Академія Дитинства

Академія Дитинства - фото
Відгуків 5
Івано-Франківськ
вулиця Бельведерська, 42
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 18:00Без перерви
Сб,Нд09:00 - 17:30Без перерви

Інформація

Всі ми родом з дитинства... Саме від цього періоду залежить те, якими ми будемо в дорослому житті. Тому так важливо виховувати, всебічно розвивати, оточувати любов'ю і турботою свою дитину. Заняття не тільки вчать чогось, але й допомагають визначити природні здібності, нахили, щоб надалі вдосконалити їх. Але не у всіх батьків є можливість займатися вдома з малям. Для цього й з’явився дитячий центр навчання та дозвілля «Академія Дитинства».

Центр навчання та дозвілля «Академія Дитинства» — це маленький оазис для цікавих і непосидючих чомучок, які прагнуть якомога більше дізнатися, спитати, спробувати. Наші вихованці отримують не тільки розвиток, але і гарний настрій від занять в групах. Дружний, творчий колектив талановитих, відданих своїй справі фахівців, створює творчу, комфортну атмосферу для розвитку здібностей кожної дитини.

Ми запрошуємо всіх охочих разом зі своїми донечками й синочками поринути у світ дитинства, приємних емоцій, у світ краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості!

На заняттях дітлахи вивчають англійську невимушено — роблять те, що їм цікаво: співають і танцюють, слухають захопливі історії, беруть участь в рухливих іграх, бавляться з однолітками… і все це англійською!
Ігрова та весела атмосфера надасть заряд бадьорості та хорошого настрою на цілий тиждень.

Щоб розвинути у дітей почуття ритму, виразність руху, фантазію й уяву, в нашому закладі проводяться хореографічні заняття. Адже різного характеру танці, музичні ігри, рухові танцювальні вправи й комплекси допомагають дитині зрозуміти зміст музики, освоїти її непросту мову.

Під час заняття танцями ми розвиваємо у дошкільнят почуття ритму, музичний слух, культуру руху, гнучкість, пластику.
Заняття мистецтвом розвиває індивідуальність, творчий потенціал та нестандартне мислення дитини, а сам процес дарує радість та свободу. Кожна дитина навчиться створювати шедеври, якими здивує всіх своїх друзів та родичів!

Школа — це весело! Ігрова форма навчання створює емоційний комфорт та допоможе вашій дитині легко сприйняти інформацію. На заняттях дітки вчаться логічно мислити, грамотно висловлювати свої думки та почуття, взаємодіяти з однолітками.

Групи раннього розвитку допоможуть розкрити внутрішній природний потенціал дитини: розвинути сенсорні здібності пам'ять, координацію, закласти основу фізичного та психологічного здоров'я. Прагнемо допомогти дитині пізнавати світ в активній грі.

Садок на повний день — це прекрасна можливість для ваших діток отримати перший досвід самостійного спілкування з однолітками й зануритися в захопливий світ знань, ігор і фантазій. В цьому їм допоможуть досвідчені педагоги та тепла, дружня атмосфера, яка панує в нашому центрі.

Відгуки