosiychuk (Гурман)
Нейтрально
Не сподобалось:
Не сподобалося ставлення до роботи музикантів та тамади гурту " Візерунки",
які працюють у цьому закладі. Найперше, що мене обурило, це не бажання дати мені сценарій їхньої програми. Я хотіла ознайомитися з усім переліком їхніх конкурсів , якими вони мали розважати гостей, на, що вони мені відповіли, що весілля це не концерт і вони по ходу заходу будуть підбирати конкурси. Причому, розмовляли одного разу зімною підвищеним тоном.
Відгулявши весілля, можу сказати, що конкурсів було надзвичайно мало. До того ж танець чи конкурс 7:40 ( не знаю як його назвати), вони при численних моїх проханнях та проханнях гостей, так і не провели ( хоча саме про нього я їм наголошувала ще при першій нашій зустрічі).
Що ж до пісень, то моє прохання, або ж скоріше навіть умову, грати виключно українські пісні, вони вирішили проігнорувати. Як і той факт, поставити обов'язково ті кілька пісень, які ми з нареченим хотіли почути на нашому святі.
Перше вітальне слово батькам, вони теж вирішили не надавати. Відразу запросили до привітань гостей.
Гроші на хлопчика та дівчинку також не збирали. Хоча напередодні , я про те, що цей конкурс також для мене важливий, їм наголошувала.
Тому, раджу усім ретельно добирати та читати відгуки про музикантів та тамаду, яких запрошуєте вести ваше свято. Адже від цього залежить ваш настрій та настрій ваших гостей.
На жаль, у зв'язку із обставинами, які склалися, рекомендувати гурт "Візерунки" я не можу. Більше того, раджу їх послугами взагалі не користуватися. Оскільки вони мають звичку говорити одне, а робити зовсім інше.
До офіціантів, персоналу та кухарів закладу у мене претензій немає.
Переглянути всі відповіді ()
Натали Корейчук (Гурман)
Не сподобалось
Не сподобалось: Інтерьєр досить не поганий, страви смачні.....АЛЕ... усе позитивне вираження зіпсував персонал. Жіночка на барі кричала на дітей, персонал не соромлячись обговорював в голос гостей присутніх на святі. Допроситись додаткову вилку, бо одна впала, це взагалі щось не можливе. Цитую: " Скільки вам тим дітям вже давати тих вилок і так три вже дали...". А обслуговування свята це взагалі кошмар. Шановні власники закладу, ваші працівники роблять усе, щоб зіпсувати репутацію закладу і зменшити Ваші прибутки, передивіться кадрову політику. А в загальному страви смачні, інтер'єр не поганий.
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Бурда (Ревізор)
Сподобалось
Все сподобалося.
Дуже просторий зал, хороша атмосфера, музика і смачна кухня.
Велике дякую адміністратору.
Переглянути всі відповіді ()