Стоматологія Андрія Сапелюка "Neo Dental Clinic

Стоматологія Андрія Сапелюка "Neo Dental Clinic - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
вулиця Мельника, 10, корп. 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Стоматологія Андрія Сапелюка «Neo Dental Clinic»

Клініка «Neo Dental» заснована у 2004 році як стоматологічна практика «Оріс». 

Ми працюємо на ринку більше 15 років, у нашій клієнтській базі більше 5 000 пацієнтів, які довіряють нам свою посмішку і до сьогоднішнього дня. Наші лікарі одні з перших почали використовувати у роботі операційні мікроскопи і технології мінімального втручання. Одним із основних напрямків діяльності є лікування та перелікування кореневих каналів зубів, особливо в ускладнених випадках.

Стоматологія «Neo Dental» надає широкий спектр послуг:

  • Професійне відбілювання зубів. Процедура проводиться плазмовою технологією відбілювання зубів, яка є дуже делікатною і не викликає ускладнень, таких як біль і підвищена чутливість після відбілювання.
  • Пломбування. Ми використовуємо матеріали провідних світових виробників Tokuyama Dental Corp (Японія) — Estelite і Asteria та Kerr (США).
  • Лікування кореневих каналів (ендодонтія) — механічна (ручна+машинна) обробка кореневих каналів, медикаментозна обробка і обтурація термопластифікованою гутаперчею з використанням операційного мікроскопа, досвід роботи наших лікарів з мікроскопом складає більше 10 років. Також проводимо лікування ускладнень (видалення зламаних інструментів, закриття перфорацій).
  • Ортопедія. Лікарі клініки мають багаторічний досвід у виготовленні всіх видів незнімних і знімних конструкцій: коронок, вкладок, вінірів, мостоподібних конструкцій, різних видів бюгельних протезів. Роботи проводяться за допомогою 3D друку і моделювання.
  • Професійна гігієна. Зняття над- і під'ясенних зубних відкладень проводиться вручну, ультразвуком, звуковим наконечником, содоструменевим приладом виробництва NSK (Японія) та системою Air-n-go, яка дозволяє видалити бактеріальні плівки (а саме вони і є причиною захворювання ясен) над- і під'ясенного простору, безболісно і нетравматично.

Відгуки