Аriston/Alko

Аriston/Alko - фото
Відгуків 15
Івано-Франківськ
вулиця Бельведерська, 53
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Теплосервіс-ІФ — це підприємство яке більше 10 років займається опалювальною технікою.

Ми пропонуємо:

 • продаж сертифікованих котлів Арістон;
 • обслуговування котлів Арістон;
 • ремонт котлів;
 • цілодобова сервісна підтримка опалювальної техніки Арістон;
 • монтаж опалення з ліцензією;
 • запуск та наладка котлів;
 • оптова торгівля опалювальною технікою Арістон;
 • продаж бойлерів;
 • монтаж бойлерів;
 • монтаж кондиціонерів.

Чому ми обираємо саме Арістон? Тому що це:

 • передові функції;
 • неперевершена продуктивність;
 • стильний дизайн;
 • компактний розмір;
 • висока ергономічність.

Кожного року у цілому світі мільйони споживачів обирають продукцію торгової марки Арістон. Це найважливіше досягнення спирається на глибоку довіру до марки, що задовольняє потреби у благополуччі, зручності, безпеці та якості побуту.

Всі вироби Арістон проходять суворий контроль, що забезпечує їхні кращі експлуатаційні якості та довгий термін служби.

ЦІЛОДОБОВА СЕРВІСНА ПІДТРИМКА  0 (342) 74 11 16

Відгуки

Vira Kolosova (Експерт)
Сподобалось
Загальне враження:А я не маю поки на що скаржитись. Так, спершу з менеджером в нас розмова не задалась (але це і моя провина, бо толком не знала що мені потрібно). Всі документи надали за кілька хвилин, підписали договір. В іншій компанії наполягали на технічному огляді котла перед підписанням договору, звісно, платному. Тому, я задоволена що тут зекономили мій час, гроші і нерви.
Переглянути всі відповіді ()
Надя Наумова (Перехожий)
Не сподобалось
Обслуговання жахливе! Чоловік, який відповідає на дзвінки ХАМ. Не здатен пояснити нормально інформацію, бурчить собі під ніс, а потім безпідставно звинувачує, підвищуючи голос!!! Запропонував звернутись в інший сервісний центр і кинув слухавку!!!!! Шановний, вас потрібно вчити, як поводитися з клієнтами???? Бажаю Вам навчитися поважати своїх клієнтів, навіть якщо вони дзвонять в п`ятницю вкінці робочого дня.

Tharas Dtonchack: (Перехожий)
Надя Наумова, про ХАМА це ви влучно сказали! на собі переконався. Чув що вони моють делеко не ідеальне обслуговування, але вирішив спробувати, нічого негативного не хочу писати, але рекомендувати не буду!
майже 2 роки тому
Переглянути всі відповіді ()
Анюточка Ильченко (Перехожий)
Не сподобалось
Про саму фірму відгуки погані. Непрозорі ціни. Відсутній прайс по наданню послуг. За кожною інформацією необхідно звертатись до менеджера. Тримаєте клієнтів за неуків, а Ви майстри- професіонали!!!
Переглянути всі відповіді ()
Roman Lychuk (Перехожий)
Сподобалось
Я систематично з ними спілкуюся- порядні працівники, все добре.
Переглянути всі відповіді ()
Taras Yatsurak (Перехожий)
Не сподобалось
>>Подзвонив сьогодні, хотів щоб приїхали подивитися до котла Арістон (постійно падає тиск), по телефону сказали, що то проблема в системі і ніякого відношення вони до того не мають, їхати не будуть аж поки із самого котла не потече вода. Як можна стверджувати щось не побачивши проблеми на власні очі? Непрофесійно!!!

Аналогічно, подзвонив бо котел не стартував, індикатор мигав на нестачу тяги. Сказали перевірити тягу, типу вони ремонтують тільки котли.
Інший майстер просто перепаяв деталь, як виявляється з часом просто ламається.
Переглянути всі відповіді ()
Nazar Panchuk (Перехожий)
Не сподобалось
Подзвонив сьогодні, хотів щоб приїхали подивитися до котла Арістон (постійно падає тиск), по телефону сказали, що то проблема в системі і ніякого відношення вони до того не мають, їхати не будуть аж поки із самого котла не потече вода. Як можна стверджувати щось не побачивши проблеми на власні очі? Непрофесійно!!!
Переглянути всі відповіді ()
Послугами задоволений,все зробили,дякую.
Переглянути всі відповіді ()
Стосовно коментаря Alika, перелік СЦ радимо шукати на офіційнийному сайті компанії Ariston, заодно можна порівняти "розцінки", адже СЦ в Івано-Франківську є багато.
Переглянути всі відповіді ()
послугами задоволений - все супер - подзвонив - через дві години приїали - чисто акуратно - не дорого - мені сподобалось- молодці! - буду всім рекомендувати вас ,велике дякую котел відремонтований оперативно і недорого
Переглянути всі відповіді ()
Розцінки дуже завищені . Не числиться в переліку офіційних сервісних цннтрів на веб сайті компанії Ariston
Переглянути всі відповіді ()
Широкий асортимент продукції, привабливі ціни, як на мене аналогів у Івано-Франківську немає. Особисто я користуюсь, котлом, який придбав у цьому магазині. Вибрав їх через сервіс, дуже багато знайомих давно користуються послугами сервісного центру, так само як і я - задоволені. Із впевненістю можу порадити саме їх.
Переглянути всі відповіді ()
Взірцевий сервіс. Дякую!
Переглянути всі відповіді ()
Велика кількість серв.ценрів,а толк тільки від Вашого.Дякую!!!
Переглянути всі відповіді ()
з ними приємно мати справу.молодці!
Переглянути всі відповіді ()
вони молодці,телефони завжди відповідають,навіть на свята! приємно мати з ними справу.
Переглянути всі відповіді ()
Арістон   Алко   Ремонт техніки   Продаж і монтаж систем опалення   Ремонт техніки   Сервісне обслуговування техніки   Опалювальна техніка   Котли   Продаж систем опалення   Продаж опалювальної техніки   Монтаж опалювальної техніки   Монтаж систем опалення   Системи опалення   Опалення   Система опалення   Продаж системи опалення   Монтаж системи опалення   В приміщенні торгового центру   Запуск котлів арістон   Котли арістон оптом   Купити alko   Купити котел ariston   Монтаж опалення з ліцензією   Обслуговування котлів ariston   Оптова торгівля арістон   Офіційний представник арістон ву   Покупка котла ariston   Ремонт alko   Ремонт котлів ariston   Сервісна підтримка арістон   Сервісне обслуговування техніки ariston   Сервісне обслуговування техніки арістон   Сервісний центр арістон   Сертифікований котел ariston   Системи водопостачання   Цілодобова сервісна підтримка опалювальної техніки арістон  
Показати більше