Стоматологічний кабінет

Стоматологічний кабінет - фото
Відгуків 8
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 146д
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація


Це страшне слово «стоматологія»: біль, стрес , а чи не за велика ціна за красиву посмішку, давно вже минули ті часи коли людина із страхом заходила в стоматологічний кабінет.

Стоматологічна поліклініка «КЛАСИК» вийшла на новий більш сучасний рівень лікування зубів, де немає місця болю. З допомогою новітніх технологій, досягнень стоматології і сучасних матеріалів вам буде надано безболісне лікування зубів і збудеться ваша мрія про красиву посмішку.

Основні напрямки роботи поліклініки: лікування та протезування зубів, лікування захворювань пародонту, професійна гігієна зубів, косметична реставрація, виправлення прикусу в дітей та дорослих, практика родинного лікування.

Пам’ятайте, що здорові зуби – це основу не тільки краси, але і здоров’я . Причиною багатьох проблем в організмі людини є стоматологічні захворювання. Саме тому не потрібно відкладати лікування зубів надовго. Зразу звертайтесь до стоматолога, бо здоров’я – це найцінніше, що подарувала нам природа.

Відгуки

Віталія Гишка (Перехожий)
Сподобалось
Лікувала зуби , якістю дуже задоволена, завжди приємно приходити на прийом, привітні спеціалісти.Хороше ставлення до кожного пацієнта.Рекомендую всім
Переглянути всі відповіді ()
Іра Волосінчук (Перехожий)
Сподобалось
В Ігора Миколайовича зуби лікую більше 10 років. Послугами цього стоматолога користується вся моя сім'я і уже навіть деякі друзі. Ніколи ніяких проблем не виникало, завжди задоволена роботою лікаря і його порадами. Дякую!
Переглянути всі відповіді ()
Джулія Солуйко (Перехожий)
Сподобалось
Хороші спеціалісти.Ціни дивують,більш,ніж доступні.Порадять,як краще.Задоволена. :-)
Переглянути всі відповіді ()
Лікувала зуби - це просто жах!!!Таким людям йти працювати катами, а не стоматологами. А ціни захмарні!
Переглянути всі відповіді ()
Приємні люди. Професійна робота.
Переглянути всі відповіді ()
А я незгідний.Мені недуже сподобалось!
Переглянути всі відповіді ()
Галя, я з вами повністю згідна!
Переглянути всі відповіді ()
Якщо виникають якісь стоматологічні проблеми-звертаюсь тільки сюди. Не хочу багато писати, але до Класик була в різних стоматологічних клініках,тепер тільки тут. Бо в інших більше шкодять, аніж лікують.
Переглянути всі відповіді ()
Показати більше