Ресторан "Дефіляда"

Дефіляда - фото
Відгуків 5
Червоноград
вулиця Стуса, 21а

Інформація


Ресторан, лаунж-бар Дефіляда вітає Вас в новому місці. У нас кожен зможе знайти те, що йому до вподоби. Адже ми працюємо у двох напрямках. Перший - це ресторан, де Ви зможете замовити зал чисельністю до 80 чоловік, послухати живу музику...наш саксофоніст не залишить Вас байдужими, скуштувати неймовірні страви.Другий - лаунж-бар, де ми пропонуємо Вам поринути в атмосферу спокою під акомпанемент лаунж музики, приємно провести час, спробувати наші чудові наїдки і десерти. Варто зауважити, що подача страв протягом 20-40 хвилин у нашому закладі пов'язана виключно з тим, що ми готуємо тільки свіжі домашні страви, напівфабрикатів та розігрітих страв у нас просто не буває. У ресторані, лаунж-барі Дефіляда - усмішка і задоволення клієнта - це найкращий подарунок і винагорода для команди, яка старається саме для Вас!  Ми сподіваємося, що Вам сподобається наша  атмосфера , Ви гідно оціните нашу кухню та прийдете до нас знову.

Відгуки

Anna Rizak: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:смачні страви, хороший вибір страв, затишна приємна атмосфера, жива музика заворожує - що ще потрібно для гарного вечора)

Загальне враження:рекомендую відвідати
Переглянути всі відповіді ()
Олена Химко: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Гарний ресторан, крутий інтер‘єр . Смачна кухня . Ціни - невисокі. Майже у центрі :)
Переглянути всі відповіді ()
Lera Pysmak: (Ревізор)
Сподобалось
Улюблений заклад з помірними цінами, з зручним розташуванням та смачною кухнею
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Малко: (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось:
Зальне враження:Бар хороший,але не доважують порції,в двох тарілках забракло пів кіло м' ясного.Тільки накинули гарячу картоплю з м' ясом,пішли танцювати,як офіціантка позбирала повні тарілки і поставила пусті чисті.Не знаю навіщо таке робити?
Переглянути всі відповіді ()
Марія Чунис: (Перехожий)
Сподобалось
Гарне, атмосферне місце! Смачна кухня, приємний персонал
Переглянути всі відповіді ()