Тойота Центр Івано-Франківськ "Класик-Авто"

Тойота Центр Івано-Франківськ "Класик-Авто" - фото
Відгуків 8
Івано-Франківськ
вулиця Вовчинецька, 225/5
+38 (0342) 71-10-10 (Відділ продажу)
+38 (0342) 71-57-15 (Сервіс)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик-Авто» з червня 2008 року являється офіційним дилером японського автомобільного концерну «TOYOTA» в Івано-Франківській області та виконаний відповідно до єдиних стандартів Toyota, в основі якої лежить принцип «Customer First» ( «Клієнт — на першому місці»). За цей час власниками автомобілів Тойота стали більш ніж 800 клієнтів, кількість автомобілів, які знаходяться на технічному обслуговуванні складає більш ніж 2000 авто.

Основним завданням дилерського центру є не тільки представлення всього модельного ряду автомобілів Toyota, що продається в Україні, але і забезпечення кожному клієнту максимального комфорту і зручності. Крім покупки автомобіля клієнту надається можливість скористатися послугою «тест-драйв», а також застрахувати машину, оформити кредит на її придбання, встановити додаткове обладнання, пройти технічне обслуговування і багато чого іншого.

У дилерському центрі працюють кваліфіковані співробітники- згуртована команда справжніх професіоналів, фахівців своєї справи, які пройшли спеціальне навчання в навчальних центрах компанії «Тойота Україна» і «Тойота Мотор», що гарантує якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного відвідувача.

Для зручності клієнтів у «Тойота Центр» розташована комфортабельна клієнтська зона, обладнана спеціальними моніторами, які дозволяють клієнтам контролювати процес ремонту своїх автомобілів. Також для клієнтів працюють зони вільного доступу в Інтернет.

Будьте з нами в соціальних мережах:

 

 

Відгуки