Центр реабілітації "РУХ БЕЗ БОЛЮ"

РУХ БЕЗ БОЛЮ - фото
Відгуків 9
Івано-Франківськ
Вулиця Галицька, 67
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Ультразвукова денситометрія

Визначення щільності кісткової тканини, ризику остеопоротичних переломів.

7 причин записатися на денситометрію:

 • Болять суглоби чи хребет?
 • Вам 40 років чи більше?
 • Вживаєте каву у великих кількостях? Зловживаєте алкоголем чи багато палите?
 • Менопауза чи рання менопауза?
 • Проблеми з гормонами щитовидної залози, наднирниками, паращитовидними залозами, естрогенами?
 • Приймаєте гормони?
 • Ревматичні захворювання чи остеопороз у батьків?

Ультразвукова діагностика 

 • УЗД суглобів (колінні, кульшові, плечові, ліктьові, гомілково-ступневі)
 • УЗД щитовидної залози, нирок, органів малого тазу, черевної порожнини, молочних залоз, передміхурової залози та ін.
 • Доплерографія судин голови та шиї
 • УЗД серця

Ударно-хвильова терапія, яка є показаною для лікування кістково-м’язової системи при:

 • П’яткові шпори, підошвенний  фасциїт
 • Плече-лопатковий периартроз
 • Променевий/ліктьовий епікондиліт (тенісний лікоть)
 • Синдром карпального канала 
 • Екзостози малих суглобів 
 • Трохантерит, фасциїт 
 • Деформуючий остеоартроз
 • Ахілoбурсит
 • Тригерні точки
 • Хвороба Бєхтерева 1ст.
 • Целюліт

Масаж.

Тейпування.

Тейпування є одним з методів функціонального лікування і профілактики травм і захворювань опорно-рухового апарату і полягає в накладенні спеціальних пов'язок, які фіксують пошкоджений суглоб, створюючи спокій травмованій ділянці.
На відміну від гіпсових та інших пов'язок, тейпування дає можливість лікувати травми і захворювання опорно-рухового апарату за допомогою рухів.
Тейпування суглобів усуває зміни, викликані м'язовими спазмами і тригерами, зменшує біль, чинить протизапальну дію, що дозволяє не тільки поліпшити умови функціонування суглобів та навколосуглобових тканин але і полегшити протікання захворювань легень, таких як бронхіт і астма.
Тейпування застосовується не тільки для  лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату, але і з профілактичною метою.
Воно показане також при іммобілізації суглобів, так як не порушує цілісності суглобів і рухливості в них, не обмежує рухів Тейп повинен накладати тільки кваліфікований фахівець (лікар, масажист, тренер), який володіє спеціальними знаннями та навичками тейпування.

Кінезіотерапія.

Кінезіотерапія - лікування рухом . Це напрямок лікувальної фізкультури, який передбачає виконання активних і пасивних рухів, певних вправ лікувальної гімнастики для досягнення конкретного терапевтичного результату. Лікування правильними рухами передбачає адаптовані, поступово зростаючі силові дії визначені строго індивідуально для кожного пацієнта, з урахуванням його анамнезу.

Прикладна кінезіологія.

Прикладна кінезіологія – новий  напрямок в альтернативній медицині, що виник на стику хіропрактики, неврології, остеопатії, кінезіотерапії та китайської медицини.
Прикладна кінезіологія робить акцент на м’язове тестування, вегето-вісцеральні рефлекси.
З допомогою спеціальних м'язових тестів лікар може зрозуміти - які пошкодження виникли в організмі людини та що необхідно зробити для відновлення втраченої функції.

Завжди у Нас, для Вас!                                                                  наказ МОЗ від 05.10.2017 №1219

                                 самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я

Відгуки

Ірина Гойдало: (Користувач)
Сподобалось
Щиро вдячні центру, а особливо керівнику Мирославі Ярославівні, лікарю- травматологу Зоряну Івановичу, за надану професійну, кваліфіковану допомогу по лікуванню колінного суглоба внаслідок травми (кінезіотейпування та фізіотерапевтичне лікування) Також особлива подяка лікарю –реабілітологу п. Василю, який ефективно підбирає курс тренування по відновленню організму. Дуже щирий та доброзичливий колектив, який тактовно підходить до діагностики та призначення дієвого лікування.
Рекомендуємо дану клініку!
Переглянути всі відповіді ()
Роман Федюк: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
За два сеанси нестерпна біль, яка мучила мене більше трьох місяців, пройшла. Щиро вдячний за висококваліфіковану допомогу. Рекомендую дану клініку
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Солонина: (Перехожий)
Сподобалось
Пройшла сеанс кінезіотерапії, позбавилася головної болі, а основне - зрозуміла причину її виникнення. Продовжую лікування. Дуже задоволена, рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Ievgen Pashchenko: (Перехожий)
Сподобалось
Кваліфікований персонал. Дуже хороше ставлення до клієнтів!
Продіагностували, чітко визначили і пояснили суть проблеми.
Після першого курсу лікування проблема була вирішена. Тепер час від часу проходжу курс масажу в якості профілактики.
Дуже дякую вам за допомогу!
Переглянути всі відповіді ()
Михайло Музичин: (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:Щойно пройшов 1 день лікування спини прийшовши додому захотілося написати відгук:
Ставлення просто ШИКАРНЕ!!! Все шикарно пояснили розказали, справді цікавляться вами!!!! Відчуття довіри беззаперечне...
Так тримати!!! Дуже вам вдячний сподіваюся що результат із спиною буде таким самим як і ваше відношення
Переглянути всі відповіді ()
Nastia Petriv: (Перехожий)
Сподобалось
Пройшла 10 денне лікування спини. Результатом дуже задоволена. Біль у поясниці повністю зник. Дуже вдячна лікарям за професійне і головне дієве лікування і адміністратору за доброзичливість.
Переглянути всі відповіді ()
Natali Pavlenko: (Перехожий)
Не сподобалось
Дуже шкодую, що потрапила в цю клініку.Можу лише побажати виваженіше ставитись до людського здоровья і не призначати процедур без результатів МРТ.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Репела: (Перехожий)
Сподобалось
щира вдячність лікарям за особливе толерантне ставлення , за високий професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного з пацієнтів, бажання допомогти, вилікувати недуги, полегшити біль.
Переглянути всі відповіді ()
Юра Воробчук: (Перехожий)
Сподобалось
Проходив обстеження коліна тут не перший раз,лікар професійно мене оглянув,пояснив з чим пов'язана дана проблема,що потрібно робити надалі...що мене здивувало,бо робивши раніше УЗД в інших спеціалістів ніхто нічого не пояснював,зробив,написав висновок і все,а тут навпаки!
Надалі буду звертатися тільки до цього лікаря і рекомендувати всім знайомим!!!
Переглянути всі відповіді ()
Масаж   Ультразвукова діагностика   Нетрадиційна медицина   Клініко-діагностичні центри   Реабілітаційні центри   Масажист   Послуги масажу   Масажні послуги   Послуги масажиста   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Нетрадиційні методи оздоровлення   Народна медицина   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Реабілітаційний центр   Центр реабілітації   Артрит   Артроз   Ахілобурсит   Біль в стегні   Біль в суглобах   Вбн   Визначення щільності кісткової тканини   Денситометрія   Дефартроз   Епікондиліти   Кабінет узд   Колінні суглоби   Кульшові суглоби   Ліктьові суглоби   Лікування артриту   Лікування артрозу   Лікування остеопорозу   Лікування остеохондрозу   Надрив менісків   Нестабільність шийного відділу   Обстеження суглобів   Остеопороз   Остеохондроз   П'яткові шпори   Периартрит   Плечові суглоби   Тенісний лікоть   Тригерні точки   Ударно хвильова терапія   Узд кісток   Узд молочних залоз   Узд нирок   Узд органів малого тазу   Узд передміхурової залози   Узд суглобів   Узд хребта   Узд черевної порожнини   Узд шийного відділу хребта   Узд щитовидної залози   Ультразвукова денситометрія   Фасциїт   Щільність кістки  
Показати більше