Висотник

Висотник - фото
Львів
вулиця Наукова, 22
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб08:00 - 18:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

Бригада промислових альпіністів надає послуги по утепленню фасадів квартир, герметизації міжпанельних швів, фарбуванні дахів будинків, зрізанню дерев, митті вікон та інших висотних робіт у Львові та області.

 

 Види робіт:     

·         Утеплення фасадів

·         Герметизація швів

·         Фарбування фасадів

·         Фарбування дахів та металоконструкцій

·         Миття вікон та фасадів

·         Зрізання та кронування  дерев

·         Монтажні та демонтажні роботи

·         Прибирання дахів

·         Інші висотні роботи

 

Промисловий альпінізм - спеціальна технологія виконання висотних робіт на промислових та інших об'єктах, при яких робоче місце досягається за допомогою використання спеціальних альпіністських методів просування і страховки. Технологія дозволяє працівникові отримати доступ до самих важкодоступних місць без використання будівельних лісів, люльок або підйомних механізмів. Промисловий альпінізм застосуємо в різноманітних сферах, але в основному фахівців цієї галузі використовують у будівництві і клінінгових роботах. Основні види робіт промислових альпіністів у Львові: навесні - миття вікон, очищення фасадів , миття фасадів; влітку - фасадні роботи (фарбування та ремонт фасадів), фарбування металоконструкцій (антенно-щоглових споруд); взимку - прибирання снігу і видалення бурульок з дахів; все сезонно - монтажні роботи (монтаж веж і щогл стільникового зв'язку), герметизація міжпанельних стиків (швів).

На сьогоднішній день сучасне спорядження і високий рівень підготовки висотних робочих дозволяє виконувати практично любі роботи на об'єктах різної висоти і важкодоступності. Колись ремонт фасадів, миття вікон або очищення даху від льоду і снігу вимагали установки лісів, що значно псували зовнішній вигляд вулиці і доставляли безліч незручностей як громадянам, так і самим працівникам. Сьогодні завдяки промисловому альпінізму всі роботи ведуться швидко, якісно і безпечно, і при цьому не створюють жодних проблем оточуючим. Завдяки спеціалізованому спорядженню можна відмовитися від трудомісткої установки будівельних лісів і дорогих механічних пристроїв. Найчастіше методи промислового альпінізму знаходять застосування , де доступ до окремих конструкцій , елементів будівель сильно обмежений, і не дозволяє застосовувати стандартні способи роботи.

Все спорядження, що використовується в промисловому альпінізмі, проходить жорсткий контроль якості і надійності. Методи виконання робіт сертифіковані і успішно застосовуються вже більше 20 років. У травні 2001 року промисловий альпінізм внесений до Єдиного тарифно-кваліфікаційного довідника робіт і професій робітників.

 

Основні переваги промислового альпінізму:

·        відсутня необхідність монтажу будівельних лісів і використання підйомників;

·        істотно зменшується ризик пошкодження покриття фасаду;

·        промисловий альпінізм дозволяє працювати в обмежених умовах і важкодоступних місцях;

·        оперативність;

·        дозволяє заощадити на застосуванні автовишки;

·        у випадку роботи на дуже великій висоті (телевежі, вітряні млини) або над водою (мости, греблі) - промисловий альпінізм є єдиним можливим варіантом для проведення фарбувальних і реставраційних робіт;

·        не має обмежень по висоті.

 

 

Відгуки