Перші Київські курси іноземних мов

Перші Київські курси іноземних мов - фото
Відгуків 6
Коломия
бульвар Лесі Українки, 69
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:0013:00 - 14:00
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

 

«Перші Київські курси іноземних мов» в Коломиї пропонують вивчення англійської, німецької, польської мов від початкового А1 до найвищого С1 рівня володіння іноземною мовою.

НОВИНКА! Професійні спецкурси:

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ТУРИСТІВ

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ МЕДИКІВ

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ЮРИСТІВ

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ СФЕРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ (ОФІЦІАНТІВ, БАРМЕНІВ, ПРАЦІВНИКІВ ГОТЕЛІВ)

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ЕКОНОМІСТІВ, МЕНЕДЖЕРІВ, БУХГАЛТЕРІВ

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, КОМПАНІЙ

КОРПОРАТИВНА АНГЛІЙСЬКА

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ СФЕРИ ІТ

 

З 2019 року -  “Офіційний центр з підготовки до іспитів Cambridge Assessment English” та партнер екзаменаційного центру Grade Education Centre.

Навчальні програми передбачені: для дітей від 4 років, школярів та дорослих; для прискореного вивчення іноземної мови; для підготовки до ДПА, ЗНО, міжнародних екзаменів FCE, IELTS, TOEFL;  для спецкурсів з ділової, медичної та інших сфер використання іноземних мов.

Для дошкільнят ми пропонуємо навчання в спеціально облаштованих, атмосферних класах, де за допомогою дидактичних ігор та розваг діти навчаються читати, писати, а головне розмовляти іноземною мовою. Учні молодших – старших класів покращать свої шкільні результати та отримають найвищі бали на іспитах завдяки застосуванню комунікативної, класичної та інших методик викладання.

Що стосується дорослих, – основний акцент припадає на розвиток мовленнєвих навиків, щоб перебуваючи закордоном в справах чи подорожуючи, ви почувалися впевнено і комфортно в іншомовному середовищі.

Наші переваги:

молода команда фахівців проводить заняття так, щоб вам було якомога простіше оволодіти знаннями;
ми не тільки гарантуємо кваліфіковане викладання іноземних мов і якісну підготовку до здачі тестів в загальноосвітніх школах та інших навчальних закладах, а й спрямовуємо нашу діяльність на формування у студентів комунікативних навичок і навичок соціальної адаптації;
ми пропонуємо інтенсивні курси іноземних мов за сучасними методиками, які дозволяють вивчати мову швидко, впевнено та результативно;
для слухачів, що збираються складати міжнародні іспити, такі як IELTS, TOEFL, FCE підготовка на курсах здійснюється на найвищому рівні, з урахуванням всіх типів завдань, які будуть на тестах;
індивідуальний підхід до навчання та невеликі групи дозволяють зробити навчання більш ефективним, цікавим та захоплюючим;
навчаємо не тільки грамотно читати та писати, але й говорити на іноземній мові;
є можливість підготуватися та скласти міжнародні іспити на базі нашої мовної школи.

Ми пропонуємо такі мови:

англійська;
німецька;
польська.

У нас ви також знайдете:

підготовку до ЗНО (українська мова, історія, математика),
безкоштовні розмовні клуби,
мовні табори.


Навчання проходить в групах або індивідуально. Можливе викладання однієї іноземної мови іншою, а також корпоративне навчання на території замовника.

Обираючи «Перші Київські курси іноземних мов», Ви обираєте: понад 19 років довіри жителів області, завдяки яким і для яких натхненно працюють наші висококваліфіковані викладачі; сучасні методики, індивідуальний підхід, дидактичні розваги, а головне – результат. У нас все включено, завітайте!

Запрошуємо усіх охочих вивчати іноземні мови разом із Першими Київськими курсами іноземних мов!!!
Записатись можна за телефоном (098) 669-16-09
за адресою м.Коломия бул. Л. Українки 69

Відгуки

Тетяна Слободянник (Критик)
Сподобалось
Загальне враження: Дуже дякую висококваліфікованим педагогам- професіоналам у наданні послуг по вивченні англійської мови моїй дитині і безпосередньо мені особисто! Цікаво, весело, інтересно!
Переглянути всі відповіді ()
Валентина Галайчук (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Моя донечка вже третій рік відвідує Перші Київські курси.Вона із за доволенням ходить на заняття.Викладач доступно і цікаво подає матеріал,дитина легко і швидко робить домашні завдання. На уроках завжди весело і цікаво.Дякуємо Вам за вашу працю!!!!! Рекомендую !!!
Переглянути всі відповіді ()
Petro Danulyuk (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Задоволені своїм вибором! Приємна атмосфера, кваліфіковані викладачі, які вміють зацікавити діток. Тут завжди організовують цікаві тематичні заняття та свята для дітей. Вдячні за Вашу працю!
Переглянути всі відповіді ()
Євгенія Олійник (Ревізор)
Сподобалось
Вчимося з радістю. Дитині дуже подобається. Заняття 1.5 год. Є перерва. Книжку і робочий зошит ми купляли спеціально до тієї програми,яку учать . Програма насичена ,але легка в сприйнятті. Дякую за вашу нелегку роботу.
Переглянути всі відповіді ()
Свєта Лерш (Користувач)
Сподобалось
Дякую вам за курси! Все супер! Вивчаю англійську уже рік) викладачка Лілія Юркевич дуже приємна і доступно пояснює. Рекомендую)))
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Филипчук (Користувач)
Сподобалось
Задоволені навчанням дитини.
Доступна викладка інформації, легке сприйняття поданого матеріалу, компетентні викладачі.
Рекомендуємо:))
Переглянути всі відповіді ()
Курси Польської Мови   Курси Іспанської Мови   Курси Італійської Мови   Курси Німецької Мови   Курси Англійської Мови   Курси іноземних мов   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Курсы изучения языков   Курси вивчення мов   Курсы иностранных языков   Курсы иностранного языка   Cambridge esol   Ielts   Інтенсивні курси   Іспанська мова   Італійська   Італійська мова   Агенція іноземних мов   Англійська   Англійська діти   Англійська для бізнесу   Англійська для дітей   Англійська для дошкільнят   Англійська з нуля   Англійська курси   Англійська літо   Англійська мова   Англійський   Бізнес послуги   Базове навчання англійської   Вивчення іноземних мов   Вивчення мов   Вивчити мову   Вчити   Вчити англійську   Вчити англійську швидко   Вчити мову в інтернеті   Вчити німецьку   Вчити німецьку швидко   Вчити польську   Вчити польську швидко   Готуватись до зно   Готуватись до тестів   Групи до підготовки зно   Групові заняття   Групові заняття з англійської   Групові заняття з англійської мови   Групові заняття з польської   Групові заняття з польської мови   Де вивчити англійську   Де вивчити мову   Де вивчити німецьку   Де вивчити польську   Документи для консульства   Документи для подачі в консульство   Допомога зно   Записатись на курси   Зно   Консультація   Консультація для проходження співбесіди   Корпоративні курси   Курси іноземних мов для дітей   Курси іноземних мов для дітей та підлітків   Курси іноземних мов для підлітків   Лігалізування та апостиль   Літні курси   Легалізація   Легке вивчення мов   Німецька   Німецька для дітей   Німецька літо   Німецька мова   Навчальний центр   Підготовка до cambridge esol   Підготовка до ielts   Підготовка до сертифікованих іспитів   Підготовка до тестів   Підготовка до тестів з англійської   Переклад доручення   Переклад економічних текстів   Переклад заявок   Переклад контрактів   Переклад медичних текстів   Переклад рахунків   Переклади іноземних мов   Перекласти з англійської   Перекласти повідомлення   Польська   Польська мова   Приватні уроки   Проходження співбесіди   Репетитором з іноземних мов   Французька мова   Центр іноземних мов   Швидко вивчити англійську   Швидко вивчити німецьку   Швидко вивчити польську   Школа італійської   Школа англійської   Школа німецької   Як вивчити польську  
Показати більше