ПрАТ "Тернопільський молокозавод"

Відгуків 60
Тернопіль
вулиця Лозовецька, 28
Тернопіль
вулиця Лесі Українки, 12а

Інформація

Виробництво та продаж молочної продукції ТМ "Молокія".

Відгуки

Tetyana Muzyka (Друг LIST'а)
Сподобалось
Продукцію Тернопільського молокозаводу купуємо не перший рік. Оскільки це регіональний виробник, то асортимент широко представлений не лише у фірмових точках, а й в усіх продуктових магазинах міста.
Останнім часом помітно, що компанія розвивається, не лише впроваджуючи нові технології на виробництві, а й застосовуючи нові напрямки маркетингу.
Зокрема, рекламу компанії можна знайти не тільки на бігбордах, телебаченні та інтернеті. Рекламою продукції "Молокії" активно займаються топові блогери країни. Тобто маркетологи працюють у всіх напрямках.
Сподобалось: Молочна продукція досить різноманітна: молоко, сир, сметана, йогурт, кефір, вершки, айран.
Молоко буває різної жирності від 1,6% до 3,3%, і продається як в поліетиленових пакетах, так і в упаковках по 900, 500 та 300 г.
Сир є також різної жирності та ваги: пачки по 200 г та пакети по 400 г, 0,2%, 5% та 9% жирності.
Дуууже великий вибір різноманітних йогуртів: різної жирності, з добавками і без, різного об'єму та в різних пакуваннях. Цікавий смак у йогурту "Смузі".
Не сподобалось: На мою думку, жирність продуктів не завжди відповідає зазначеній на упаковках.
Масло не застигає в холодильнику. Це говорить про наявність у ньому рослинних жирів чи інших домішок.
Трохи завищена вартість продуктів.
Загальне враження: Молочну продукцію все-таки раджу. Адже завдяки різноманіттю, думаю, кожен зможе підібрати щось до смаку.
Переглянути всі відповіді ()
Irina Irina (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Ми дуже любимо молокопродукти з сином, а віднедавна у нас є ще пухнастий друг, тому без молока ніяк :). А як відомо, коти шкідливе їсти та пити не будуть. Улюблена торгова марка, це, звичайно ж, наша "Молокія". І хоч її продукцію можна купити у кожному магазині, найбільш до вподоби фірмовий павільйон у торговому комплексі " Мандарин", за адресою вул. Р. Купчинського , 1А. Тут представлено увесь асортимент продукції тернопільского молокозаводу : різні види йогурту, кефіру, молока, сир, сметана, масло солодклвершкове, вершки відбірні. Також для людей з особливими потребами безлактозна продукція. Дуже зручно що можна підібрати різний об'єм, і також пакування, чи ви любите у плівці чи в картонці - якість від цього незмінна, а на вартість впливає. Найчастіше беремо молоко 2.5%жирності, виготовлене з цільного молока та вершки до кави. Бо добра кава зранку - це запорука вдалого дня. Хочу ще сказати, що у відділі дуже привітна продавчиня, яка ще й до того завжди підкаже які проводяться акції, чи які продукти в наборі ідуть зі знижкою, і зберігши чек та зареєстувавшись на сайті Молокії ви може додатково щось виграти.

Загальне враження:Молочна продукція від Молокії у нас вдома майже щодня, дуже задоволена, вартість відповідає якості. Рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Ваня Таценко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже подобається продукція даного виробника. Широкий асортимент: молоко, йогурти, сири, кефіри різних відсотків жирності))
Сподобалось: є фірмові магазини від заводу, де можна купити їхню продукцію з найменшою націнкою.
---
Загальне враження: тільки позитивні)
Переглянути всі відповіді ()
Анжела Нечипоренко (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:Люблю їхнє молоко. Дуже смачне і є в різних якостях та варіаціях. Кому яка до вподоби. Також можна і придбати інші молочні продукти цього виробництва і вони вирізняються якістю. Дешевше буде, якщо купувати у спеціальних фірмових магазинах.

Загальне враження: Рекомендую для споживання.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Бориско (Друг LIST'а)
Сподобалось
Молочні продукти купую лише від даного виробника. Саме їх смак подобається найбільше. Особливо смачнв йогурти та кефіри.
Виробник часто радує акціями з призами.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Мережа представлена майже в кожному супермаркеті, і в кожному районі є кіоск. Продукція завжди свіжа, смачна без додавання різних добавок. Смачна сметана різної відсотковості. Цікаві йогурти. Ціни не високі, у кіосках дешевше. Рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
світлана масікевич-миц (Друг LIST'а)
Сподобалось
Всюди зручно розташовані кіоски з молочними продуктами.Товар завжди свіжий з натуральних складників.З великим задоволенням купую молочні продукти.Особливо полюбляю йогурт без наповнювачів
Переглянути всі відповіді ()
Мар'яна Тонкевич (Ревізор)
Сподобалось
Однозначно найкращі молочні продукти. Великий асортимент: молоко, сир, сметана, йогурти, кефіри. Смачно і корисно. Ціни не кусаються. Є багато фірмових магазинів.
Переглянути всі відповіді ()
Мальвіна Мурр (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Це молоко завжди в наявності в мене в холодильнику😊.
Це молоко смакує добре, ціна на нього одна з найнижчих в Тернополі. Можна обрати у плівці так буде на 2 грн дешевше, якщо хочете більш зручну упаковку то тетрапак у них теж є. З новинок молока, це "Надобраніч", воно жирненьке
Недавнов Молокії з'явились вершки низької жирності 10%, і знову ж таки ціна найнижча, в залежності від місця купівлі 26-28 грн.
Також полюбляю їх йогурти. Є маса стандартних, а також є круті наприклад : мак-горішки, полуниця-м'ята, зелений чай та злаки, з них фаворити мак і злаки, інші не дуже мені до смаку.
Масло теж купляю завжди тільки від цієї ТМ бо впевнена в його якості.
Люди та співпраця:Так як працюю з кавою, то користуємось послугами Молокії. Тут працюють приємні і відповідальні люди. Користуємось молоком "До кави" для приготування молочно кавових напоїв, і скажу що кращого просто нема.
Загальне враження:Продукція якісна і смачна, також тішить що це Тернопільський виробник. Ціни не високі. Великий асортимент продукції. Термін придатності не дуже великий, що свідчить про натуральність продукту. Дуже рекомендую саме цю молочну продукцію.
Переглянути всі відповіді ()
Любов Кушнір (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Дуже смачна продукція.якщо молочні продукти.то тільки берем від молокії.дуже класно що є кіоски суто з продуктами виробництва заводу.з дешевшими цінами ніж в інших магазинах.внас молоко постійно повине бути вдома.синочок дуже любить його.
Переглянути всі відповіді ()
Мар'яна Серединська (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже люблю їхню продукцію, великий асортимент товару та й на смак довподоби. Зазвичай стараюся купувати молочні вироби даного виробника. Також по Тернополі є багато торгових точок (ларків) даного виробника, що дуже зручно.
Загальне враження: Смачно, рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Тарас Тарасович (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Широкий асортимент молочної продукції, а саме молоко, кефіри, йогурти, творог, сметана. Товари із різними відсотками жирності, для кожного на будь-який смак. Продукція завжди свіжа та доволі смачна. По місту є торгові точки від заводу, де можна купити їхню продукцію за дешевшою ціною.
Загальне враження: Позитивне.
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Rolskyi (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Як влучно написав хтось в коментарях до однієї з спортивних подій у Тернополі ( Молокія була спонсором) : " йогурт від молокії- це тернопільський redbull"😊. Продукція дуже якісна і смачна, радий що це підприємство саме у нас знаходиться, популяризує наше місто , і робочі місця ж! Також мегареспект за спонсорство спортивних заходів Типу "Терен", бігові напівмарафони.
Не сподобалось: ціни все ж якби трошки знизити, а то ростуть постійно! Зарплати у нас не так швидко зростають, потрібно щоб і пенсіонер міг собі дозволити купити масло, йогурт
Загальне враження:продукцію даного молокозаводу рекомендую усім!
Переглянути всі відповіді ()
Мирослава Мехенді (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Великий виробник та постачальник різноманітної молочної продукції. По місту працює декілька кіосків із продукцією молокії. Радує широкий асортимент та висока якість продукції. Ціни порівняно із іншими виробниками трошки нижча,напевно тому,що завод знаходиться в самому тернополі. Найвигідніше купувати молокію у торгових представників,у кіосках все ж дорожче,про супермаркети мовчу
Переглянути всі відповіді ()
Olga Panchuk (Ревізор)
Сподобалось
Великий і хороший асортимент молочної продукції. Приваблива ціна, яка набагато нижча, ніж в магазинах.
Переглянути всі відповіді ()
Svitlana Venher (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Мережа молочних продуктів.Завжди свіжий товар ,дуже багато відкритих магазинчіків по усьому місту це дуже зручно.Є хороший асортимент товару .Смачне молоко йогурти сметана та багато іншого товаруДостатній вибір є з щого вибрати.
Персонал привітний обслуговують шв идко та якісно
Загальне враження хороше.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Серединський (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Хороший виробник молочної продукції. Продукція дуже смачна та і великий вибір позицій, особливо подобаються їхні йогурти із різноманітними смаками. Також завжди купую сметану саме даного виробника вже протягом тривалого часу.
Загальне враження: Дуже подобається, рекомендую скуштувати.
Переглянути всі відповіді ()
Nadia Vasylyk (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: круто, що в Тернополі є такий молокозавод. Смачне молоко, кефір та інші молочні продукти. Справді якісні та смачні молочні продукти за доступними цінами
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Kulyk (Ревізор)
Сподобалось
Я і моя уся сім'я і все моє коло знайомих купляє тільки якісну і безпечну продукцію "Молокії", тож усім раджу тільки "Молокію".
Переглянути всі відповіді ()
Інна Кипибіда-Рачковська (Ревізор)
Сподобалось
Класний Тернопільський завод по виробництву якісної молочної продукції: кефір, молоко, сметана, йогурти, вершки, масло.
Переглянути всі відповіді ()
Оля Гевко (Ревізор)
Сподобалось
Хороший завод з якісною продукцією.Смачні і свіжі молочні продукти без добавок. Завжди купляємо .
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Ksonzhyk (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: виробництво Прат "Тернопільський молокозавод " є один з найкращих в нашому місті. На кожному масиві міста є їхні торгові точки.
Завжди купую там молочну продукцію. А саме сметана, кефір, сир, смачний йогурт, масло.
Завжди радують знижки на їхню продукцію. На їхніх кіосках відображається уся продукція, може побачити кожен))
+Загальне враження: хороші, рекомендую купляти в їхніх кіосках заощадите гроші. Працівники завжди привітні та оперативні, орієнтуються в асортименті.
Доповнено 1 місяць тому
Дуже люблю дану продукцію. За смаколики якість та різноманітність. Знову змінилася упакування масла. Зявилась і мала упаковка з кефіром, дуже зручно,коли ти маєш вибір. Також новинки вершки, кефір йогурти.
Переглянути всі відповіді ()
Тоня Біганська (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:хороший завод має свої ларьки продажу продукції, часто купляєм сир, молоко, сметану, йогурти малому довподоби, нам теж)))

Переглянути всі відповіді ()
Yulia Chuiko (Критик)
Сподобалось
Екстер‘єр: один із фірмових магазинів «Молокія» розташувався по вулиці Лесі Українки. Поблизу житлові будинки, садок, школа.... тож молочними продуктами поласують всі) Кіоск гарненький, чепурний, чистий. Дуже зручно, що вся продукція і ціни висвітлені на стінках самого кіоску. Тобто поки стоїш в черзі, можна обдумати свій вибір. А коли настане твоя черга, вже не прийдеться морочити голову продавчині)😉
Інтер‘єр: якщо трішки підглянути, то можна побачити чистий холодильник, акуратно поскладені ящики з продукцією, чистий прилавок та охайну продавчиню у фірмовому одязі з бейджиком🤗
Асортимент: молоко, сметана, масло, творог, кефір, йогурт (все різної жирності і різного упакування)
Обслуговування: мені дуже сподобалась жінка, яка з посмішкою продала мені творог) Ще й ознайомила мене з акцією, яка діяла пару днів. То ж я зробила вигідну покупку)
Загальне враження: «ще молоко на губах не висохло»..... та мабуть і не скоро висохне, бо дуже вже я його люблю, а особливо від «Молокія»!
Переглянути всі відповіді ()
Julli Alex (Критик)
Сподобалось
Подобається продукція, завжди якісне і смачне. Дуже обожнюю молоко від молокія. Також досить оригінальне те, що зараз запустили у продаж цікаві йогурти з неординарними смаками
Доповнено майже 11 місяців тому
Розташування: Самий молокозавод знаходиться неподалік від фабрики меблів нова, а продукцію молокозаводу можна знайти фактично в кожному магазині. Також попри це є окремо свої магазини молокії. На ринку неподалік обнови єврошоп є, також на вулиці Кривоноса за зупинкою. Але найшвидче це придбати у продовольчому магазині.
Асортимент: Молокія вже не перший рік на ринку товарів. Спочатку виробляли молоко, сметану, сир таке що більш стандартне, але зараз можна зустріти йогурт із різними на стандартними смаками, я вперше скуштувала йогурт зі смаком зеленого чаю. Товари розширюються і стають кращими. Тільки від Молокії можна придбати молоко "для кави", або ж какао. Все цілком смачне і поки не зустрічала прострочених товарів
Вигляд продуктів: Це хочеться підмітити адже пакування за остані роки кардинально змінилось. Є товари які залишились за старим виглядом, але є які стали у новому стилі і в сучасному пакувані. От наприклад сир який запакований у прямокутну форму яка нагадує масло почали пакувати зверху ще у поліетиленовий пакет, от наче поліетилен це погано- фу, але це непоганий варіант вирішеня прострочених товарів. Молочні продукти можуть спортитись швидче аніж є їхній термін придатності, а ця проста упаковка допомагає визначити чи спорчений товар чи ні. Отже коли ця упаковка здулась це ознака що товар спортився і його споживати не потрібно
Ціни: Порівнюючи інших виробників можна легко сказати що ціна =якість. Наприклад молоко коливається в середньому від 18 грн до 25, залежності від упаковки і % жирності.
Інші особливості: Дуже часто Молокіє є спонсором різних акцій, громацьких проектів. Нещодавно від Молокії створено сучасний дитячий майданчик у парку Т.Шевченка. Також часто проводяться різні опитування, коли можна спробувати продукцію і відповісти що більше подобається.
Загальне враженя: Хороший виробник молочних товарів, дуже довподоби їхні маркетингові ходи. Продукція хороша і до будь якого смаку, тай ціна невелика а якість хороша, можу молокію мабуть рекомендувати всім бо дійсно хороший товар який варто купувати.
Переглянути всі відповіді ()
Ната Янковська (Критик)
Сподобалось
Смачна продукція молокозаводу, радує те ,що це наш місцевий виробник тому продукція завжди свіжа
Переглянути всі відповіді ()
Юра Мойсей (Критик)
Нейтрально
Продукцію даного виробника стабільно купляю в кіоску біля Єврошопу, що на базарі.

Кіоск працює сім днів на тиждень. З понеділка по суботу з 8 ранку до 6 вечора. В неділю з 8 до 5 вечора. Обід з 14:00 До 14:30.
Сподобалось. Продукція Молокії користується високим попитом серед жителів Тернополя і не тільки. Воно і не дивно. Товар відповідає високій якості, має хороший смак і в той же момент ціни є кращими, ніж у магазинах чи супермаркетах. Обслуговують швидко і якісно. Завжди підкажуть, що краще придбати.
Не сподобалось. Кіоск розміщений біля базару. Відповідно спостерігається велика кількість людей і довгі черги. Щоб добратися сюди автомобілем потрібно мати сталеві нерви. Ще одним мінусом є відсутність різних молочних виробів під кінець зміни. Цей момент необхідно виправити.
В загальному продукція дуже хороша. Раджу переходити на нашого виробника, так як це приносить економічну користь нашому місту і кожному жителю.
Переглянути всі відповіді ()
Люба Костюк (Критик)
Нейтрально
Сподобалось: Великий асортимент молочної продукції: смачне молоко, йогурти, сметана, кефір, сир, масло. Продукція завжди свіжа, а масло розчаровує, тому що процент жирності знизився, а ціни на нього постійно ростуть.
Переглянути всі відповіді ()
Іван Захватихата (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:
Завжди дуже свіжа, якісна, натуральна та смачна продукція . Приємно коли думають не про свої гаманці, а про здоров'я своїх споживачів. Дякую Молокії за чудову продукцію.
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Zaveruha (Визнаний експерт)
Сподобалось
Улюблені молочні продукти, смачно і завжди все свіже.Приємне і зручне упакування.
Переглянути всі відповіді ()
Віка Пахолюк (Критик)
Сподобалось
Єдині молочні продукти, які я купую. Є широкий вибір по всіх торгових точках. Смачна продукція, найбільше люблю їхні йогурти.
Переглянути всі відповіді ()
Світлана Сивак (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Подобається продукція цього виробника. Завжди купляю їх молоко та йогурти.

Переглянути всі відповіді ()
Андрій Кушнір (Критик)
Сподобалось
великий асортимент продукції. все смачне і завжди свіже. класно що є ларьки їхньої продукції.там ціни набагато дешевші ніж в супермаркетах і більший асортимент
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Когут (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: сину купляю кефіри лише з цього молокозаводу. А нові йогурти це божественно. Дуже смачна продукція. І стильна упаковка

Переглянути всі відповіді ()
Андрій Кипибіда (Гурман)
Сподобалось
Хороший молокозавод, який виготовляє смачну продукцію. Є у всіх магазинах Тернополя, а також багато кіосків від виробника по всьому місту, тому проблем з наявністю немає. Ціни на товар низькі.
Переглянути всі відповіді ()
George Davidson (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: якісна продукція, великий асортимент, є окремі точки продажу від виробника. Радують йогурти без цукру.

Загальне враження: завжди купуємо продукцію даного заводу, нарікань не було
Переглянути всі відповіді ()
Галиночка Барабаш (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Великий вибір молочної продукції , смаяної, йогурти питні з новими смаками без консервантів та барвників дуже поживні.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Подвірний (Гурман)
Сподобалось
Смачна молочна продукція нашого виробника.ціни доступні.все завжди свіже
Переглянути всі відповіді ()
Nelia Tsymbal (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:обожнюю купляти молочні продукти від цього виробника !!завжди свіжі продукти !
Переглянути всі відповіді ()
Сергій Резнік (Визнаний експерт)
Сподобалось
Дана продукція високої якості! На заводі стоїть німецьке обладнання, чіткий і сильний контроль за якістю, кваліфікований персонал, який регулярно їздить на навчання.
Сподобалось:Сметана як у бабусі, у других виробників відчувається присмак порошків, а тут все норм, великий асортимент товару, багато магазинів від виробника по всьому Тернополі, привітні продавці, ціни відповідають якості, помітив їхню продукцію навіть у магазинах в м. Харкові, регулярні акції та розіграші призів
Не сподобалось:хотілось б довший графік роботи
Загальне враження:тільки позитивні на всі 100%
Переглянути всі відповіді ()
Ася Сивак (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Подобається смак, якість пакквання і ціни від виробника. Дуже подобається їхній йогурт без наповнювачів, який можна додавати як до фруктів так і до будь-яких салатів.
Переглянути всі відповіді ()
Анна Ігорівна (Визнаний експерт)
Сподобалось
Обожнюю цю молочку))) дуже смачна, свіжа, дитині завжди купую масло. Ціна відповідає якості.
Переглянути всі відповіді ()
Diana Nakurash (Гурман)
Сподобалось
Подобається вся продукція від "Молокія". Смак дійсно натуральний . Завжди купуємо молоко, сметану, йогурти.
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Страмик (Визнаний експерт)
Сподобалось
Смачні та якісні молочні продуки,розповсюджують майже по всій Україні
Переглянути всі відповіді ()
Olya Stramyk (Гурман)
Сподобалось
Часто купляю молочні продукти від молокії ,усе смачне та свіже, дуже подобається
Переглянути всі відповіді ()
Natroshvili Nataliia (Визнаний експерт)
Сподобалось
Наша сімя часто купляє продукцію молокії.Особливо молоко та сметанку.,йогурти чесно кажучи мені тут не смакують.класно тим що майже в кожному магазині Тернополя є їхня продукція.
Переглянути всі відповіді ()
Любов Мороз (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Задоволена усією без винятку їхньою продукцією. Серед наявного у наших магазинах асортименту саме їх йогурти є найбільш натуральні за своїм складом.

Переглянути всі відповіді ()
Людмила Гаврилюк (Експерт)
Сподобалось
"Молокія" - це різноманіття свіжих, корисних молочних продуктів. Йогурти (натуральні та з різноманітними добавками), кефіри, молоко, сметана, сир, які смакують не тільки на Тернопіллі, але й за межами області.
Переглянути всі відповіді ()
Mariya Kushnir (Користувач)
Сподобалось
Смачні молокопродукти,дуже люблю їхню сметану,завжди свіже та є в кожному магазині
Переглянути всі відповіді ()
Людмила Данилишин (Визнаний експерт)
Сподобалось
полюбляю молочні продукти і беру завжди від Молокії у ларочку біля заводу. Завжди свіже і дуже смачне молочко, кефірчик. А дитині довподоби масло, коли намазую йому на хліб то він зїсть масло а хліб залишить))) такий замазура))) але я знаю 100% що це свіжа і корисна продукція. головне не купляти в таких місцях де продукти лежать пів року бо свіже точно не купите)))
Переглянути всі відповіді ()
Христина Циб (Користувач)
Сподобалось
Дуже задоволена продукцією від Молокії. Продукція якісна та дуже смачна.
Переглянути всі відповіді ()
Anna Chorba - Melnychuk (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: часто купую продукцію нашого молокозаводу. Особливо смачне вершкове масло

Переглянути всі відповіді ()
Margarita Bilchuk (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Продукцію цього нашого підприємства знають і люблять далеко за межами Тернопільщини - і є за що. Найсмачніша сметана, найкращі йогурти.
Загальне враження: Молочні продукти високої якості.
Переглянути всі відповіді ()
Валентина Петришин (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: Сто процентів одна із кращих молочних продукцій.Великий асортимент йогуртів,сметани,молока,масла та сиру.
Сметану та молоко купляю тільки від "Молокія". Подобається також йогурт із смаком"полуниця-мята",дуже смачненьке та оригінальне на смак.
Продукціяю даного виробника можна зустріти майже в усіх магазинах Тернополя .Ціни не високі,по смаку все подобається.Продукція якісна.
Переглянути всі відповіді ()
Lena Kyzyma (Експерт)
Нейтрально
+ добре що взагалі є, сметана добра.. мінус - цінова політика, після відкриття пляшки молока будь-якої жирності запах мене просто лякає але пити можна (періодично вживаю на протязі існування компанії), фізіологічні проблеми-наприклад- кава з молоком на голодний шлунок - запасайтесь туалетним папером, при постійному вживанні 2 конкурентів таке просто неможливе - решта таке саме але ціна нижча і ще й привозне... йогурти окрема тема але там без паперу й годі так само .. (і так уся сім’я і не тільки.. ), чому ж купую - постійно у наявності... і це все за німецькими технологіями ;) цікаво а багато людей вживали хочаб польского молока? Ось тоді і ціни булиб у Вас відсотків на 15-20 нижчі а так - монополія... Не можу я сказати що воно казкове але для наших не вибагливих, неосвідчених людей певно те що треба... Але знов скажу- Ви є і це добре
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Фещак (Експерт)
Сподобалось
Цей Тернопільський виробник приємно вражає своєю якісною та різноманітною продукцією. По місту зручно розташовані кіоски з їхньою продукцією. Також частенько бувають різні акції.
Переглянути всі відповіді ()
Lilia Bachynska (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось:Йогурт, молоко та масло, стараюся купувати тільки цієї марки, адже знаю від близьких мені людей про якість даної продукції, які там працюють та споживають. Це найважливіше !
Переглянути всі відповіді ()
Віталій Процик (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось: якісна продукція , великий вибір продукції , знаю від людей які працюють на даному заводі ,що роблять якісно і натурально .
Переглянути всі відповіді ()
Chorna Liudmyla (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Продукція високої якості, завжди купую у їхніх точках там дешевше і все свіже. Цікаві новинки йогуртів, особливо до вподоби смак мак-горіх.

Переглянути всі відповіді ()
Люба Ільницька (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось: Особливо подобається кефір та йогурти

Загальне враження: Задоволена їхньою продукціею, великий асортимент
Переглянути всі відповіді ()