Туристичне агентство "Join UP"

Відгуків 3
Хмельницький
вулиця Свободи, 19
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб11:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Туристичні послуги по Україні та за кордоном. Візова підтримка, продаж авіаквитків.

Відгуки

Катя Бородій: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Літали відпочивати в Єгипет через туристичну фірму Join UP !
Задоволенні, нам підібрали крутий готель, все включено, перша берегова лінія, всі наші бажання були обговорені і виконанні.
Долетіли, нас зустріли трасфером , нагодували, поселили в готель. В готелі був спеціальний гід від фірми, до якого можна було звертатися за будь-яких питань. Незабутній відпочинок! Загальне враження:загалом сподобалось, рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Лукащук: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Літали відпочивати з родиною до Туреччини. Дуже хвилювались з приводу подорожі, але все пройшло на відмінно! Рейс не затримали на жодну хвилину. Готель був просто чудовий! Враження як найкращі про відпочинок і про його організацію. Дякуємо туроператору Join UP та Ірені, яка допомогла нам класно відпочити!
Переглянути всі відповіді ()
Andrew Sichkarenko: (Критик)
Сподобалось
Не зважаючи на те, що про цю тур-фірму останнім часом є негативні відгуки і пов'язують це з випадками затримки чи відміни рейсу, враження щодо їхнього сервісу в мене хороші. Персонал привітний, завжди допоможуть підібрати оптимальний готель, рейс, час вильоту, враховуючи всі побажання. Особисто я ні з якими проблемами перельоту не стикнувся, відпочинок пройшов добре.
Переглянути всі відповіді ()
Джоін ап   Тури в карпати   Тури за кордон   Авіаквитки   Квитки   Туристичні фірми   Візи, візова підтримка   Квиток   Білет   Квиток для транспортних перевезень   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Туристична фірма   Турфірма   Туристичне агентство   Туристичне агенство   Турагенство   Турагентство   Туристичний оператор   Туристичні агентства   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Відпочинок   Відпочинок в україні   Відпочинок з сімєю   Відпочинок за кордоном   Відпочити   Візи   Візова підтримка   Внутрішній туризм   Де відпочити   Зовнішній туризм   Поїхати в подорож   Подорож   Туризм  
Показати більше