ПП "Viza-Go"

Viza-Go - фото
Відгуків 8
Рівне
вулиця Княгині Ольги, 5, офіс 320
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Хочете відкрити візу швидко та без зайвих хвилювань? Шукаєте роботу за кордоном, де вашу працю цінуватимуть? Боїтеся стати жертвою «візових» шахраїв? Скористайтеся допомогою персоналу «Viza-Go». «Viza-Go» стане вашим вірним помічником та надійним партнером у сфері візових послуг та працевлаштування за кордоном. Ви можете нам довіряти!

Що ми пропонуємо? «Viza-Go» — це:

 • швидке та безпечне відкриття візи до:
  • Польщі;
  • Великобританії;
  • США;
  • Канади
 • індивідуальний підбір вакансій та офіційне працевлаштування в Європі;
 • повний супровід та транспортні послуги для клієнтів, що працевлаштовують з нашою допомогою у Чехії.

Чому ми? Наші переваги:

 • Працюємо «на результат», а кількість відмов у відкритті візи нашим клієнтам сягає нуля;
 • Цінуємо час: ваш та свій. Тому, працюємо оперативно;
 • Пропонуємо тільки перевірені, легальні варіанти відкриття візи чи працевлаштування;
 • У нас приємно низькі ціни та високі стандарти обслуговування клієнтів;
 • Персонал «Viza-Go» є досвідченим і привітним;
 • Зручне місце розташування нашого офісу стане додатковим приємним бонусом.

Довіртеся професіоналам і втілюйте свої мрії про достойну роботу легко!

Відгуки

Ярослав Ковальчук (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Привіт! Я – Ярослав. Я реальна людина з реального міста Рівного. Я не копірайтер і не бот. А тому відповідаю за кожне слово, яке скажу.
У листопаді 2018-го, в пошуках роботи за кордоном, натрапив на візитівку кадрової агенції Віза-Гоу. Друзі підказали.
Зустріла мене менеджер Лєна. Треба віддати належне, вона не почала годувати клієнта (мене) якимись байками чи обіцянками. Розмова була двосторонньою і дуже продуктивною. Я висловив свої бажання, Лєна озвучила реалії. Консенсусу ми дійшли через 20 хвилин розмови.
Вмисне не описую наш діалог, бо це був КОНКРЕТНО МІЙ випадок. Ви ж розумієте, що кожен з вас, мої любі земляки, прийде в Агенцію зі СВОЇМИ запитаннями і бажаннями. Тому ніякого рецепту я не даю.
А Лєна, я вже казав, спрацювала професійно. Чітко, чесно, мотивовано. Я, будучи людиною недовірливою, не зумів відразу сприйняти дані мені рекомендації як чисту правду. Ну, такий вже я є. Бо що вміють виробляти Агенції з людьми – не мені вам розповідати. Та це не про Віза-Гоу.
Після першої зустрічі, впродовж тижня моїх розмірковувань, в мене набралося ще півтора десятка запитань з приводу роботи з якими я знову прийшов у Віза-Гоу. Цього разу я говорив із Сергієм. Довго. По-чоловічому. Без лірики. Сергій терпляче і дуже детально ще раз розповів мені про роботу в Чехії ,як то кажуть, step-by-step (крок-за-кроком). Почав від моменту від»їзду з Рівного і аж до прогнозованої зарплати в Чехії.
Сергію! Твої слова, твої мотивації, справдилися на 98%. А 2% - то вже фактор моєї особистості. Щиро вдячний тобі за правду! Це велика чеснота, яку ти маєш.
Як я оцінюю роботу Агенції Віза-Гоу? Це професіонали. Чесні, пунктуальні.
Чи задоволений я? Так! Повністю.
Ви скажете, що мені пощастило? Зверніться й ви до Віза-Гоу – вам теж пощастить.
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Білінська (Ревізор)
Сподобалось
Доброго дня! Я мешкаю в Черкаській області, про Viza-Go дізналася від знайомого.
Всі питання вирішували в телефонному режимі. Спілкувалася зі мною Лєна, приємна і компетентна. Те що фірма везе своїм авто, спрощує поїздку, а ввічливий і порядний водій робить її приємною. Приїхали ми в гуртожиток, назву міста не па'мятаю, де ми чекали 3 дні. Потім нас привезли в Жатець, де ми працюємо. На роботу вийшли через тиждень.
Загалом фірмою задоволена, на місці маємо те, що нам і обіцяли. В місті є офіс фірми, куди в разі чого можна звернутись, також є перекладачі, які постійно перебувають на заводі.
Зарплату видають вчасно, кожного тижня є аванс, умови проживання задовільні.
Можу впевнено сказати, що фірма Viza-Go надійна і чесна. Рекомендую.

Сергій Середа: (Перехожий)
Наталія Білінська, Дякуємо,Ваш відгук для нас дуже важливий!
майже 3 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Lyudmyla Shevchuk (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось:Прикро, що в нас час і досі на ринку працюють такі недобросовісні, непрофесійні і ненадійні компаніі. абсолютно 100% і навіть200% не раджу звертатись до фірми #viza-go, тому що головна іхня мета взяти гроші (чималі) "побажати вам гарноі повздки" і забути про вас назавжди. Далі вас привозять до Чехіі(в нашому випадку), поселяють вас у "дурдомі" в прямому і переносному значенні(холодне і з дирявою кришою , де капає дощ) і ви там спокійно без роботи сидите 1 тиждень, потім 2 тиждень, потім3 тиждень і так далі. Проідаєте своі гроші, вас годують обіцянками, що завтра, а потім післязавтра і так далі ви вже поідете на роботу... але приходить завтра і нічого не змінюється, роботи як не було так і нема. НЕ РЕКОМЕНДУЮ Viza-go нікому. Люди подумайте 100 разів перш ніж туди звертатись. Фірма наобіцяє вам чудові перспективи, але насправді ви нічого не отримаєте окрім зіпсованих нервів і витрачених кілька сотень євро на такий собі "незапланований" відпочинок в дурдомі в чужій краіні. Кого цікавить можу скинути ще і фото "дурдому" на підкріплення моіх слів
Переглянути всі відповіді ()
Andrii Ustinov (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:
Цілком задоволений якістю наданих послуг по оформленню пакету документів для отримання візи(типуD, не одноразово). А також хочу висловити вдячність за індивідуальний, професійний підхід, слушні поради менеджеру Олені і директору Сергію.
З Viza-Go співпрацюю(візи та консультації) вже декілька років і на всі 100% впевнений в їхній порядності і відповідальному відношенню до своєї справи.
Рекомендую!!!
Що до працевлаштування в ЧР громадян України, можу сказати одне, умови у працедавців бувають різними, іноді суб'єктивно "незадовільними", так само те, що до волі часто відбувається- на підприємства приїздять працівники у яких очікування більші ніж віддача( зазвичай такі і лишають негативні відгуки про посередницькі компанії). Вивчіть мову країни, поїдьте на завод або фабрику, докажіть свою кваліфікацію і влаштуйтесь безпосередньо... Спробуйте а потім критикуйте..! Особисто я працюю в Чехії та Польщі з 2006 року(періодично), бувало по різному, але 90% успіху залежить від відданості і сумлінного виконання своїх обов'язків самого працівника.
Та, просто будьте порядними і терплячими, залишайтеся людьми в будь-якій ситуації, навіть коли Вас правокують на конфлікт і спробуйте прийняти те що ми їхні "гості" , не зовсім звані і не завжди бажанні.
Хай щастить в починаннях!!!
Переглянути всі відповіді ()
Svitlana Kozljuk (Перехожий)
Сподобалось
Загальне враження:
Все сподобалося. Роботи і годин багато . Житло нормальне. Менеджери фірми дуже привітні і професійні . Документи підготували в строки. Доїхали швидко . РЕКОМЕНДУЮ. Буду звертатись ще. 100%
Переглянути всі відповіді ()
Саша Дубына (Перехожий)
Сподобалось
СподобалосьНеодноразово користувався послугами Viza Go. Починаючи від швидкого оформлення документів до комфортного перевезення з приємним водієм . Працюючу на автозаводі я отримав відповідне ставлення до своєї праці. Забезпечуючи всім необхідним від спецодягу до нормальних умов проживання.Планую і надалі користуватися послугами Viza Go. І всім рекомендую. :

Переглянути всі відповіді ()
Виктор Глаговяк (Перехожий)
Сподобалось


Загальне враження:Чудові враження. Мій племінник з дружиною не мав ніяких проблем. Дали пакет документів.Він їх заніс у візовий центр. Через 10 днів забрав. Ще через тиждень компанія своїм транспортом завезла на завод. Компанія все,що обіцяла-виконує. Ціна за послуги дуже хороша.
Переглянути всі відповіді ()
Олександр Небожинський (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось. З самого початку все йшло добре. Нас привезли у розпридільчий центр і на протязі декількох днів забрали на основне місце роботи. Проробивши місяць на автомобільному заводі нас перевезли в інше місце. Там все і почалося. З перших днів нам погрожували, що якщо не будемо робити норму - нас відправлять на Україну. Норму в принципі не можна було робити так як станки часто ламалися. Потім придумавши безглузді причини - взагалі звільнили. На мої претензії Viza Go відповіла витягами з листа з Чеської фірми, де вказувалося, що мене звільнили через те , що я дуже погано працював. Після такої брехні я зрозумів, що допомоги я можу і не чекати. Мені здається, що вони зацікавлені в людях до тих пір поки ти не заплатив і тебе не завезли до Чехії. Не рекомендую користуватися послугами цієї фірми. Не рекомендую їхати В Чехію по Польській візі.
Переглянути всі відповіді ()
Vizago   Віза го   Віза гоу   Візагоу   Працевлаштування за кордоном   Візи, візова підтримка   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Viza go   Viza go   Vizago   Євро віза   Європейська освіта   Європейський диплом   Інформаційний візовий центр   Агентство з працевлаштування за кордоном   Агенція з працевлаштування за кордоном   Америка   Англія   Відкриття віз   Відкриття віз в сша   Віза в англію   Віза в канаду   Віза в польщу   Віза в сша   Віза го   Віза до великобританії   Віза до канади   Віза до сша   Візаго   Візи   Візи в   Візи в європу   Візова підтримка   Візова підтримка до країн шенген зони   Візовий центр   Вакансії в польщі   Вакансії для жінок в польщі   Вакансії для чоловіків в польщі   Вакансії за кордоном   Вакансія автослюсаря в польщі   Вакансія будівельника в польщі   Вакансія далекобійника в польщі   Вакансія дизайнера в польщі   Вакансія електрика в польщі   Вакансія зварювальника в польщі   Вакансія лікаря в польщі   Вакансія лікувальника в польщі   Вакансія програміста в польщі   Вакансія столяра польща   Вакансія токаря в польщі   Варшавський університет   Великий вибір вакансій   Великобританія   Виза го   Визиго   Високооплачувана робота   Високооплачувана робота за кордоном   Гаратія оплати праці   Грін карта   Де відкрити візу   Диплом європейського зразка   Допомога у відкритті віз   Заповнення green card   Заповнити зелену карту   Зварювальники   Зелена карта   Канада   Легальне працевлаштування в польщі   Легальне проживання в польщі   Легальний виїзд в польщі   Отримати візу   Офіційне працевлаштування в польщі   Оформлення документів на візу   Підбір вакансій   Підбір вакансій за кордоном   Підбір вакансій за професіями   Підвищення кваліфікації в польщі   Підготовка документів на візу   Підготовка пакету документів   Підготовка пакету документів для подачі в консульство   Польські візи   Польські вузи   Польська освіта   Польський центр зайнятості   Польша   Польща   Практика в польщі   Прибирання за кордоном   Проживання в польщі   Різноробочі на заводах в польщі   Різноробочі на фабриках в польщі   Резюме   Робота в польщі для українців   Робота для жінок в польщі   Робота для чоловіків в польщі   Робота польща   Робочі візи   Робочі контракти   Стажування в польщіі   Стажування за кордоном   Студентські програми   Сша   Чехія   Чехия   Швидке оформлення на роботу в польщі   Шенген візи  
Показати більше