Центр психологічного розвитку Яни Ліщук

Рівне
вулиця Княгині Ольги, 5, офіс 421
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Психологічні послуги для дітей і дорослих. Індивідуальне консультування та проведення тренінгів в групах. Лікування алкогольної залежності.

Події

Внутрішня дитина. Ініціація
Внутрішня дитина - це самісінький центр нашої душі.А ще, це та частинка нас, яка з часом губиться за нашаруваннями досвіду, травм та їх наслідків.... І те, наскільки ми, будучи вже дорослими, можемо дозволити собі бути щасливими, досить часто залежить від того, яка "Внутрішня дитина" живе всередині нас. Внутрішня дитина часто раниться об любов батьків.. так з'являється психологічна травма, іншими словами - "ранена дитина". Це уся наша дитяча історія, витіснений або непрожитий біль, страхи, рани та образи, які з часом ми намагаємося прожити, дозавершити за рахунок своїх партнерів та партнерських стосунків. Так формується несвідомий "життєвий сценарій", який ми програємо усе наше життя, знову і знову. Доти, доки не усвідомимо закономірностей "замкненого кола". Тренінг - це можливість побачити цей сценарій та змінити його! Для цього ми будемо працювати з сімейною історією. Тренінг для тих, хто готовий подивитися в очі правді і узяти на себе відповідальність про вихід із зони комфорту. Робота з сімейною історією допоможе залишити в минулому те, що належить минулому, і взятии з собою те, що може бути джерелом сили в теперішньому. Вартість: До 31 січня - 600 грнДо 15 лютого - 800 грнЗ 15 лютого - 1.000 грнза триденку РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИВАЄТЬСЯ 29 лютого Не проблема, якщо нема з ким лишити Вашу дитину. Під час тренінгу, в сусідньому кабінеті, з Вашим малюком бавитиметься психолог.До двох годин - БЕЗКОШТОВНОВесь день = 100 грн безкоштовна індивідуалочка, при потребі.
Гештальт. ІІ ступінь
Випускникам навчально-терапевтичних навчальних програм І-ступіні по Гештальт-терапії! 20-22 квітня, 2018 року, стартує навчальна програма ІІ ступіні Киівського Гештальт Університету, єдиного в Україні і третього на пострадянському просторі тренінгового Інституту, акредитованого в Європейській Асоціації Гештальт Терапії і Європейській Асоціації Психотерапії. Ведучий тренер групи: Георгій Смолін - К.М.Н., психіатр, гештальт-терапевт, тренер 1-2 ступіні по гештальт-терапії, супервізор, член Української Асоціації Психотерапевтів. Контакти: Адміністратор Центру психологічного розвитку - Ірина. Тел.:0971651302 Це навчання для тих, хто прагне отримати різносторонню професійну освіту в області гештальт-терапії і стати гештальт-терапевтом/гештальт-консультантом Європейського рівня підготовки. В результаті Ви:• Отримаєте глибокі та детальні знання історії, теорії і філософії гештальт-терапії;• Засвоїте навички роботи гештальт-терапевта/гештальт-консультанта;• Оволодієте практичними аспектами терапевтичної позиції і розглянете її специфіку;• Отримаєте дидактичне і методологічне бачення терапевтичного процесу вцілому та його окремих складових;• Навчитесь розбиратись у складних терапевтичних ситуаціях з опорою на основу, феноменологію і теорію поля;• Інтегруєте у свою роботу теорію та практику гуманістично-феноменологічної психотипології;• Дізнаєтесь про всі тонкощі побудови довготривалих стосунків клієнта і терапевта;• Станете впевненим у своїх силах професіоналом в області допомагаючих професій з прибутком, який дозволить жити вдоволеним та повноцінним життям. Тривалість програми: 4,5 роки.Кількість триденних циклів: 22 + індивідуальна сертифікація.Періодичність триденок: 2-3 місяціПрограма повністю відповідає стандартам та вимогам Європейської Асоціації Психотерапії і Європейській Асоціації Гештальт Терапії. По закінченню програми і здачі сертифікаційних вимог видається сертифікат гештальт-терапевта/гештальт-консультанта Київського Гештальт Університету, при наявності якого Ви зможете отримати Європейський Сертифікат Психотерапевта по прямій процедурі «Direct Award».

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук