Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Рівне
вулиця В'ячеслава Чорновола, 74
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 16:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Післядипломна педагогічна освіта. Підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, удосконалення їх професійних знань і умінь.

Події

Мандала світла
Всесвіт говорить з нами мовою колірних, числових і звукових кодів. Ці коди називаються мандали мережі Світу. Будь-яка Душа приходить на Землю відразу з кодом існування.Цей код - це ваша дата народження, прізвище ім'я та по батькові. Це код Абсолюту матричного ланки і відповідно земних програм.Наші бажання, пристрасті, прагнення, поведінку і наше его, все це змусило нас забути, що ми - це Світло, що ми є частиною Божественної Любові. Наші здатності мислити створили світ, який не відповідає багато в чому Божественному Плану.На початковому курсі "Мандали мережі Світу", ви навчитеся розраховувати геометричні мандали, застосовуючи код Життя Всесвіту - код Фібоначчі. Розраховані геометричні мандали є мовою Світу. Вони приведуть нас в резонанс з Божественним порядком, закодованим а кожної нашої клітинці.На першому занятті, ви розрахуєте, побудуєте і розфарбувати геометричну мандалу на число вашого народження (на дві цифри). Ця перша мандала Світу почне распакетіровать і очищати Духовні структури наших клітин. Так само дізнаєтеся про цілющі мандалах і мандале - оберіг і дізнаєтеся як з ними поводитися.
Другий всеукраїнський фестиваль сімейних цінностей "Мистецтво жити щасливо"
Вам сподобалось з нами проводити вихідні 18-19 листопада 2018? Чи була Вам корисною та інформація, яку Ви отримали? Чи отримали задоволення ваші дітки від дитячих майстер-класів, які проводили для них майстри з усієї України? Чи запам"яталися Вам ті емоції радості, щастя, близькості, тепла і задоволення, якими був сповнений фестиваль протягом двох днів?Якщо так, то ми запрошуємо Вас знову до нас усією родиною!!!В рамках фестивалю на учасників чекають майстер-класи, лекції, семінари, тренінги, психологічні та трансформаційні ігри. А також, цікава та захоплива програма для ваших дітей.Протягом двох днів, Ви зможете знайти для себе відповіді на запитання щодо тем:- Ідеальний партнер.- Фінансова свобода.- Здоров’я.- Свідоме батьківство.- Внутрішній світ.- Допомога світу – турбота про інших.- Як знайти гармонію і стати творцем своєї реальності?- Де брати силу і енергію для реалізації задуманого?- Як розірвати коло боргів і створити стійку, успішну фінансову платформу для втілення мрій і бажань Ваших та Вашої сім’ї?- Які істинні причини конфліктів у сім’ї, на роботі та як трансформувати їх у щасливу успішну комунікацію та турботу про близьких?- З чого потрібно розпочинати Ваш день для того, щоб багато встигати і залишатися енергійним?- Як знайти і звільнити потрібний потенціал для створення життя Вашої мрії?- Станьте частиною неймовірної події - справжнього сімейного свята для Вас та Вашої родини!- Вартість квитків: 1 день - 300 грн; 2 дні - 500 грнДізнатися більше та придбати квиточки можна на сайті: https://www.toponcoaching.com/lh/#ticketПідтвердіть, будь ласка, Вашу участь у формі за посиланням! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIKpuDZwSuJhGMJN7nfi8l5ilqVi1MNAzuDmKjQUIW5LrefQ/viewformА також додавайтеся до нас в групу та слідкуйте за новинами та цікавинками фестивалю:https://www.facebook.com/groups/671837706509797/?fref=nf

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук