Єврохімчистка

Єврохімчистка - фото
Відгуків 15
Івано-Франківськ
вулиця Ребета, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0014:00 - 15:00
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Івасюка, 26а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Чт,Пт10:00 - 18:0014:00 - 15:00
Ср,НдВихідний
Сб10:00 - 13:00Без перерви

Інформація

«Єврохімчистка» — ваш надійний помічник у видаленні плям.

Надаємо послуги:

  • чистки одягу та речей домашнього вжитку (пухові куртки, пальта, костюми, весільні сукні та ін.);
  • чистка синтетичних та натуральних покривал та ковдр;
  • фарбування шкіри.

Ви отримаєте чисті речі завдяки нашому професійному обладнанню та засобам чищення. Ми слідкуємо за кожним кроком обробки тканин, щоб ваші речі не втратили свого вигляду.

Працюємо якісно та швидко. Вам не доведеться довго чекати на свою річ, ми одразу зателефонуємо, коли все буде готово.

Відгуки

Руслана Петришин (Перехожий)
Не сподобалось
Нерекомендую цю хімчистку. Здала дві куртки повернули з плямами , сентипоновой наповнювач зіпсували. 2 кодри також повернули з плямами непочищені і з новими плямами і наповнювач синтепоновий знову ж таки зіпсований. Ковдра стала тверда наче дошка.
І в хімчистці мене запевняють, що це не їх вина... а чия ж тоді вина? Що речі повернуті в гіршому стані ніж вони були
Переглянути всі відповіді ()
Іван Коваль (Користувач)
Не сподобалось
дружина минулого року здала в чистку синову куртку .ЇЇ не то що не почистили ,а ще і плями поставили. обессвітлили На її зауваження- нахамили .коли вона сказала що звернеться в спілку захисту споживачів розсміялися,(мол все у нас там схвачено) і ми переконалис що так воно і є.Спочатку прийшла відповідь що мало було часу (3 місяці) і не мали коли розглянути єа потім відписалися що нічого не побачили,Ну щоб побачити треба як мінімум подивитись.Але чи це комусь потрібно було окрім нас.добре що ще за "експертизу "не треба було платити.Куртку цього року забрали.Гроші за "чистку" відповідно ніхто і не думав віддавати,вибачатись тим більше .Так що якщо річ вам дорога подумайте де її чистити .У єврохімчистці по вул Ребета не рекомендуємо
Переглянути всі відповіді ()
Avgusta Velykocha (Перехожий)
Не сподобалось
Дуже розчарована! Забрали одіяло з запахом залежаного бруду., тобто , яке принесли, таке й забрали. На моє запитання, чому так!? Відповідь така:
- Наші хімікати запах не виводять...
Але як таке можливо? Що тоді це за хімічна обробка?
Висновок робіть самі.
Дуже не рекомендую, халатне відношення до ваших речей та грошей!
Переглянути всі відповіді ()
Tanja Starunchak-Dzebchuk (Перехожий)
Сподобалось
ми хдаваали куртку малої і чоловіка зимову куртку два рази, все чудово, ми задоволені
Переглянути всі відповіді ()
Христина Сворак (Перехожий)
Сподобалось
Здавала світло сірий пуховик з плямою від фарби для волосся. Після чистки жодних слідів від фарби не залишилось. Куртка як нова. Я дуже задоволена.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Андреїв (Перехожий)
Не сподобалось
Здала весільну сукню почистити ужас знизу ніби в хлорці вимочили був чорний рубчик бо зашургалося від ходьби ,300 грн це задоволення . Не здавайте купуйте хімію гірше ніж вони не зробите , моя мама доместосом на білому плями відчишає легко , але ж хотілося по людськи почистити бо на продаж , переконалася не варто
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Володимир (Перехожий)
Не сподобалось
Дуже не задоволений роботою,куртку,яку здав,таку і отримав,таке відчуття,що й не чистили взагалі.На моє зауваження відповіли-"Ну ми ж нічого не обіцяли". 150 гривень на вітер,можливо і не дуже дорого,але ж і результату ніякого.Нікому не рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Таня Тетяна (Перехожий)
Не сподобалось
Єдине що забула відмітити в попередньому коментарі, що у них на Мазепи працює працівниця Вікторія. До неї претензій немає, ввічлива і приємна дівчина. Дуже шкода, що працівники мають намагатися вирішити такі ситуації і страждають через таких власників.
Переглянути всі відповіді ()
Таня Тетяна (Перехожий)
Не сподобалось
Здала в їхнє відділення на Мазепи 2 скатертини. Як завжди мені сказали, що не гарантують, що плями відчистять. Раніше ми з чоловіком здавали речі завжди в цю хімчистку і кожного разу так попереджають, страхують себе. Спитала чи реально їх вивести чи викидати скатертину, яка була забруднена. Сказали можуть зійти, а можуть ні. Прийшла забирати - одну скатертину відчистили, тільки трошки на кружеві було замащено, а інша не просто в плямах залишилась ( до цього я була завідомо готова і якби це було єдине, то не мала б жодної претензії), але мені зіпсували річ, зробивши великі затяжки, які на вигляд були ніби лезвієм там зачищали. Працівниця при мені подзвонила власниці Циганюк Руслані Миколаївні і сказала що таких потертостей і затяжок не було, бо ми розкладали скатертину, коли я здавала її. Після чергового дзвінка мені дали телефон поговорити з власницею, яка мені нахамила, говорила не ТІЛЬКИ одночасно зі мною і не давала сказати спокійно їй ЖОДНОГО слова.
Власниця заявила, що я погана господиня, раз несу в хімчистку скатертину з плямами, на що я сподівалася, що вона сама це зачищала і відразу наперед бачила, що воно ТОЧНО не відпереться, а я підписалась і уклала з ними договір, не треба було здавати в хімчистку мої проблеми. Про затертості і затяжки ні слова. Після решти порції хамства кинула трубку. коли їй подзвонили ще раз і дали мені трубку, знову не давала сказати жодного слова, не слухала мене, казала, що потратилась на дорогу хімію і віддавати гроші не буде. Та от: 1. Якщо нормальні господині в хімчистку не несуть скатертини, то навіщо вони включені у вас в прейскурант? А з малесенькими міні-плямками хто б вам взагалі поніс скатертину здавати в хімчистку? 2. Ви завідомо страхуєтесь від претензій. Але мені чітко заявила працівниця, що може й не відчиститись, але може і відчиститись. Тобто є сенс здавати річ.
власниця по телефону проговорилась, що як тільки взяла річ, то відразу побачила, що воно 100% не відчиститься. То навіщо чистити? Треба було повернути річ і 75 грн., які взяли за чистку речі, а почистити тільки одну скатертину. І ще під питанням чи взагалі її особо чистили і чи потратили стільки хімії як говориться, тим більше, що бачили, що не відчиститься. 3. Ви мали б не лише повернути гроші, які взяли за чистку, а й компенсувати пошкодження. 4. По меншій мірі могли б не хамити і дати людині сказати. В усьому світі в бізнесі є правило: "Клієнт завжди правий". А в цій як пише нижче один чоловік псевдохімчистці мабуть керуються своїм: "Клієнт завжди лох" чи як? 5. Могли повернути нещасних пару гривень, або хоч просто признати свою вину і вибачитись і не було б відгуків, антиреклами і зберегли б відвідувачів. А я ще принесла здати пуховик в хімчистку коли забирала скатертини. Тепер туди нічого не понесу і всіх відраджуватиму.
Взяла книгу відгуків написати скаргу, а моя там далеко не перша. почитала попередню - пише жінка. що здала пуховик, забрала не дивлячись і хотіла лишити на наступний рік в шафі, але похолодало і прийшлось дістати з шафи, а на пуховику пошкодження. Ну все зрозуміло, власниця якби всім віддавала за таку псевдочистку і ще й псування речей гроші за чистку ( я вже мовчу про компенсацію), то розорилась би зразу, бо робота через одне місце. От вам і чистка. + хамство і ви ще погана господиня. Відправила мене в спілку споживачів і в кінці ще раз наголосила: " Пішли ви я вже вам сказала куди." І після паузи: " В спілку споживачів.
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Notska (Перехожий)
Сподобалось
Задоволена роботою. Дякую.
Переглянути всі відповіді ()
Здавала дуже забруднений світлий пуховик. Мене попередили, що можуть все не відчистити (якщо чесно, я й сама навіть не надіялась на це), але була приємно здивована, прийшовши за замовленням. Лиш одна малесенька і майже не помітна жирна плямка залишилась, а от від інших і сліду не стало)
Дуже задоволена.
Дякую
Переглянути всі відповіді ()
Знову чистив одіяло і пуховик -- одіяло почистили добре. Але люба! жирна плямка для цієї хімчиски -- непереборна проблема. Перший раз повернув пуховик назад. Дівчатко в пункті прийому на Січових сказало "ну вас же попереджали". Про що -- що все як було, так і залишиться, -- не попереджали про таке. А так воно й сталося.
Загалом -- це був мій останній візит у цю псевдо чистку. Дякую -- наївся.
Переглянути всі відповіді ()
Здавала білу пухову куртку - після хімчистки жодних слідів забрудення, роботою задоволена.
Переглянути всі відповіді ()
Якість самої чистки -- непогана, але: здавав на Січових стрільців, попросив, щоб почищене привезли на Івасюка (там мають пункт). Приїхав у суботу в 12:20(пункт працює до 13:00) -- глухо, нікого вже немає і ролета закрита. Після дзвінка на Січових стрільців жіночка появилася не раніше як через пів-години. Мого одіяла не виявилося на місці. (я реально потратив десь годину часу на цю катавасію). В понеділок почищене одіяло як нічого не бувало лежить на Січових стрільців з позначкою передати на Івасюка. Вибачились (Ой!), але ніякої компенсації за потрачений бензин і час не запропонували. В результаті чистка одіяла за 90 грн. по факту ввартувала мені гривень 110 в грошах і півтори години неоціненного часу. а він у мене справді досить дорогий. От така "Євро".
Переглянути всі відповіді ()
Дуже не задоволена роботою даної хімчистки.Хотіла попрати ковдру і чохол з матраса.В нас мала дитина,тому трапляються казуси.Власне,мова йшла саме про ПРАННЯ в пралці для габаритних речей.Очевидно,працівник мене не зрозуміла,так як перед здачею речей я уточняла по телефону,чи буде це прання.По привозу виявилося,що все повернули таким,як було,з чохла зчезла лише одна велика пляма,навіть запах був той самий.Я можу змиритися з тим,що не все відіпралося,досить того,що річ мала контакт з водою і пральним засобом і пахне свіжим і чистим.В даному випадку на свіжість і чистоту навіть натяку не було.З приводу ковдри нічого сказати не можу-віддавали без видимих забруднень,але істочаєма палітра запахів-це щось!!!В результаті-чохол переться в пралці з якої лізе піна,ковдру буду прати вручну.Заплатили за дві речі 160 грн.І як підсумок-марно портрачені час,гроші і нерви.Оцінку класти нема за що
Переглянути всі відповіді ()