Металік Plus

Металік Plus - фото
Калуш
Вулиця Хмельницького, 77

Інформація

Приватне підприємство «Металік-Плюс» вже протягом 12 років займається виробництвом профнастилу, металевих блок-хаусів, євро-брусу, металочерепиці. Ми є одними з кращих і пишаємося якістю своєї продукції. Сировина, що використовується нашою компанією відповідає світовим стандартам, і спеціально підбирається з урахуванням українських кліматичних умов.

Сервіс компанії — це не менш важлива складова бізнесу. Клієнт приватного підприємства «Металік-Плюс» знає, що спілкується з професіоналами, які нададуть грамотну консультацію та допоможуть з правильним вибором. 

Швидкість виконання роботи, індивідуальний підхід та оптимальні ціни — це те,  що робить продукцію підприємства привабливою та вигідною для покупців!

Приватне підприємство «Металік-Плюс» займається виробництвом:

  • блок-хаусу;
  • євро-брусу;
  • метало черепиці;
  • профнастилу;
  • металоштахетника та аксесуарів для даху.

Виконуємо комплектацію стандартних та індивідуальних розмірів.

Завод «Металік-Плюс» знаходиться в місті Калуш, Івано-Франківської області.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Металік +   Металік плюс   Профнастил   Металочерепиця   Металопродукція   Покрівельні матеріали   Продукція з металу   Металовироби   Вироби з металу   Металеві вироби   Металева продукція   Металічні вироби   Металічна продукція   Покрівля   Матеріали для облаштування покрівель   Матеріали для покрівлі   Кровельные материалы   Кровля   Блок хаус металевий   Вибір профнастилу   Дешевий профнастил   З чого зробити паркан   З чого поставити огорожу   З чого поставити паркан   Купити металеві планки   Купити металопрофіль   Купити покрівельні матеріали   Купить профнастил   Ламінована черепиця   Лист оцинкований   М'яка крівля   М'яка покрівля   Металеві блоки   Металеві штахети   Металевий блок хаус   Металопрокат в   Металочерепиця оптом   Металоштахетник   Огорожа   Паркан   Перекриття даху   Поставити паркан   Профіль   Профнастий глянцевий   Профнастил для   Профнастил для даху   Профнастил для огорожі   Профнастил матовий   Профнастил на дах   Профнастил на огорожу   Профнастил на паркан   Профнастил оцинкований  
Показати більше