БМС-Захід

БМС-Захід - фото
Відгуків 28
Івано-Франківськ
Північний бульвар, 1а
+38 (0342) 77-74-87 (Магазин)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Берегова, 22а
+38 (0342) 71-11-89 (Сервісний центр)
+38 (0342) 71-11-90 (Сервісний центр)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб10:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


Ми - це група професіоналів, мета якої - не просто продаж комп'ютерів та комплектуючих. Наша місія - підбирати людям тільки ту техніку, яка буде максимальним чином відповідати їх вимогами. І при цьому, щоб вони не переплачували!

Ми можемо сказати, що у нас тільки найякісніші комп'ютерні комплектуючі, що ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, що у нас ви можете купити ПК за дуже доступною ціною. Так, це все вірно. Але головною нашою відмінною рисою є те, що ми бачимо в кожному нашому покупцеві не просто клієнта, який хоче купити комп'ютер чи іншу техніку, а друга, який завжди може прийти в наш магазин комп'ютерної техніки як до себе додому і отримати дружню допомогу з питання.

Якщо вас цікавить продаж комп'ютерів, принтерів, сканерів і ви шукайте якісні комплектуючі, то ви потрапили за адресою.

Ми продаємо надійні товари!

Наш магазин - це як хороша майстерня, в якій здійснюється складання комп'ютерів індивідуально для кожного.

Відгуки

Роман Зорій (Експерт)
Сподобалось
Не вперше користувався послугами цього сервісного центру, всім радив і раджу. Останнього разу приніс неробочий ноутбук, виявилося що достатньо було перепрошити біос на програматорі що і зробили на протязі дня! в даному сервісному центрі завжди робили точну діагностику і ремонт був успішний за адекватну ціну. Здавав як техніку apple, зокрема Mac mini так і звичайні ноутбуки. Велике їм дякую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Юрій Матійчик (Перехожий)
Не сподобалось
В продовження теми - в рам сервісі мій ноут поремонтували за день. Але тепер доведеться додатково заплатити за випаяні в бмс-заході деталі та розбиту матрицю. Вони мало що криворукі так ще й мєлкі жуліки.
Переглянути всі відповіді ()
Макс Тарлыков (Перехожий)
Не сподобалось
Звернувся до даного центру по питанню перевірки принтера, який на гарантії. Пояснив, які проблеми з ним виникають при роботі. Працівник не хоче навіть слухати, що не так, відстоює свою позицію, хоча в очі не бачив того приладу. Принтер новий, щойно куплений, але ніхто безкоштовно його дивитись не буде. Ясно дали зрозуміти, що тільки з оплатою. Але чому я маю платити, я не розумію. Краще віднесу в інший ремонт, заплачу гроші нормальним майстрам, ніж ще буду вислуховувати в свій бік негатив. Ні в якому разі не рекомендую дану організацію. Не зв"язуйтесь з ними.
Переглянути всі відповіді ()
Юрій Матійчик (Перехожий)
Не сподобалось
Ця майстерня ремонтувала мій ноутбук протягом 6 місяців. В результаті я маю далі не робочий ноутбук . Так розбирали і збирали, що тріснув корпус і матриця, Болтом пробили корпус із середини. Крім цього в іншому сервісі підозрюють, що поміняно ряд деталей.
Переглянути всі відповіді ()
Сергій Сергій (Перехожий)
Не сподобалось
Підійшов у сервіс, була проблема із тим, що компютер не бачив принтер Сanon. Прийшов просто на консультацію, прояснити ситуацію із проблемою. Вийшов майстер і зразу сказав, що діагностика коштує 90 грн, хоча я його і про це не питав. Із слів майстра вияснив, що потрібно міняти плату управління і плата коштує більше, ніж принтер. На запитання, чи є сенс ремонтувати, майстер відповів, що взагалі не було сенсу такий принтер купляти. До речі, принтер Canon ip2700, пропрацював у мене із СБПЧ три роки без проблем. Гаразд. задумався що робити. Порився у неті стосовно донора і виявилося, що дану робочу плату управління можна купити за 50 грн. Отож, не знаю, як працюють інші майстри у даному сервісі, але даному майстру - великий мінус: не бажання працювати, зняти із клієнта по максимуму найбільше коштів за нізащо. Вважаю, що обовязки майстра виконувати ремонт того, що принесли клієнти, а не радити що доцільно купляти, а що ні, коли його не питають. Дану фірму знаю дуже давно, працюють там нормальні люди, але .......
Переглянути всі відповіді ()
Alexandr Kopanitsa (Перехожий)
Не сподобалось
Ага, професіанали! По телефону кажуть що товар є, я їду через все місто, а виявляється що товару нема, і персонал ще й намагається мене зробити винним, мовляв я не уточнив виробника коли дзвонив, але на мою пропозицію включити їм запис нашої розмови, почали розводити руками і казати: ну нема, що ви від нас хочете.
Переглянути всі відповіді ()
Artem Hodynchuk (Перехожий)
Не сподобалось
Перший і останній раз я працюю з цим сервісом. Мене і так переконували, не треба їм віддавати щось на ремонт. Приніс їм Принтер Артісан 837 МФУ, не працює барабан який підтягує лист. Сама деталь коштує 50-100 грн. Через півтора тижня передзвонили і сказали, що ми не зможем дістати цю запчастину оскільки він американський. Ну ок, якщо він американський, то чому русифікований і проданий був офіційно в Україні. Ок змирився, думаю куплю новий, хоть сканер буде працювати. Привіз на офіс, так і залишив нічого не дивлячись. Через декілька днів ставлю драйвер на скан, підключаю, безліч ерорів, то з живленням щось не те, то якісь інші складові не бачить. Почав я на нього трішки з іншого боку дивитись. Закручений як попало, з середини зникли певні складові. В мене недовольство. Зараз беру і набираю їх. Просто так поводитись з клієнтом не можна. За те що наробили більше шкоди, мені прийшлось ще 90 грн їм виплатити, не враховую перевезення. Яка ще може бути оцінка після цього. Не рекомендую цей сервіс. З поваги до Мій Довідник, не видаляйте цей коментар.
Переглянути всі відповіді ()
Микола Думанський (Перехожий)
Не сподобалось
Довго я до них їздив зі своїм гарантійним ноутом! але після третього візиту таки поміняли відеокарту)!
Переглянути всі відповіді ()
Кращого сервісу не знаю. Дуже задоволений. Але, навіть якщо є якісь нюанси (як і в любій роботі) про все можна домовитись з ними. P.S. Особлива подяка Ростиславу.
Переглянути всі відповіді ()
Чудовий сервіс! Ніяких притензій...
Переглянути всі відповіді ()
мені перестановлювали віндовс і я просто в шоці... навіть не знаю, де вони знайли таку допотопну версію. довелось після них робити все наново. плюс поведінка працівників явно не професійна і хамовити. враження різко негативні (((
Переглянути всі відповіді ()
Сервіс просто бомба !!! вчора здав планшет по гарантії злетіла прошивка , сказали протягом трьох днів , а сьогодні подзвонили щоб забирав вже готовий. Задоволений на всі 1000000%
Переглянути всі відповіді ()
Дав ноут по гарантії, поміняли все що треба вроді нормально, але коли прийшов додому і побачив глибоку подряпину на верхній кррищі, от думаю що вони з ним робили, йти до них і шось доказувати немаю бажання, бо підписався що претензій немаю. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Переглянути всі відповіді ()
Отдал комп на ремонт, уворовали звуковую карту, точнее заменили на неизвестно что. Звук был норм, шас очень тихо.
Переглянути всі відповіді ()
чого коли дзвоню півдня ніхто трубку не бере
Переглянути всі відповіді ()
Хотів спасти свій ноутбук (полетіла відяха). сказали збирай гроші на новий, нічого зробити неможемо (ні замовити заміну, ні полагодити). відніс в інший сервіс(не буду рекламувати) , все полагодили, працює як новенький. шарашкіна контора , бачу не один з ними стикався і має негативний досвід
Переглянути всі відповіді ()
Здрав принтер в ремонт. (hp2025n)
Проблема - погана якість друку (в принтер розсипався тонер). Після ремонту - можна ставити принтер на поличку. Не працює взагалі, видає якісь не зрозумілі мені помилки на дисплей. Чудовий сервіс, люблю нормальний і серйозних спеціалістів. 5+ ;-)
Переглянути всі відповіді ()
А мені після ремонту шлейфи замінили на старі і пошкоджені але машина працює
Переглянути всі відповіді ()
Багато техніки до них носив. Роблять швидко і якісно, особливо ноутбуки, кращого сервісу в місті не знаю. Я задоволений.
Переглянути всі відповіді ()
Професійний ремонт? Та ніколи в світі я більше свій ноутбук (ACER) до них не понесу!!! В мене полетіла відеокарта, проблема була вже очевидною, після першої діагностики проблем не виявили - повернули. Після двох тижнів повернув їм назад, після чого чекав ще два місяці!!! Та все б нічого (відяху зробили, працює) якби не якимось чином розбиті входи до вукової!!! На що вони мені відповіли "ми нічого не знаємо". Кажись комусь ремонт провели скориставшись моїм, ще й за це гроші взяли... Так що шановні - перевіряйте свої машини дуже уважно після їхнього ремонту!!!
Переглянути всі відповіді ()
От Вам ПРАВДА-приніс їм ноут ASUS на ремонт після діагностики (три місяці) сказали мамка-труп, вони його навіть не збирали до купи, рік ці запчасті валялись в мене на шафі в кульку. Після цього я вирішив віднести знайомому на запчасті. Він його зібрав провірив-зробив ПРОБЛЕМА БУЛА В КНОПЦІ ЗАПУСКА. Цей ноут після цього працює уже другий рік без проблем... Вам рішати який сервіс-професійний... адрес: roma200888@mail....
Переглянути всі відповіді ()
давав плотер на друк. Зремонтували і досить не дорого. Дякую! Молодці!
Переглянути всі відповіді ()
Гарний сервіс. декілька разів здавав ноут Асус по гарантії без питань все вирішувалось. Проте один раз було що мабуть не так зібрали ноут... бо зявилась тріщина в пласмасі. Але взагалом всі рази до того сервіс супер і швидко роблять
Переглянути всі відповіді ()
Сервіс дійсно відмінний. Нажаль це не стосується гарантійного ремонту ноутбуків. Або мені так само НЕ пощастило.
Переглянути всі відповіді ()
Сервіс в них хороший! Рекомедую!
Переглянути всі відповіді ()
Вже два роки обслуговую всі свої офісні компьютери на даній фірмі. Сервісом задоволений. Роблять швидко, що для мене є важливо. Нарікань на їх роботу немає. Приємно ,що коли щось потрібно дуже терміново, то йдуть назустріч клієнту. В кожній проблемі розбираються детально.
Молодці !
Переглянути всі відповіді ()
обман щодо професiйного ремонту ноутбукiв.вам можуть повернути ноут без ремонту який пропрацюэ максимум 30 хв.адже на гарантii не дуже персонал любить ремонтувати
Переглянути всі відповіді ()
Поважаю. В мене є багато їхньої техніки. Дещо працює
ще з тих часів, коли вони були в ЦНДЛ. Років вісім, мабуть.
Переглянути всі відповіді ()
Бмсзахід   Bms-захід   Продаж комп'ютерної периферії   Продаж ноутбуків   Ремонт ноутбуків   Продаж планшетів   Ремонт планшетів   Ремонт принтерів   Комп'ютерна техніка   Оргтехніка   Ремонт оргтехніки   Ремонт комп'ютерної техніки   Компютерні комплектуючі   Комп'ютери   Комп'ютер   Пк   Персональний комп'ютер   Продаж комп’ютерів   Магазини комп'ютерної техніки   Магазин комп'ютерної техніки   Компютери   Компютер   Персональний компютер   Продаж компютерів   Магазини компютерної техніки   Магазин компютерної техніки   Компи   Комп   Магазини комп'ютерів   Магазин комп'ютерів   Магазини компютерів   Магазин компютерів   Магазини компів   Магазин компів   Магазини з компами   Магазин з компами   Комп'ютерний магазин   Комп'ютерні магазини   Компютерний магазин   Компютерні магазини   Офісна техніка   Принтери   Сканери   Копіри   Факси   Ремонт оргтехніки   Ремонт офісної техніки   Ремонт компютерної техніки   Ремонт компютера   Ремонт комп’ютера   Відремонтувати комп’ютер   Сервіс комп’ютерів   Сервісне обслуговування комп’ютерів   Ремонт комп'ютерів   Ремонт компютерів   Ремонт компьютерів   Ремонт компів   Ремонт компа   Відремонтувати компютер   Сервіс компютерів   Сервісне обслуговування компютерів   Відремонтувати комп   Відремонтувати комп'ютерну техніку   Відремонтувати компютерну техніку   Відремонтувати комп’ютери   Відремонтувати компютери   Зремонтувати комп   Зремонтувати компютерну техніку   Зремонтувати комп'ютерну техніку   Зремонтувати комп'ютер   Зремонтувати компютер   Сервіс компів   Сервісне обслуговування компів   Сервіс комп'ютерної техніки   Сервісне обслуговування комп'ютерної техніки   Сервіс компютерної техніки   Сервісне обслуговування компютерної техніки   Ремонт комп'ютирної техніки   Ремонт компютирної техніки   Ремонт компютира   Ремонт комп’ютира   Відремонтувати комп’ютир   Сервіс комп’ютирів   Сервісне обслуговування комп’ютирів   Ремонт комп'ютирів   Ремонт компютирів   Ремонт компьютирів   Відремонтувати компютир   Сервіс компютирів   Сервісне обслуговування компютирів   Відремонтувати комп'ютирну техніку   Відремонтувати компютирну техніку   Відремонтувати комп’ютири   Відремонтувати компютири   Зремонтувати компютирну техніку   Зремонтувати комп'ютирну техніку   Зремонтувати комп'ютир   Зремонтувати компютир   Ремонт пк   Відремонтувати пк   Зремонтувати пк   Сервіс пк   Сервісне обслуговування пк   Kомп'ютерна техніка   Кишенькові компютери pda   Комплектуючі   Комплектуючі під замовлення   Комп’ютер   Комп’ютерна техніка під замовлення   Монітори   Принтерна і копіювальна техніка   Продаж комплектуючих   Продаж комплектуючих до комп’ютера   Продаж комп’ютерної техніки   Продаж моніторів   Продаж пк   Продаж системних блоків   Ремонт комп'ютера   Ремонт компютеру   Ремонт моніторів   Ремонт монітору   Ремонт нетбуків   Ремонт нетбука   Ремонт нетбуку   Сервіс   Сервіс ноутбуків   Сервісне обслуговування   Системні блоки   Чистка ноутбуків   Широкий асортимент периферії  
Показати більше